trucksnearme
Просмотр сообщений Пилипчинец В. Н., ФЛ-П

Могу поделится образцом по эл. адресу.

Сбросьте пожалуйста на эл.адрес zhodik64@mail.ru

скиньте й нам , igor.profi@gmail.com

Шановні колеги підскажіть номер телефону чи якісь дані де б можна зробити компютерне обстеження автомобіля в Львові. автомобіль Renault Midlum. терміново... буду вдячний за будь-яку інформацію 0990074632 Ігор

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, був би вдячний за допомогу. Пропав водій Пінджоля Антон Антонович 15.08.1962 року народження був за кермом вантажного автомобіля марки Мерсидес червоного кольору номерний знак АО 0173 АМ. Останній раз виходив на зв*язок у четвер 29.01 в м. Перьм (Росія). зв*язок на разі втрачений і з власником фірми також. Прошу надати по можливості будь-яку допомогу про місце знаходження водія. телефон дочки Антона Антоновича 050 8888762.

УВАЖАЕМЫЕ КОЛЛЕГИ, был бы признателен за помощь. Пропал водитель Пинджоля Антон Антонович 15.08.1962 года был за рулем грузового автомобиля марки Мерсидес красного цвета номерной знак АО 0173 АМ. Последний раз выходил на связь в четверг 29.01 в г.. Перьми (Россия). связь нету с владельцем фирмы также. Прошу предоставить по возможности любую помощь о месте нахождения водителя. телефон дочери Антона Антоновича 050 8888762.

куплю передню ресору корінну на Renault Midlum 2004 p. (0990074632 Ігор)

від перевізників не потрібне таможене свідоцтво чи потрібне?
Краще, щоб таможену декларацію робили по місту завантаження?!
за яку ціну брокери готові взятись за роботу на переходах?! дякую.

що скажите про транспортників знову вилізли із своїх НІР і просять шайбу мотивують що " з понеділка вийшов закон, який дозволяє перевіряти!" ось сиджу перечитую ккучу інформації нема закону ніякого, але вилізли гади по всій Україні і вже штрафують...
хто що знає буду вдячний

Тема: Весы

що скажите про транспортників знову вилізли із своїх НІР і просять шайбу мотивують що " з понеділка вийшов закон, який дозволяє перевіряти!" ось сиджу перечитую ккучу інформації нема закону ніякого, але вилізли гади по всій Україні і вже штрафують...
хто що знає буду вдячний

цікавить,а коли вже буде таможня остаточно? в інеті кучу мусора , що це буде спонтанно і швидко і навіть можливо що після Пасхи. може хтось має кращу інформацію ???

Какая таможня на Украинскую территорию Крыма ? Просто байкот Крыма на время окупации тераристических банд формирований .

просто нам дають недостовірну інформацію тому й вирішив перепитати. Ато думаю чи відправляти транспорт на КРим чи ні .

цікавить,а коли вже буде таможня остаточно? в інеті кучу мусора , що це буде спонтанно і швидко і навіть можливо що після Пасхи. може хтось має кращу інформацію ???

БРСМ- уже трішки зіпсувалась, і в нас в Ужгороді наколюють на колонці на 20 літрах в районі 1-2 літра не доливають рахую це суттєво

ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 27.02.2014 15:05):
ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 27.02.2014 14:59):
ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 27.02.2014 14:44):
Образование? Это не важно...
Но могу сказать...На какие грузовики по своему назначению делятся...И пускать ГАЗЕЛЬ на 1000 км равносильно, что тачкой возить за 100 км...
По поводу бреда....своей 10-кой могу ехать смело по 2,5...и буду в наваре...
Можете и дальше мечтать, как стать моим конкурентом...:)
Бедный тот, кому все время мало...

Простите за нескромный вопрос- а какой расход на вашей 10-ке? Просто у меня 20-ки и с 10-ми никогда не сталкивался ,но любопытно.

эконом при скоро 70 км/ч-18-20л...

Даже если взять 20л/100км у Вас получается 2грн/км. Проехав 1000кмХ2,50 Вы получаете 2500грн.
2500 ставка-2000 соляра- 250 грн з/п вод.-50грн суточные-125грн ед.налог 5%=75грн в остатке.
Я еще не посчитал стоянку, отчисления в ПФ и амортизацию машины. Где навар?
Может я что то не правильно считаю? Поправьте меня.

Это у Вас водитель...суточные...
А если заключите договор с нефтетрейдером соляра выйдет еще дешевле...И многое другое, что не учитываете...

А что тут учитывать? Солярка на 1 грн дешевле? А когда за рулем не водитель а хозяин то он не кушает? На стоянке не стоять,а спать в пол глаза на обочине? Или убрать статью "налоги"? Так при этом я еще не считал амортизацию машины. Что еще другое нужно убрать,чтобы оправдать цену 2,50 на 10-ку?

Знаете в чем прикол? Прикол в том, я могу, а Вы нет...:tatice_06:

Ну конечно вы можете:rofl:
http://market.lardi-trans.com/user/sale/19218677111

Ну и придурок я в шоке!!!!!! 10 по2.50гр УНИКУМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сказано в точку...

мда.... ось такі "економісти" виведуть нас з кризи.+)

Как сказал старый казак: если русских пошлют воевать с украинцами, надо стать на границе спина к спине и стрелять в тех, кто послал

гарні слова, але ми будем воювати за себе, за свою сім*ю, за своїх дітей та внуків.

цікавлять 2 борта і дві стойки з цінами прошу телефонути на номер 0990074632 ) дякую
довжина борту має бути 2.8-3 м, а висота 50 см.

потрібно збільшити довжину прицепа . не підскажите де і хто таким займається і яка ціна буде. потрібно збільшити прицеп + тент

Постоянные перевозки из г.Луганска по Украине, тенты, 20 тн/86м3, бакалейная продукция. Оплата б/наличный расчет с НДС.Только для прямых перевозчиков.
Предложения направляйте по электронке: anatoliy@orly-s.com.ua.

умови перевезень прошу скинути на igor.arsenal@rambler.ru або 0506230566 Ігор, дякую.

в донецькій області постійно від 1-3 автомобіля в тиждень. шторки 92 куб або бортові 86 кубів прошу скинути умови співпраці на імейл igor.arsenal@rambler.ru або за телефон 0990074632 іГОР. дякую