Просмотр сообщений Идея, ООО

Підкажіть чи працював хтось з Фирмою Овчаров Д.А. Харків.?

Ми мали таку необережність в червні цього року. Підкупили одні позитивні відгуки, яким грош ціна.
На разі борг складає 13 000грн. за 2 авто по маршруту: Понінка-Lubnica.
Працювали з менеджером Аленою моб.067-5415133, яка кинула заявку від ТОВ "Білдінг Менеджент Дженерал".
По заявці мало поступити 50% передоплати, поступило тільки 4000грн з 8500грн.
Ми, як сліпі кошенята, повірили на слово менеджеру, що оплата поступить в найблищий час. Але наше розуміння поняття слова *найблищий* дуже відрізняється ,як вийшло. Грошей більше не поступало на наш рахунок.
Написали негативний відгук, який, звичайно ж, потім прибрали.
Фінансовий директор, Ольга, грозилася заплатити після видалення відгука, але це тільки пусті слова.
На разі трубку не беруть.
А сам пан Овчаров відповів, що не має ніякого відношення до справ нашого боржника, оскільки тільки передав їм свій логін та пароль від профілю, а вони ним вдовіль користуються й знущаються над перевізниками.

Працювали по маршруту Запоріжжя-Луцьк. Оплату домовлялись по вигрузці. Платили частинами протягом 4 місяців. Вадим то у відрядженні, то біля банку, то гроші будуть за годину, загалом одна брехня. А диспечер АльОна взагалі дуже дивувалась на претензії, так як в них дуже порядна фірма і директор. Негативні відгуки видаляються безслідно! Якщо працювати то тільки по передоплаті. 067-574-1187 Вадим, 067-578-4928 Ольга.

З вересня місяця не оплачуть 17тис грн,після претензії скинули подачку в тисячу гривень.Ситуація аналогічна:в ларді виставляють загрузки від Овчаров Д.А.,а заявку дали від ТОВ "Білдінг Менеджент Дженерал".Негативні відкуги ,зрозуміло ,миттєво видаляються дружніми руками.Альона 067-5415133-дівчина в цьому ділі добре підбита,знає як і що робити,в голосі і діях чітко відчувається повна безкарність,люди землі під ногами не чують,думають,що так буде завжди.
Аферисти і шахраї.

Підкажіть чи працював хтось з Фирмою Овчаров Д.А. Харків.?

З вересня місяця не оплачуть 17тис грн,після претензії скинули подачку в тисячу гривень.Ситуація аналогічна:в ларді виставляють загрузки від Овчаров Д.А.,а заявку дали від ТОВ "Білдінг Менеджент Дженерал".Негативні відкуги ,зрозуміло ,миттєво видаляються дружніми руками.Альона 067-5415133-дівчина в цьому ділі добре підбита,знає як і що робити,в голосі і діях чітко відчувається повна безкарність,люди землі під ногами не чують,думають,що так буде завжди.
Аферисти і шахраї.

Аферисти і шахраї.

Тема: АДР1

ЦитатаЦитата (MEGATRANS, ООО, 07.10.2013 10:42):
Можете посаветовать компанию у которой есть машина с АДР 1 на Украине то есть такую фирму на Украине?

0673978762 звертайтесь,допоможем

ЦитатаЦитата (Регина, ЧП, 12.11.2013 15:33):
Выполнив в полной мере по-шагово все процедуры...

...вряд ли пациент выдержит лечение без полного "выздоровления"!!!;)

хворі,а форум читають залюбки,як тільки їх згадують,на зір болячка не поширилась,зрячі ще...

ЦитатаЦитата (АВТО 7, ЧП, 06.11.2013 17:32):
ЦитатаЦитата (Регина, ЧП, 26.09.2013 15:58):
...наш директор на данный момент не на месте и просто, никто не компитентен ответить на ваши вопросы. Ирина Павловна в скором времени должна вернуться и с вами переговорить.

Страшно себе представить где же Ирина Павловна находится...

...если у неё даже мобильный телефон изъяли!!!
:unsure:

P.S. Могу подсказать рецепт чудных сухарей... долго не портятся...:rolleyes:

Александр,судя по той информации что мне сказали, то у Ирины Павловны действмтельно очень неприятная ситуация,разглашать ее не стану на форуме..Я думаю адекватные люди не станут таким шутить или врать! Пока у нас этот маленький конфликт исчерпан,и логист Александр не будет больше бросать трубку не договорив!

Что, неужели кто-то добрался подержаться за шею?

Та шия настільки вже жирна,що рук всіх бажаючих потриматись не вистачить. Дуже вже полюбляють ці істоти чуже,халявне і думають ,що завжди буде така безнаказанність. Нехай їдять,дасть Бог полопають від зажерливості.Смачного!

Тема: АДР1

ЦитатаЦитата (MEGATRANS, ООО, 07.10.2013 10:42):
Можете посаветовать компанию у которой есть машина с АДР 1 на Украине то есть такую фирму на Украине?

звертайтесь, завжди раді допомогти

Марина
0673978762

Вітаю!
Чому ви заблокували доступ до подання заявок на вантаж?

Доброго дня, порадьте будь-ласка як правильно дати відповідь на запит ДМУ про надання документів на транспортне перевезення за готівку.
Ситуація ми як перевізник взяли замовлення в Експедитора за готівку, він в свою чергу отримав його від Замовника. Перевезення мною було показано тільки в книзі Доходів і витрат, зроблений запис про отримання готівки, і все ні рахунків ні актів, заявок, договорів з фірмою Замовник (яку перевіряють) у мене не має. Аналогічно не має документів і з Експедитором. Маю на руках тільки СМР. Як правильно дати відповідь на запит, з фірмою ЗАмовник відносин напряму ніяких не здійснювали, а через Експедитора з яким документів не оформляли.

Доброго дня. Вчора 24/06/10р. автомобіль Мерседес ВМ1732АК 5т 40м3, тент, завантажився у м. Одеса на 7км велосипедами до м. Ковель, Волинська обл. На місці завантаження з водієм Андрєєвим Сергієм знаходився власник вантажу Роман, авто завантажилось і прямувало до Ковеля через м. Київ. О 01.00год ночі Роман виходив на зв’язок і повідомив, що вони знаходяться біля Києва та їдуть далі. Після цього дзвінків більше не було. Телефони відключені і у водія і у власника вантажу. Водій говорив, що автомобіль належить Підприємцю Чугур Олегу Володимировичу.
0956948868 - номер водія Сергія
0505390715 - номер Романа.

Можливо у кого в цьому напрямку їдуть автомобілі, можливо хто зустріне цей автомобіль по дорозі повідомте будь-ласка по телефону 0978267409 Юля. Дякую

"Нові транспортні технології плюс" вони ж "Днепрвнештранс" вони ж СПД Гладченко Л.А. вони ж NEW TRANS TECHNOLOGY LTD
Як Земля тримає таких поганих людей на ногах? Безсовісна еспедиція і всі її працівники! На телефонні дзвінки не відповідають, а якщо і беруть, то у відповідь: "Сегодня точно не оплатим, потому что нет денег и вообще оплатим когда будут деньги!". Скільки Ви будете користуватися грошима перевізників? Система у них одна і та сама. Заявку спершу заключають або з Днепрвнештрансом або СПД Гладченко Л.А. Після завантаження авто міняють заявку, так як оплату будете проводити інша "фірма-замовник" напряму (НТТ плюс). Оплата проводиться напротязі 7-10 банківських днів. Документи отримали 02/03/2010р. грошей на сьогоднішній день не оплачено в сумі 15997грн. По заявкам у них Аня, яка потім зникає з фірми, коли настає час оплати! Вони ж Днепровнештранс, НТТ плюс! Інше перевезння з цією фірмою нами було здійснено через Підприємця Пархомук О.П. БОРГ становить 4600грн. Система аналогічна! ІХНІ ТЕЛЕФОНИ (0624)520055, 0687654085 Аня, 0506693892,0506473003 Люда, 0957203540 Діма.

ще один благодійний фонд "Допоможемо бюджету України"

Добрый день!
Сейчас работаю "топаром", т.е. таблицы, файлы, ссылки, сночки и прочий бред, поставил 1С-перевозщик, крякнутую, но тоже не ахти, нанял человека что бы изменил ёё под диспечеров и перевозщиков. Интерессно, поделюсь

Добрый день!если не сложно поделитесь программкой 1С-перевозщик на zakharchenko2@rambler.ru
Заранее благодарен Александр

доброго дня. Буду вдячна якщо і нам скинете :) julbala@i.ua

Так що робитимемо шановні перевізник?

Винні 2700грн. з серпня місяці, претензію надіслали, реакції нуль. Потім передзвонив їх директор(в чому дуже сумніваюсь)і пообіцяв, що до кінця року заплатимо, у нас просто фінансова скрута :(. Думаю 31/12/2009 вони себе оголосять банкрутами і плакали наші грошенята. Я розумію , що директор їх "ще той перець" , їздить на новенькому Таурегу за наші гроші і не сильно переживає, що його подали до суду!

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 09.11.2009 16:22):

Когда неоднократно подымалась эта тема, Вы молчали, а теперь когда попали на деньги...

...опомнились.

И как???

Александр.

Неоднократно? Тема? На форумі інформації не бачила, мабуть через велику кількість тем, не знайшла!

А починалось все так........
30 червня 2009р. на пошуковій системі Ларді було виставлено вільний вантаж Карчев(Польща) - Київ, металовироби 7т від ЧП Шаран http://www.lardi-trans.com/user/?uid=10305, контактною особою, яка відповідала за дане перевезення була Оля. Ми узгодили віс питання, які виникали на рахунок перевезення та згодилися підписати заявку між нашим Підприємцем Пархомук Ольгою Петрівною та ЧП Шаран, проте в той момент Оля сказала, що заявку я вам скину не від ЧП Шаран , а від нашого підприємця Бухтіярова Сергія Миколайовича http://www.lardi-trans.com/user/?uid=121347, нам так зручніше з оплатою. Всі документи я вам предоставлю. Ніяких поганих підозр чи відгуків зі сторони цієї фірми не було. Все перевезення я розмовляла з Ольою від початку завантаження до розмитнення вантажу та його розвантаження. Проте коли наступив час оплати(ось тут саме цікаво) телефонуйте будь-ласка до Сергія, ви з ним підписували замовлення. З Сергієм я спілкувалась один раз, як і всі КИДАЛИ він обіцяв оплатити, але на наступний день і до тепер телефону від мене не бере. На протязі 3-ьох місяців оплату "вибити" не можливо. Я написала поганий відгук на ПП Бухтіярова та на ЧП Шаран. Проте адміністрацією Ларді було видалено відгук з ЧП Шараш, так як вони не маєть відношення до перевезення. Так поясніть мені чому ж контактні телефони Сергія, тай його ім’я написано як контактна особа у підприємця Шаран. Якщо ми зареєстровані як ООО "ИДЕЯ" проте в контактах зазаначаємо, що у нас є ще підприємці.
А далі ще цікавіше.......
Розмовляла я з директором ЧП Шараш. ЇЇ відповідь мене шокувала. Ніяких відносин з Сергієм ми не маємо, він колись у нас працював, а тепер сам займається організацією перевезень, він користується нашим логіном і паролем для входу на Ларді і так закидає через нас заявки. Ми в майбутньому цю проблему вирішимо. І в зв’язку з епідемією грипу в Україні, Сергій та його сім’я занедужал, він дуже хворий і у мене є сумнів, що якщо надалі хвороба буде прогресувати, навряд чи буде кому платити. У мене був шок. Це дійсно правда чи це новий метод відмовок щоб не оплачувати рейси перевізникам.
Адміністрація Ларді має внести зміни щодо розміщення заявок, придумати більш суворіші та надійнішіх умовиреєстрації нових клієнтів аби уникнути таких ситуацій. Одна фірма "дає" :), інша підставляє! Де правда, а де брехня.
Тут заявка http://foto.lardi-trans.com/images/user_photo/original_photo.php?photo=14739
Тут контактна інформація ЧП Шаран http://foto.lardi-trans.com/images/user_photo/original_photo.php?photo=14740
Порівняйте номера телефонів. Так хто укого працює, Шаран в Бухтіярова чи Бухтіяров в Шаран :)?

Отзыв на:
Заказчика перевозки: Бухтияров Сергей Николаевич, СПД
Разместил: Идея, ООО
Размещено: 2009-10-13 15:48:20
Перевозка
Дата: 03.07.2009
Маршрут: PL-UA Карчев-Київ
Груз: металеві вироби
Оценки
Сроки оплаты 0 бал.(оплата не поступила)
Нарушение сроков загрузки/выгрузки Да
Оперативная работа с перевозчиком 0 бал.(плохо)
Простои 0 бал.(более 48ч)
Перегрузы Да
Комментарий
Не платить гроші з липня місяця. На телефонні дзвінки не відповідає. Оплата за рейс від замовника поступила на наступний день після розвантаження авто. Проте да нас не дійшла. Безвідповіладьна людина, не працюйте з такими "редісками". PS. В Ларді брали заявку від ПП Шаран Олі http://www.lardi-trans.com/user/?uid=10305, яка вела цю загрузку від початку до кінця. Заявку скинула від Бухтіярова. Грошей станом на 26.10.2009р. не оплачено!

Коли перекидають завантиаження з Делли на Ларді на 100-500 гривень менше. Коли дивишся вільний транспорт Волинська обл. - по Україні, машини дають багато експедицій, ти телефонуєш до них, питаючи чи вільне ваше авто, розповідаєш про завантаження, а вони :"Зараз зателефоную до водія запитаю чи він захоче їхати" і тут за 3хв. бачу своє завантаження на 100грн. менше в Ларді. Бо реальної машини у них ніколи не має і не було :(