trucksnearme
Просмотр сообщений Джумко Мирослава Владимировна

Я бы предложил лучше сделать окружные в Кировоградской, Херсонской, Запорожской, Полтавской, Сумской и т.д., а в Киевской области. ещё можно терпеть. Извините если я неправильно высказал, это только как по мне.
Лучше будет, когда по всей Украине будут дороги, а не то, что от них осталось. Все в Ваших руках - предлагайте, а мы поддержим и Вашу петицию. 


Одним з найболючіших для нас питань - є стан доріг. Через  м. Березань Київської обл. проходить транзитний потік вантажного автотранспорту, що призводить до руйнації будівель та автошляхів. Єдиним вирішенням проблеми - є будівництво об’їзної траси навколо Березані.
Місцеві органи влади влади разом з активістами вдалися до одного  з дієвих методів вирішення питання - це електронна петиція (особлива колективна форма звернення громадян, яка згідно чинного Законодавства має бути розглянута).
Мер міста Володимир Тимченко підготував петицію до Кабінету Міністрів України про виділення фінансування для будівництва об’їзної дороги навколо Березані. Впродовж трьох місяців з моменту публікації петиція має набрати 25000 голосів – тільки тоді вона буде розглянута КМ. Але біда в тому, що кількість місцевого населення всього 16 тис.
Я прошу всіх ВАС проголосувати за неї. Немає жодного значення, в якій частині України проживає людина. Попросіть своїх друзів, знайомих також підтримати наше звернення - голосуванням. Для того, щоб проголосувати, потрібно зайти на розділ петицій сайту Кабінету міністрів України - ось за цим посиланням
https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1644
, зареєструватись і проголосувати. 
Там же в переліку петицій ви знайдете ще декілька про будівництво доріг. Віддайте свій голос на добру справу. Тільки разом ми ПЕРЕМОЖЕМО!!!