Просмотр сообщений Корытнев О. В., ЧП

Подскажите кто сталкивался с такой проблемой как утеря таблички номера двигателя на автомобилях Рено и как снять с учёта машину ??? Есть табличка от другого аналогичного двигателя, который стоит на учёте.

Продавав в цьому році Магнум (таблички не було),в мене був екологічний(зелений) сертифікат Реновський заводський в ньому і є номер двигуна.При зняті автомобіля в МРЕО показав, проблем не було.

Daf чи Renault не має різниці, є і те і інше, але в Луцьку краще Renault тому,що сервіс на місці,легше розібратись з проблемами.Авто до нас вже приходять не нові і тому як для мене краще Renault. Розхід ДТ в обох машин мало чим різниться.Хоча міжремонтний період в ДАФА більший,але більш коштоємний.Дивіться від стану авто і купуйте.Удачі у роботі!

Я поддерживаю, и почти две недели машинки на отстое. Погода сама за всех все сделала, еще бы немножко всем вместе помочь и ставки пошли бы вверх. Как можно за такие копейки ездить ? Присоеденяйтесь ! Сейчас самое время !

я уже три нидели не выезжаю. И скажу что те кто едет по летним ставкам в такую погоду полные ДУРАКИ. Только вокруг Умани десяток фур побитых. Если и ехать то хотяб знать за что.

Не знаю ставити не ставити автомобілі ,але по таких високих ставках як останніх десять днів я не їздив з 2008 року. б.н. з ПДВ. і нетреба казати ,що мало платять буду стояти ,знайте собі ціну.

ЦитатаЦитата (мелитор, ЧП, 10.12.2012 19:14):
я теж міняв датчик турбіни і теж зменшився розхід а комп видае тільки активні помилки цю може непоказувати попробуйте датчик турбіни поміняти, бажано біля великої розборки.

Я купляв на сервісі "Рено" з їхнім монтажем 550 грн. і з умовою, якщо він летить за 6 місяців заміна-обмін безкоштовний.

Тема: дороги

Зимою?Пожалійте машину і водіїв.

Водій нормальний, сам перевіряв неодноразово розхід. Машина тяги не має , тупа. Інтеркулер димом не перевіряли, але візуальних пошкоджень невидно, і не чути щоб був пробитий! Від пробитого завжди є звук, свист. Возимо не більше 22т. А в чому причина незрозуміло. Чув що буває ще датчик тиску повітрі чи щось в цьому роді виходить з строю, але комп помилок ніяких не показує, перевіряли уже 4 рази. Може стикався хто з таким?

На 480 E-TECH,була подібна ситуація,розхід з тентом 38-40 л.без перегруза непрацював датчик турбіни (діагностується тільки при завантаженій машині з електриком в кабіні і зі сканером,на місці всі параметри в нормі), поміняли один-другий робочим виявився тільки 5-й,зараз розхід 31-33 л.

Подскажите, пожалуйста, оптимальный маршрут движения с Украины на Сочи - по суше, паромом???? дорога в горной местности??? Растаможка Ростов-на-Дону. Заранее спасибо.
Вадим. 095 316 80 47. 098 554 52 32

дорога проста,на "новошахтінск",далі Новоросійськ,далі паром Новоросійськ-Сочі(27000 руб. в дві сторони) так як дорога Новоросійськ-Сочі для автомобілів довжиною більше 10м. закрита. Є ще один нюанс якщо вантаж їде для розвитку інфраструктури "Олімпійських ігор" то паром вартує в дві сторони 17000 рублів.А так більше проблем немає.Удачі.

Працював і працюю, як з Росії так і по Україні.Нарікань немає.

Тема: транспорт

І не путайте 420 реновский двигун з 420dci

с реновских двигателей МИДР. 6-цил.евро-2 макс.что выдавили это 400лс и то в 98г. или 99г. когда Мажоры уже не выпускали, 420 это уже мабуть МАКовский двигатель.

Щу раз кажу АЕ-420ті (http://img.ria.ua/photos/auto/photo/4464/446415/44641586/44641586lx.jpg)-евро1

ЦитатаЦитата (Регина, ЧП, 15.05.2012 21:51):

Смешные...
...работы нет, экономика в торбе, границы на замке и только для своих, а они обшивку гробика обсуждают - какая лучше и дольше прослужит!!! :to_become_senile:

Молчу уже о том, что самой теме здесь не место...
...рухляди место в ремонте, а лучше в мартене!!! :tatice_06:

Олександр я транспорті не довго лише з 2002 року ,але в кризу 2008 року ці мажорики вотягнули мене з кредитів які я брав на більш нові машини.І не треба плакатись що нема роботи і криза головне людські відносини.

Машина крепка ,кабіни є різні, мотори 340,385,420 надійні, коробка В18 з половинками, розхід 31-33 л/сто дивлячісь від вантажу і дороги.Одном словом "РОБОТЯГА".

Впервые слышу о 420 "мажорике" , "примаки" 420 и те пошли с 98 года . Как по мне так лучше "скамейка" 113 или F 12 вольво ещё лучше , хотя нужно смотреть на общее состояние авто , сейчас и семалетки евро 5 есть ушатаные в конец .

Якщо не чули то навіщо розказувати ,що нема.

Машина крепка ,кабіни є різні, мотори 340,385,420 надійні, коробка В18 з половинками, розхід 31-33 л/сто дивлячісь від вантажу і дороги.Одном словом "РОБОТЯГА".

Впервые слышу о 420 "мажорике" , "примаки" 420 и те пошли с 98 года . Как по мне так лучше "скамейка" 113 или F 12 вольво ещё лучше , хотя нужно смотреть на общее состояние авто , сейчас и семалетки евро 5 есть ушатаные в конец .

У меня такое было через 1-2 масяца умерла топливная полностью.

скільки коштує,іяк доставляєте?olegtrans@meta.ua