Просмотр сообщений СК ПЗУ Украина, ПрАТ

Ризикові програми страхування забезпечать достойний рівень життя родини, погашення кредиту, інших боргових зобов'язань у разі відходу з життя годувальника.Турбота про родину - це обов'язок кожної свідомої людини. А у разі наявності хоча б одного з цих факторів укладення договору страхування життя за програмою ризикового страхування є вкрай необхідним:

 • кщо Ви єдиний з усієї сім’ї працюєте, займаєтесь бізнесом (тобто, отримуєте доходи і є годувальником цілої родини) та родинний добробут цілком залежить від Вашого доходу, стану здоров’я та працездатності…
 •  якщо Ваша робота або захоплення пов’язані з постійним ризиком для життя (часті відрядження, користування послугами авіакомпаній), керуванням автомобільним транспортом чи будь-якими іншими механізмами і т.п.…
 • якщо Ви придбали у кредит квартиру або автомобіль, чи, можливо, маєте якісь інші грошові зобов’язання, позики і ін.
Програми ризикового страхування забезпечать захист дорогих Вам людей від фінансових негараздів в тому разі, якщо з Вами щось трапиться: страхова виплата покриє заборгованість за кредитами, допоможе Вашій сім’ї або близьким людям відчувати турботу навіть тоді, коли Вас не буде поруч.
Страхова компанія виконає свої зобов’язання перед Вашими рідними: вони не залишаться сам-на-сам з фінансовими та іншими життєвими проблемами у разі втрати годувальника.
 Програма «КЛАСИЧНА»Програма «КЛАСИЧНА» захистить фінансове благополуччя родини та убереже сім’ю застрахованої особи від складних фінансових ситуацій. Ця програма гарантує отримання страхової виплати рідним застрахованої особи у разі її відходу з життя
.Страхове покриття за договором страхування можна значно розширити, придбавши разом із основною програмою одну або декілька програм додаткового страхування.Завдяки додатковим програмам страхування людина може почуватися повністю захищеною протягом усього строку дії договору страхування, бо наявність страхового захисту забезпечить належне та своєчасне лікування, фінансову підтримку під час одужання чи реабілітаційного періоду. Отримання страхової виплати може в повній мірі відшкодувати втрату доходу у разі непрацездатності застрахованої особи, а також сприятиме усуненню наслідків хвороб або нещасних випадків. Додаткове страхування забезпечить додатковий страховий захист на випадок раптових подій, що впливають на життя, здоров’я та працездатність застрахованої особи.
 • Смерть в результаті нещасного випадку.
 • Встановлення інвалідності в результаті нещасного випадку (1,2 або 3 групи).
 • Встановлення інвалідності з будь-якої причини (1 та 2 групи).
 • Критичні захворювання (інфаркт, інсульт, рак та ін.).
 • Травматичні ушкодження та/або функціональні розлади в результаті нещасного випадку.
 • Звільнення від сплати страхових внесків за основним страхуванням (по смерті та інвалідності 1, 2 групи з будь-якої причини).
 • Страхові виплати за програмами додаткового страхування здійснюються застрахованій особі, а не лікувальному закладу, отже, дають їй можливість розпоряджатися одержаними коштами на власний розсуд, отримати висококласне лікування у обраному лікувальному закладі, допоможуть отримувати належний догляд у разі тривалої непрацездатності.Додаткове страхування дає можливість отримати: 
  • розширення страхового захисту за договором страхування;
  • гарантовані страхові виплати у разі настання різних непередбачуваних подій, пов’язаних з життям та здоров’ям;
  • підключення програм додаткового страхування до діючого договору страхування;
  • своєчасне та професійне лікування;
  • гнучкі умови страхування;
  • страхова виплата покриє втрату доходу у разі тимчасової або постійної втрати працездатності;
  • страхова виплата дозволить безболісно пережити період одужання та реабілітації;
  • страхова виплата допоможе вирішити проблему погашення боргів.


Унікальний сервіс PZU Автоцивілка Assistance. Допомога24/7Кожен клієнт PZU до полісу Автоцивілки отримує  Assistance з набором безкоштовних послуг:
евакуатор, заміна колеса, запуск двигуна, підвіз палива та цілодобова
інформаційна допомога.При придбанні полісу з франшизою 0- бонус- програма«ДМС при ДТП» - комплексний страховий продукт, якийпередбачає медичне страхування та страхування здоров’я на випадок хвороби
Страхувальника/Застрахованої особи, що потрапила у ДТП.


Різниця між електронною Автоцивілкою і  Автоцивілкою онлайнЕлектронна Автоцивілка - це новий спосіб укладання договору Автоцивілки,завдяки якому тепер можна не тільки замовити її онлайн, але і обійтися без
обов'язкової доставки бланка договору «на руки». Відповідне розпорядження вступило в силу7-го лютого 2018 року. Тепер власникові авто не обов'язково мати на руках
паперовий поліс. Підтвердженням наявності страхового покриття при укладанні
електронної Автоцивілки є наявність інформації про відповідний договір в
Централізованій базі даних МТСБУ.Електронний договір Автоцивілки має таку ж юридичну силу, як і договір, щооформлений на  бланку. Головна особливість - електронний поліс більш
захищений, в порівнянні з застарілим паперовим варіантом. Для того щоб
перевірити справжність електронного договору Автоцивілки, достатньо перевірити
його наявність в Централізованійбазі даних МТСБУ. А щоб переконатися в справжності паперового договору, потрібно перевіритисправжність бланку (чи є на ньому всі необхідні ступені захисту) і чи дійсно
особа, яка оформляє Вам договір, має відповідні повноваження.Як це працює на практиці в Україні?З електронним договором ОСАГО  зникає необхідність возити з собоюбланк договору: щоб перевірити наявність страхового покриття, поліцейському
достатньо ввести реєстраційний номер вашого автомобіля в свій планшет - в операційну
систему поліції інтегрований доступ до бази МТСБУ.Чому зручно придбати електронний поліс?

 • Не важливо, де ви знаходитесь: вдома чи в офісі - маючи доступ до Інтернету,
  за кілька хвилин можна купити Автоцивілку.
 • Економія часу. Вам не потрібно бути присутнім в офісі компанії, що оформляє
  договір. Його візуальна форма буде надіслана на Вашу електронну пошту у
  вигляді PDF-файлу.
 • Оперативний розрахунок вартості: ввівши дані автомобіля (тип авто, місце реєстрації),
  відразу видно суму страхового платежу.
Зручна оплата: за електронний поліс ОСАГО можна розрахуватися за допомогоюплатіжної картки.Оформлення електронної АвтоцивілкиПотрібно купити договір Автоцивілки? Дотримуйтесь простої інструкції:
 • подзвоніть за номером 0503966301
 • Скиньте на Вайбер або електронну адресу необхідні документи для оформлення полісу.
 • Сплатіть будь-яким зручним для вас способом.
 • Важливо!Нагадуємо, що цей вид страхування (на відміну від КАСКО), обов'язковий длявсіх власників транспортних засобів. Рекомендуємо убезпечити свої фінанси від
  непередбачених ситуацій прямо зараз! 


  «Зважаючи на дестабілізацію ситуації в Україні, зокрема і у вказаних областях – Донецька, Луганська, по території яких буде проходити маршрут перевезення, а також на офіційне проведення АТО на східній Україні – відшкодувати збитки, що сталися внаслідок: військових дій, тероризму, заколотів, повстань і т.д. – не маємо змоги, оскільки це суперечить самому розумінню та підходах до страхування (раптовість та непередбачуваність) і має велику ймовірність настання, а на мінімізацію чи відвернення настання – вплинути ні страхувальник, ні перевізник не може.

  Щодо покриття інших ризиків (аварія, пошкодження вантажу, стихійне лихо і т.п.) – надати покриття можемо, хоча можливі затримки при врегулюванні при огляді пошкодженого майна.

  Тому просимо Вас враховувати дані чинники при плануванні/логістиці для унеможливлення виникнення непорозумінь та збитків при веденні Вашої господарської діяльності, а також врегулювання справ по договорах страхування.»


  С 1 декабря 2013 года урегулированием будет заниматься Еврокомиссар.

  Ваш персональний Єврокомісар PZU допоможе:

  зекономити Ваш власний час

  оформити заяву на місці

  заповнити європротокол

  уникнути штрафів

  зберегти водійське посвідчення

  провести переговори з ДАІ (у випадку, коли цього уникнути неможливо)


  Акцію продовжено до кінця вересня.


  Протягом січня-червня 2013 року в PZU за допомогою європротоколу було зареєстровано 149 страхових випадків. За 147 з них було проведено виплату.

  Для порівняння: за аналогічний період 2012 року кількість заяв з європротоколом не перевищувала 40, а середній термін розгляду справ дорівнював 33 дні. Цього року виплата по європротоколу проводиться в середньому за 27 днів.

  Нагадуємо: система реєстрації ДТП за допомогою європротоколу можлива лише при дотриманні певних умов, головна з яких - відсутність постраждалих людей. Ліміт збитку, який можна оформлювати без виклику ДАІ, складає 25 тис. грн.


  За підсумками 6 міс. 2013 року PZU на 6% збільшила об'єм виплат за договорами КАСКО. Сума компенсованих збитків за цей період складає понад 27 млн. грн.

  Щоденно в компанії проводилися виплати за близько 30 справами, а середній термін врегулювання у порівнянні з І півріччям 2012 року зменшився з 24 до 21 дня.

  20% клієнтів отримали виплати протягом 3-х днів. У 8% випадках від моменту першого звернення клієнта до виплати йому компенсації минуло не більше 24 годин.

  У 85% справ збитки не перевищували 10 тис. грн., що дозволяло клієнтам користуватися опцією "КАСКО без ДАІ". А найбільша виплата на суму майже 270 тис. грн. була зроблена власнику автомобіля Ford Cargo, що потрапив у ДТП за участю двох авто.

  Кількість збитків, які було врегульовано безпосередньо на СТО (без візита до страхової) у І півріччі 2013 року збільшилося на 6%. 17% клієнтів, що звернулися за компенсацією в PZU, мали можливість пройти процедуру врегулювання за спрощенною схемою. У таких містах як Київ та Харків, доля спрощеного врегулювання є більш суттєвою - 32% та 36% відповідно.?


  За результатами діяльності протягом 6 міс. 2013 року страхова группа PZU ?знову потрапила до 10-ки найбільших страховиків роздрібного ринку, тобто тих компаній, які працюють безпосередньо з клієнтами.


  Клиенты компании активно приобретают к полису ОСАГО защиту от травм при ДТП и возможность получить компенсацию от компании за период пребывания на стационаре.Это надежная финансовая защита семьи тех, кто постоянно за рулем. При пролонгации договоров каждый второй покупает дополнительный полис.
  Лайф под ОСАГО-экслюзивная прогамма финансовой защиты семьи владельцев полиса ОСАГО на Украине.


  Уважаемые Работодатели, у Вас есть возможность защитить финансово своих любимых водителей за 150 грн в год. Приходите к нам в Херсоне на Краснофлотскую, 20-мы Вам подскажем, как это работает. Всегда с Вами СГ "ПЗУ Украина"


  Основное отличие интернет-площадки украинской PZU в том, что на сайте можно не только оформить заявку на страховой полис, но и провести его оплату с помощью банковской платежной карты. Полис на бланке по указанному адресу доставит курьер.
  В данный момент на сайте компании доступна покупка «автогражданки», «зеленой карты» и туристических полисов. В ближайшее время ассортимент будет расширен полисами страхования имущества, КАСКО и страхования жизни.
  Для уважаемых херсонцев возможность подсчитать стоимость полиса на сайте, затем подъехать в агентство на Краснофлотскую, 20 и получить полноценную консультацию от специалиста компании по интересующему его виду страхования, а также заполучить себе финансового консультанта, который в дальнейшем будет привозить необходимые полисы Вам домой или в офис, как это будет Вам удобно, а также будет помогать в урегулировании возможно наступивших страховых событий. Не каждый житель Украины может себе позволить личного страхового агента или финансового консультанта, у Вас такая возможность есть-если Вы со Страховой группой "ПЗУ Украина"


  Наиболее распространенные страховые продукты теперь можно приобрести онлайн.?

  Основное отличие интернет-площадки украинской PZU в том, что на сайте можно не только оформить заявку на страховой полис, но и провести его оплату с помощью банковской платежной карты. Полис на бланке по указанному адресу доставит курьер.
  В данный момент на сайте компании доступна покупка «автогражданки», «зеленой карты» и туристических полисов. В ближайшее время ассортимент будет расширен полисами страхования имущества, КАСКО и страхования жизни.

  "Интернет-продажи - это логичное продолжение развитие клиентского сервиса компании", - сказал Мачей Шишко. - "Первым сервисом PZU стала система онлайн отслеживания процесса урегулирования страховых случаев. На следующем этапе была запущена система онлайн-заявок на консультации по различным видам страхования. Теперь самое время приступить к продажам онлайн. Приятно осознавать, что наш процесс урегулирования в интернете появился раньше продаж. Это характеризует PZU как действительно клиентоориентированную и сервисную компанию".

  Оптимистично настроен и директор департамента продаж Василий Дужак. «Мы рассчитываем, что интернет-магазин существенно расширит доступность страховой компании PZU для тех клиентов, кто уже оценил ее уровень сервиса и надежность, особенно в регионах», - отметил он. - "Конечно, интернет-магазин не заменит нам обычные офисы, а станет одним из каналов коммуникации с клиентами. У современной компании он должен быть".


  З цього року в PZU діє спрощена процедура комунікації з клієнтами, що перебувають за кордоном. Тепер для того, щоб заявити про настання страхової події і отримати допомогу, мандрівникові достатньо вислати смс-повідомлення або email (номер та адреса вказані у полісі) з ключовою інформацією про себе та обставини випадку. Оператор сам зв'яжеться з клієнтом або його представником протягом 10 хвилин та організує допомогу.
  За три останніх місяці (квітень-червень) у порівнянні з минулим роком, кількість звернень туристів щодо медичних витрат збільшилася на 22%. Найчастіше з проблемами здоров'я звертаються туристи з Болгарії, Греції, Іспанії та Італії. Найбільш поширені діагнози пов'язані із захворюваннями в області отоларингології, а також з різними травмами.
  Велика кількість звернень надходить і від тих, хто виїжджає на роботу до Польщі і Німеччини. Характер їх заяв ще більш різноманітний: серед скарг часті звернення по стоматології, травмам, вірусним захворюванням, офтальмології. В Екваторіальній Гвінеї практично кожен випадок - малярія різного ступеня важкості.


  Обязанности: привлечение и сопровождение клиентов; контроль оплаты и задолженности; выявление потребностей клиентов в регионе.
  Основные требования: опыт работы в продажах, образование.
  Условия работы: оплата-по результатам собеседования. Корпоративное обучение, стажировка; социальный пакет; поездки за границу; возможность профессионального роста, работа в профессиональной команде.
  контактное лицо-Уварова Лиана 0552325208, 0503966301, 0673229120


  У разіперебування на цілодобовому стаціонарному лікуванні -виплата у розмірі 0,5% від страхової суми (20000,00 грн) за один день перебування у лікарні за умови, що Застрахована особа знаходилась на цілодобовому стаціонарному лікуванні не менше 5 діб підряд. Страхові виплати протягом кожного року страхування проводяться за період, що у загальному підсумку не перевищує 100 (сто) календарних днів.
  ? Страхові виплати здійснюються застрахованій особі, а не лікувальному закладу, отже, дають їй можливість розпоряджатися одержаними коштами на власний розсуд, отримати лікування у обраному лікувальному закладі, купувати необхідні медичні препарати, допоможуть родині пережити тяжкі часи, пов’язані з травмуванням члена родини.
  Програма діє на території всього світу. Тел.0552325208,0503966301, 0673229120


  К сожалению, новые риски добавляются уже после того, как наступают случаи. Любые исключения со временем могут становиться правилом.

  Не так давно можно было посмеяться над риском падения метеорита. Но наверное многим жителям Челябинска было не смешно, когда 15 февраля 2013 года метеорит действительно обрушился на их город и взрывной волной только одному предприятию нанес убытков на сумму более 11 млн.руб. (предприятие получило выплату, потому что было застраховано не от падения метеорита, а от всех рисков). Мало кто учитывал риск столкновения самолета со зданием. До 11 сентября 2001 года.

  В США уже стали популярными страховки от кражи идентификационных данных пользователей в сети интернет (в том числе при онлайн покупках), взлома социальных сетей. Есть большая вероятность того, что скоро с такими рисками столкнутся и украинцы.

  Альпинисты, отправившиеся в горы Пакистана, никогда не думали, что могут подвергнуться атаке террористов. Они честно страховались с надбавкой за рисковый спорт. До недавнего времени… Наверняка любая следующая команда альпинистов будет включать в полис и риск терроризма.

  Даже в благополучной Норвегии, где редко запирают на замок двери домов, появился Брейвик. Как изменится ситуация в Турции и Египте? Пока массовые беспорядки не касаются туристов, но кто знает, что будет завтра?

  Не все плохо в этом мире, но ситуация постоянно меняется. Обращайте внимание на это.


  Автоцивілка захищає Вашу відповідальність у випадку вини в ДТП. Збитки компенсуються потерпілій стороні. Автозахист захищає Ваш легковий автомобіль у випадку вини в ДТП.Компенсується вартість ремонту застрахованого авто.Строк експлуатації авто до 20 років, виплата-нові деталі замість старих.
  Звертайтесь за телефонами 0503966301, 0673229120


  Страхування власників транспортних засобів покликане забезпечити власника автомобіля захистом його особистого життя, здоров’я та працездатності у випадку дорожньо-транспортної пригоди.
  Наслідки ДТП автовласникам добре відомі: пошкодження власного автомобіля, іншого автомобіля (або автомобілів), елементів дорожніх споруд, травмування людей. Перше, що спадає на думку автовласника – ремонт машини: де взяти кошти? Дане питання допоможе розв’язати поліс автоцивілки та КАСКО. Але якщо травмується сам автовласник – жоден з цих полісів не стане у нагоді, а допоможе тільки договір страхування життя власника транспортного засобу «Безпека».
  «Безпека» забезпечує захист у разі отримання травм і ушкоджень різного ступеня тяжкості, втрати працездатності внаслідок отриманих травм, перебування в лікарні через травмування, захист родини автовласника у випадку непередбачуваного відходу його з життя.
  Переваги пакету програм для власників транспортних засобів:
  ? отримання гарантованої страхової виплати всього за 50 – 150 грн. на рік (менш ніж за 14 – 41 копійок на день);
  ? прості та чіткі умови страхування;
  ? придбання страхового захисту «на місці», без проведення оцінки ризику;
  ? отримання коштів на лікування, реабілітацію, забезпечення родини коштами на період непрацездатності Застрахованої особи;
  ? страхові виплати здійснюються застрахованій особі, а не лікувальному закладу, отже, дають їй можливість розпоряджатися одержаними коштами на власний розсуд, отримати лікування у обраному лікувальному закладі, купувати необхідні медичні препарати, допоможуть родині пережити тяжкі часи, пов’язані з травмуванням члена родини.