Просмотр сообщений ЧП "Транзит-К"

ЦитатаЦитата (Осыка С.В. ,, 01.03.2017 08:32):

"Як показує сумний 25-річний досвід незалежної України
..."

Україна весь цей час була і продовжує бути під гнітом режиму внутрішньої окупації . Змінюються лише режими.
Погодьтесь що це нонсенс коли українцям в незалежній Україні живеться найгірше в світі і більшість мріє звалити звідси : Безвіз як національна ідея ...
Варто задуматися над тим , чому національне законодавство виписано таким чином що українці подавлені в правах (згадайте авто на литовських номерах ) в своїй державі .
Такого не повинно було б бути в НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ .

ЦитатаЦитата (П Р А Й М, 27.02.2017 19:18):
Про харківський шабат.

Св"якував я значить цю суботу в Харкові . Ну не так щоб зовсім геть правильно і кошерно св"яткував - ні, бо Прайма не знайшов і в штаб-квартиру Ларді не попав але ...
Але на історично-краєзнавчу екскурсію по цьому славному місту ми таки спромоглися . І що я Вам шановне товариство хочу сказати !
Харків це чудове і прекрасне місто . До цього я знав і бачив Харків  як ринок Барабашово , склади, об"їздна , Допа і
Гєпа вєщаючі по тєлєку "Что с такой рожей дєнєг нікто тє даст",    знав Харків інструментальний, навіть Чухвонь балдєюща від пуйла і причитаюча что хунта нє посмєєт стрєлять - т.к много іностранних студєнтов  теж ассоціювалась з Харковом .
А от вчора ми побачили Харків історично - культурний з його архітектурою , культурою , пам"ятниками , площами , музеями , соборами - він афігєнний !

З.І.

А постсовкова лінивість його мешканців майже непомітна   для пересічного гостя колишньої столиці !

Буквально 300 метров от Вашей точки фотографирования Вы вполне могли бы увидеть пятиэтажную стекляшку 

Где Вам всегда были бы рады, так что в следующий раз, заезжайте ))

Мільйонне місто - очі розбігаються , все хотілось побачить .
І я реально був вражений Харковом .
І як наслідок  слона то я і не помітив . :)

Шикарний офіс в центрі  гарного міста !
Все чітко і  красиво !
Молодці ! Розвивайтесь, ідіть вперед , заробляйте .
Дасть Бог ще десь пересічемось - по одних дорогах їздимо одні й тіж самі вантажі перевозимо .
Успіхів !

І ще трохи Харкова .
Таким  я його бачив вчора .

З.І.

Гуляючи по місту мене не покидала думка , що Україна могла б втратити  це прекрасне місто рівно три роки тому якби його не відстояли ... якби туди прийшов руський мір з його апалчєнцами , гумконвоями , буками і градами. Якби овощ все таки провів би там свій з"їзд свідєтєлєй лєгітімнава ...
То була б жесть .

Про харківський шабат.

Св"якував я значить цю суботу в Харкові . Ну не так щоб зовсім геть правильно і кошерно св"яткував - ні, бо Прайма не знайшов і в штаб-квартиру Ларді не попав але ...
Але на історично-краєзнавчу екскурсію по цьому славному місту ми таки спромоглися . І що я Вам шановне товариство хочу сказати !
Харків це чудове і прекрасне місто . До цього я знав і бачив Харків  як ринок Барабашово , склади, об"їздна , Допа і
Гєпа вєщаючі по тєлєку "Что с такой рожей дєнєг нікто тє даст",    знав Харків інструментальний, навіть Чухвонь балдєюща від пуйла і причитаюча что хунта нє посмєєт стрєлять - т.к много іностранних студєнтов  теж ассоціювалась з Харковом .
А от вчора ми побачили Харків історично - культурний з його архітектурою , культурою , пам"ятниками , площами , музеями , соборами - він афігєнний !

З.І.

А постсовкова лінивість його мешканців майже непомітна   для пересічного гостя колишньої столиці !

ЦитатаЦитата (ЧП , 23.02.2017 21:12):

- Напередодні Нового року депутати випадково (!) ліквідували податкову міліцію – каральний орган, який роками тиснув на бізнес і був інструментом шантажу в руках людей, наближених до влади.

Скробім і помнім .
Аж сльози навертаються ...
Це як Сєктор Газа - може піти із життя але із серця ніколи !
Така служба ... ех !

З.І.
Але не варто сумувати , як і радіти теж - закінчиться все тим що обізвуть її якоюсь фінансовою розвідкою і ті самі люди в тих самих кабінетах будуть служити ... А вивіску звісно замінять .

Шановне товариство !
Славне диванне воінство , неперевершені майстри копіпаста !
Годі обурюватись - робіть щось !

Ось Вам приклад :

Шабат.
Замість св"яткування суботи деякі учасники вдаються до відвертого маніпулювання - не кошерно це.
Краще згадаймо про тих хто в бою . Ну і вивчення власної історії та культури , там наше все :

В українців надзвичайно велика культурна спадщина, котра виховує національні цінності. Але на жаль багато чого було стерте з історичної
пам'яті нації, яскравим прикладом є кобзарське мистецтво.
В Україні довгий час існувало кобзарське мистецтво, котре радянська
влада нищила і все-таки знищила, не лишивши навіть пам'яті на тому
рівні, котрого воно дійсно варте.
Кобзар - це людина, котра свідомо приносила себе у жертву заради пробудження героїки власного народу. Голос бандури був страшним для влади, бо закликав народ до волі, до незалежності держави.
Поява кобзаря серед простого люду вже означала воскресіння національного духу та спонукала до національного самовизначення.
Кобзарі були першими в списках до страти.
На кобзарів постійно велось полювання радянською міліцією, їх ловили і
вбивали, а інструменти трощили, чи спалювали. Майстри бандур також
піддавались репресіям, їх висилали на каторгу за виготовлення
"націоналістичного інструменту".
Кобзарську "проблему" більшовики не змогли розв’язати і в такий спосіб.
Тому ЦК ВКП(б) змінює тактику — приймає постанови: «Про заборону
жебрацтва», «Про обов’язкову реєстрацію музичних інструментів у відділах
міліції та НКВС», «Про затвердження репертуару в установах народного
комісаріату освіти», «Положення про індивідуальну та колективну
музико-виконавчу діяльність». Тепер кобзарів уже не розстрілювали на
місці, як раніше, їх зачиняли по в’язницях, не даючи їсти та пити, а
інструменти так само знищували. Але і це не допомогло у вирішенні
"проблеми".
Зрештою у 30-ті роки сталась трагедія, котра є забутою і має назву: "Розстріляний з'їзд кобзарів та лірників".
В 1930 року в Харківському оперному театрі відбувся З’їзд народних
співців Радянської України, куди з різних областей було звезено сотні
делегатів. Основним завданням з’їзду було питання активного залучення
народних співців до соціалістичного будівництва, відходу від традицій і
визначення нових ідеологічних приорітетів.
Ухваливши відповідні резолюції, незрячих виконавців під приводом поїздки на З’їзд народних
співців народів СРСР повантажили до ешелону і підвезли до околиць
станції Козача Лопань. Пізно ввечері кобзарів і лірників вивели з
вагонів до лісосмуги, де були заздалегідь вириті траншеї. Вишикувавши
незрячих кобзарів і їхніх малолітніх поводарів в одну шеренгу, загін
особливого відділу НКВС УРСР розпочав розстріл...
Коли все було закінчено, тіла розстріляних закидали вапном і присипали землею.
Музичні інструменти спалили поряд...
Шукати згадки про розстріл кобзарів у радянській пресі — марна справа. НКВС-КДБ вміло замітали сліди своїх злочинів. Деяких кобзарів комісаріати освіти й органи НКВС примушували творити
«пісні» та «думи», які звеличували б радянську дійсність, більшість
кобзарів не воліла брати до свого репертуару штучні «думи», тому й
полишили ремесло.
Спираючись на свідчення місцевих жителів, пошуковою групою Спілки Української Молоді встановлене приблизне місце
страти співців.
Після юридичного оформлення відповідних документів, СУМ має намір ініціювати проведення повноважною комісі

C14 news

ЦитатаЦитата (ЧП , 17.02.2017 17:59):
Маленькі господарчі хитрощі з настільного календарю українця.

– Як розрізнити Майдан та “Майдан”?..

Майдан неможливо підготувати. Це стихія.

Основною ознакою Майдану є те, що за два дні до його початку, ніхто не знає, що буде якийсь там Майдан.

Коли “Майдан” анонсується за три місяці, це не Майдан, це “меропріятіе”.

Ось і спитайте себе:

– Чи ваше це “меропріятіє”?..

Різниця полягає у наслідках.

У першому випадку – це народне повстання.

Це означає, що буде підйом, ресурс, кадри, які дозволять вирішувати нагальні завдання революції.

У другому – це “меропріятіє”.

Це означає, що буде розвал та окупація.

А відповідальним будеш ти – який переплутав.
Щось якось незрозуміло написано . Мутно  і маніпулятивно...

А от відповіді на прості питання дають більш ясну картину .

1. Ким був Сашко Білий , за що він боровся і хто його вбив ?
2. Ким був Лісник , за що він боровся і хто його вбив ?
3. Революція  гідності вже закінчена ? 
4. Чи дійсно  Майдан переміг в Україні ?

З.І.

Сьогодні в місті побачив бігборд з рекламою прем"єри фільму  "Гіркі жнива".З  23 лютого стартує прем"єрний показ.
Думаю що всі ми давно не були в кінотеатрі ...
[video]yBhsNkLP7xA[/video]

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 14.02.2017 19:57):
ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 14.02.2017 19:50):
...хоть бы увидеть...

...з Кийову дуже гарно бачить!!!:rofl:

Воно ж не дивиться на свої айпізаходи...B)

Пі. Сі. А де в Кийову в фублях платять???:rolleyes:

Хіба що на гейпарадах або бандеровських шабашах !

Новорос скачущий за пєчєнькі це канєшно жесть ...

:D

Субота . Шабат.
Молимося за тих хто в бою.

Євроінтеграційне :

ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 05.02.2017 23:48):

О! може потрібно обмалювати рунами Надію, як то кажуть по феншую?!

По Савченко я не можу її судити.
Спочатку ЗМІ зробили її героїнею , особистим в"язнем пуйла - яка опускала пуйла на всих так називаємих суділіщах .
Потім її босу Юлька зустрічає ...
Потім пару пресконференцій довгих і не особо зрозумілих ...
Зараз вона тіпа як зрадниця № 1 і агент кремля за версією знову ж таки ЗМІ .
І щось там тре з орками .

Як варіант - поїхати в Київ знайти її і просто поговорити .

ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 05.02.2017 23:37):
Пропоную закопати !

Топор войны?:)

Сокира - річ в господарстві дуже потрібна.

В мене є знайомий коллекціонер антикваріату , так от в нього дуже гарна коллекція сокир .
Дивні скажу я вам , речі ці сокири . Їм по скількись там сотень років , бойові . З рунами . Різних періодів , воєн ...
Береш її в руку і вона немов передає тобі якусь енергетику . А найбільше що вражає так це нанесені знаки і руни .

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 01.02.2017 14:44):

Ще один не хтів вчить українську...

Якщо це українською-то "ще один не хотів вивчати українську"

Башмак,мова на якій розмовляє Віталька з серіалу, та мешканці села під Полтавою( теж український продукт) не є українською мовою.А в тебе знання української як раз на цьому рівні. Переходь вже до словників.

Класно мені , мене то української навчила бабуся коли я ще був дуже маленький . Нашого шкільного вчителя української ми називали "Соловейком"
Не так давно , навіть на сторінках даного форуму більшість штокалі , і я полюбляв
потролити учасників українською ну і суржиком теж. Тоді ще українська вважалась мовою якби бидла/селюків - а всі чоткі пацики как-би гутарілі на язикє ...
Як не дивно , знання української мені допомагало в житті , в інституті я здав фізику на п"ять лише тому що відповідав українською. Пам"ятаю як розказавши все що знав по темі , стояв і дивився на викладача який вислухавши мене сидів і мовчки дивився на мене . Перша думка була що я щось не те чи не правильно відповів . Але викладач сказав що він просто заслухався і замилувався (ловив кайф) запитав хто , де і коли мене навчив української ...Це був десь 95-96рік .
І почути тоді чудову українську навіть в Черкасах, це було рідкісттю .

Так что и это будет обязательно, так же как гейпарады и однополые браки.

А ще кожному каратєлю - клаптик землі і два раба .
Хунта ! НАТО і ЄС !
Нєгри на абрамсах ...

Не заздрю я новоросам канєшно ...

Тайожний хахолік таки кудись запропастився .
Рогатий такий , з папіком в тайзі там вот-ето-вот-всьо ... Поднятий так сказать скалєн і зразу ж зашкварений біндьорами.
Фрау Чухвонь може б з"їздила та провідала, ні ?

Товариство , схоже вже є перші біженці .
Агресивна й злочинна політика кремля по відношенню до етнічних українців, може призвести до того що на наших східних кордонах буде нескінченний поток біженців...

А чи готові ми до цього ?

У пункті пропуску «Гоптівка» дві громадянки Росії попросили статус біженців

ЦитатаЦитата (Осыка С.В. ,, 14.01.2017 09:42):

П.с. А доллары наличный чего скупать кинулись?
От ухудшения благосостояния?

Перекличку з черги ,до обмінника,
можете озвучити?:)
Ну,а якщо сеьйозно,то почитайте, в вільний час,
декларації "наших" можнокоритців".
Ось де налічки в трусєлях,по саме не балуй.;)
Качнути курс доляра до 29.5 гривасиків,
а потім продати своїм банкам на аукціоні
мільйони долярів, з резервів НБУ,
по 27.5 гривасів - краще бізнесу не придумаєш.:angry:

Це все да .
Але якби гепнувся Приват то наслідки були б гірші .
Ефект доміно .
Зрозуміло що 30 це ще не межа .
Далі буде ...

З.І.
Я тут робив попередні розрахунки про ціну питання і хто заплатить:
1) 150млрд. грн. розділити на 42 млн. громадян = 3571грн. на кожного.
2) 150млрд. грн. розділити на 20млн. клієнтів = 7500грн. на кожного.
3)150млрд. грн. розділити на 5тис.(приблизна кількість осіб яка відповідальна за виконнання функцій держави КМ +ВРУ+НБУ+інші ) = 30млн. грн на кожного.