trucksnearme
Просмотр сообщений Демянчук Віталій Петрович

Надаю послуги з ремонту пневматичних систем тягачів,грузових авто,автобусів.
Ремонт компресорів.
Ремонт вологовідділювачів.
Ремонт розподільних кранів.
Ремонт головних тормозних кранів.
Ремонт блоків  ABS,EBC.
Моб +380666061421

Нужен электрик район  Дарници с выездом у кого есть инфа пожалуйста помогите.
+380958513999

Виїзний сервіс по ремонту ходовоі,пневматичних-електричних систем сидільних тягачів напівприцепів,прицепів, та вантажних авто.Ремонт компресорів,кранів-пневматичних,можлива передача по новій пошті по всій україні.
Місто Київ
Броварський та Бориспільський район.
Тел:
0958513999
з 8:00 до 24:00 без вихідних.

Тема: TRACK Сервіс

Ремонт грузовиків Daf,Volvo,Scania,Man,Renault,Mercedes,Van Hool,Iveco;
Діагностика та ремонт ходової;
Комп'ютерна діагностика та ремонт електричного обладнання;
Ремонт напівпричепів,зерновозів,сиповозів;
Ремонт механічних коробок передач та багато інших послуг. 
Ремонт двигунів.
Ремонт ходової підвіски.
Ремонт пневматики електрики.
Кузовні роботи зварювання покраска.

Тема: TRACK Сервіс

Ремонт грузовиків Daf,Volvo,Scania,Man,Renault,Mercedes,Van Hool,Iveco;
Діагностика та ремонт ходової;
Комп'ютерна діагностика та ремонт електричного обладнання;
Ремонт напівпричепів,зерновозів,сиповозів;
Ремонт механічних коробок передач та багато інших послуг. 
Ремонт двигунів.
Ремонт ходової підвіски.
Ремонт пневматики електрики.
Кузовні роботи зварювання покраска.

Терміновий ремонт пневматики. Різного рівня складності в вантажних авто причепах напівпричепах. Оперативний виїзд до місця поломки авто по Івано-Франківському і Коломийському районах.
Тел.
Київстар 380965000999
Мтс 380958513999

Срочный ремонт пневматики. Любого уровня сложности в грузовых авто прицепах полуприцепах. Наличие и подбор запасных частей. Оперативный выезд мобильной мастерской к месту поломки авто по Ивано-Франковську и области.
Тел.380965000999
      380958513999

ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 11.01.2014 14:21):
Український народ сам допускає! Не розумію нас більше 40 мільйонів ми не можемо покласти на коліна сраних 480 депутатів, Люди одумайтесь.

Візьму в аренду тягача з полуприцепом або паравоз з прицепом на довго тривалий період! Чесність порядочність своєчасну виплату з мого боку гарантую! За розумні гроші!!!

Візьму в аренду сидільний тягач з полуприцепом на довготривалий період...

Звертаюсь до всіх вантажоперівзників власників однієї фури,чи цілого автопарку. Коли ви вже настільки раком станете що начнете думати своєю головою! Чи вона вам для того щоб шапку носити! Чи то ви заправляетесь по 7 гривень чи у вас безкоштовна акція на запчастини чи водіям не платите? Коли ви начнете поважати інших людей,а не думати тільки про власну сраку, будьте людьми а не синьми! Не беріть фрахти до 13 грн за км я не кажу за 20 грн, давайте піднімемо хоча б 14-16грн за км люди одумайтесь ви їздите за копійки! Зрозумійте все в ваших руках! Тут не причетні ні Диспечер,закащики,і тд,,, ви самі є коренем ніщити! Дойдете до того що машинки покладете на коліна а потім буде вам одна велика жопа! Люди будьте дружними! Як каже прислів'я громадою і батька можна бити! Одумайтесь міняйте самі!
Виталий я живу не далеко от российской границы трасса Киев-Москва по ней идут на Россию машины первые буквы номера АО,идут колонами. Солярка там все знаютдо 40руб, за вашими земляками в сторону Киева груза даже по 10грн не возмеш,тому що им ехать треба.Когда мы нестанем их пускать до агрессора ,ПЕРЕКРОЕМ ТРАССУ КИЕВ-МОСКВА,межет згорит пару машин,тогда может дойдет что нужно уважать труд других людей.ЦЕНА 20тонника ВИСИТ НА ЗАПРАВКЕ и о 14-16грн неможет быть и разговора.
Я вас повністю підтримую сране АО вже надоїло. І не тільки АО... Це булоб добре щоб їх провчити трішки. Бо вони вже закарпаття засрали тепер перебираються в Івано-Франківську обл. Їх тут теж чикає пару спалених машин.
Пиздити всіх треба. Підараси в мотор 4 яйця і трошки олії. І тоді нехай поєбеться гандон. Так треба з ними робити...

Звертаюсь до всіх вантажоперівзників власників однієї фури,чи цілого автопарку. Коли ви вже настільки раком станете що начнете думати своєю головою! Чи вона вам для того щоб шапку носити! Чи то ви заправляетесь по 7 гривень чи у вас безкоштовна акція на запчастини чи водіям не платите? Коли ви начнете поважати інших людей,а не думати тільки про власну сраку, будьте людьми а не синьми! Не беріть фрахти до 13 грн за км я не кажу за 20 грн, давайте піднімемо хоча б 14-16грн за км люди одумайтесь ви їздите за копійки! Зрозумійте все в ваших руках! Тут не причетні ні Диспечер,закащики,і тд,,, ви самі є коренем ніщити! Дойдете до того що машинки покладете на коліна а потім буде вам одна велика жопа! Люди будьте дружними! Як каже прислів'я громадою і батька можна бити! Одумайтесь міняйте самі!
Виталий я живу не далеко от российской границы трасса Киев-Москва по ней идут на Россию машины первые буквы номера АО,идут колонами. Солярка там все знаютдо 40руб, за вашими земляками в сторону Киева груза даже по 10грн не возмеш,тому що им ехать треба.Когда мы нестанем их пускать до агрессора ,ПЕРЕКРОЕМ ТРАССУ КИЕВ-МОСКВА,межет згорит пару машин,тогда может дойдет что нужно уважать труд других людей.ЦЕНА 20тонника ВИСИТ НА ЗАПРАВКЕ и о 14-16грн неможет быть и разговора.
Я вас повністю підтримую сране АО вже надоїло. І не тільки АО... Це булоб добре щоб їх провчити трішки. Бо вони вже закарпаття засрали тепер перебираються в Івано-Франківську обл. Їх тут теж чикає пару спалених машин.

Звертаюся до всіх вантажоперівзників! Що ви за люди самі їздите за копійки! І просите підвищення цін! Міняйте самі все в ваших руках! Самі ріжете фрахти ну треба учити всіх перекриттям доріг десь на 2 доби!

Візьму в аренду автопоїзда або сидільні тягачі с прицепом. На довго тривалий період.