Просмотр сообщений Гулицкий С. П.

Куплю польський дозвіл,універсальний(любий).0984954441

ЦитатаЦитата (SV-TRANS, 18.09.2020 14:12):
Допоможу в оформленні чіп карти водія для цифрового тахографа. Офіційна чіп-картка від ДП “ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ”, яка працює як і в Україні так і в Європейському Союзі.

Телефонуйте.  0673504811 Ірина
Доброго дня.А чим ви допоможете,якщо кожен може зайти на сайт,онлайн заповнити анкету,проплатити і через тиждень забере на Укрпошті.

Всім привіт, СРОЧНО потрібно помити цистерну в районі Любліна.Хто знає адресу відгукніться.

Доброго дня далекобійники, Підкажіть на кордоні важать автоцистерни по осях чи їх цікавить запальна вага???Тара 16500, скільки брати???
Усім дуже дякую,а особливо пані Ніні,яку я гадаю несправедливо заблокували.Але вона взяла і подзвонила та все роз'яснила.Дякую.

Доброго дня далекобійники, Підкажіть на кордоні важать автоцистерни по осях чи їх цікавить запальна вага???Тара 16500, скільки брати???

скинь фото на вайбер 0984954441 всех что продаеш

Потрібен сертифікат АТР на полуприцеп-цистерну 2007р.в.

Доброго дня всім.Хто порадить яку групу оподаткування краще вибрати для міжнародних перевезень,та з якими будуть більше співпрацювати.Другу групу ,третю без ПДВ,чи з ПДВ.Чи взагалі ТОВ?Дякую.

Всім доброго дня.Підскажіть де можна зробити сертифікати(заводські) для міжнародних перевезень на полуприцеп-цистерну(MAGYAR,TURBUD).Дякую.

Возьму любое авто на экспедирование 5% от фракта. Татьяна 0661292975:0971461047.Звоните договоримся.
Цистерна 30 куб.3 шт.

какие документы надо для перевозки груза из молдавии в украину.я частный предприниматель,и за границу никогда не возил.

Тема: автономка

заблокировалась автономка(Ebersprecher)на МАН 19.403.есть способ разблокировки без компютера,но немогу найти блок(одним словом здоровую серую релюху)управления.

ребята подскажыте у какого телевизора хорошиы ТВ приемник.я знаю что они все китай но там есть лучшие и хужые.

мост через днестр тернополь-франковск перекрыт. а бути точніше то міст перекритий якщо їхати з каменець-подільського на хотин.треба обїжати або через товсте або новодністровськ.СУКИ!!!