Просмотр сообщений Лаванда, ЧП

(робота в офісі).Обов’язкове знання ПК, порядність,комунікабельність,вміння спілкуватися з людьми.( м. Жовква, Жовківський район)

Будьласка допоможіть найти загрузки по європі щоб нормально оплачувались

дякую 0965183533

Підкажіть будь-ласка скільки коштують дороги в Чехії і Австрії для вантажних а/м 22 т

дуже дякую за будь-яку інформацію

Всім привіт
Я відправляю водія щоб купити Viattol чи потрібна йому довіреність від фірми????

Все нормально, дякую за поради. Уже все нормально, і вигрузили і скинули кошти)) Всім дуже дякую

Підкажіть будь-ласка як поступити в даній ситуації : вчора взяла груз із Харкова на Київ (труби) у фірми з Ларді ООО "Днепрлайнс" Юлі на суму 3800 на карточку, заявки не скинули говорячи що заявку скине Люда из фірми ПП "Хімпром" тобто замовник , але і ті не скинули. На рахунок оплати Юля вчора говорила, що зустрінеться з Людою вона дасть їй гроші і та мені сьогодні зранку скине, сьогодні вона каже що на протязі дня зустрінеться візьме і скине. А сьогодні по телефону Люда мені каже, що візьме гроші в бухгалтерії і як буде іти в банк подзвонить і я їй скажу куди скинути. І щось розбіжність в їхніх словах мене занепокоїла!!!! Хто щось знає про ці фірми напишіть будь-ласка!!!!

Якщо хтось має взірець закону про відміну довіреності, скиньте будь-ласка))

Скажіть будь-ласка, чи діє уже закон про відміну довіреності на а/м?????

Тема: Мeiller

Чому зразу в юмор??? Я просто помилилась з рубрикою. А мені реально треба знати))

Тема: Мeiller

Пiдкажіть будь-ласка прицеп самосвал Мeiller MHKS 41/3-S,яку може мати кубатуру???Або як можна це дізнатись???

Доброго дня, скажіть будь-ласка якщо
фізична особа орендує в Приватного підприємства машину, і в своїх цілях її використовує для перевезення грузу з України на Німеччину і назад, які документи їй потрібні для перевезення????Дякую

Доброго дня
Скажіть будь-ласка, чи може працівник фірми під час відпустки, взяти в оренду машину у фірми???І на час відпустки зайнятися своєю комерційною діяльністю?????

Підкажіть будь-ласка чи можна водію з польською візою їхати фурою в Німеччину. Дуже дякую))

Ширина, длина и вес у Вас в норме, а вот высота... Однозначно понадобится низкорамный лафет для негабарита но и с ним наверняка прийдется оформлять разрешение, так как в четыре метра врядли впишитесь. (Если кран колесный можна колеса снять или спустить:))

Дякую за пораду))

Скажіть будь-ласка яку мені потрібно шукати машинку, щоб привести кран довжиною 12 метрів, висотою 3,70 метрів, шириною 2,50 метри, вага 14 тон???????

Скажіть будь-ласка, якщо водій 2 дні простояв в м.Сімферополі, і я незнайшла підходящої загрузки, я його відправляю в м.Білу церкву для завантаження на Львів (додому). Чи потрібно це якось фіксувати по бухгалтерії??????? Дякую