Просмотр сообщений Шварик Е. П., ФОП

Добрий день. Хто підскаже діагноста та ремонтника авто Volvo у Львові. Крім офіціалів. 

у вас есть на прицепе шильдик там заводом изготовителем написано написано , правильней не бывает
На шильдику така буква ö в базах сервісних центрів моделі з такою буквою немає є KOGEL. 
у меня написано KOGEL SNCO 24  если нужно могу скинуть скрин
Дякую. Буду добиватись шоб виправляли. 

Добрий день. Виникло таке питання при першій постановці на облік в сервісному центрі кажуть що неправильно вказана марка прицепа в митній декларації і сертифікаті. Вони говорять шо має бути KOGEL, а пише KOEGLE. Сертифікатчики кажуть шо вони правильно написали. Форумчани подивіться в себе в тех паспортах, як прописана марка прицепа. В мене прицеп 2006р модель SNCO24. Якшо можна напишіть марку, модель, рік випуску і дату першої реєстрації. Дякую за ві
у вас есть на прицепе шильдик там заводом изготовителем написано написано , правильней не бывает
На шильдику така буква ö в базах сервісних центрів моделі з такою буквою немає є KOGEL. 

Добрий день. Виникло таке питання при першій постановці на облік в сервісному центрі кажуть що неправильно вказана марка прицепа в митній декларації і сертифікаті. Вони говорять шо має бути KOGEL, а пише KOEGLE. Сертифікатчики кажуть шо вони правильно написали. Форумчани подивіться в себе в тех паспортах, як прописана марка прицепа. В мене прицеп 2006р модель SNCO24. Якшо можна напишіть марку, модель, рік випуску і дату першої реєстрації. Дякую за відповіді.

Цікавить автохолодильник з верхньою дверкою. Пропозиції бажано фото і ціна на вайбер 380971806402 або shvaryk@ukr.net

Добрий день. Хто може підказати діагноста по паливній апаратурі для авто Renault Premium DCi у Львові.

Куплю автохолодильник, щоб відкривався зверху, компресорний б/у 0971806402.

Добрий день. В мене довжина автопоїзда перевищує норму 18.75 на 25см на Польщу. Може хто підкаже чи взагалі можна в Польщі купити дозвіл на рух такого автопоїзда. Якщо так то де це можна зробити і що потрібно для цього?

[quote name=’Лапшик П. Г.,ФЛП’ firm_id=’11819716308’ post=’856765’ date=’29.06.2016 19:13’]

Чи правильно що довжина автопоїзда в Польщі 18.75. Якщо даний параметр перевищує значення на 20 см, які наслідки і чи стикався хтось з цим.

http://www.asmap-inform.com.ua/articles.php?ID=2389

Побачив довжина дійчно повинна бути 18.75. В мене перевищує, чи стикався хтось з цим. Чув що можна в поляків купити дозвіл, може хто підскаже.

Чи правильно що довжина автопоїзда в Польщі 18.75. Якщо даний параметр перевищує значення на 20 см, які наслідки і чи стикався хтось з цим.

В мене є питання чи проходив такий варіант що фахівцем відповідальним за організацію та безпеку міжнародних перевезень є сам підприємець який зідійснює перевезення при тому немаючи профільної освіти, якщо так то як тоді заповнити пункт 5 " Фахівець, відповідальний за організацію та безпеку міжнародних перевезень " у в ВІДОМОСТІ
про кваліфікацію персоналу автомобільного перевізника для отримання ліцензії:
Буду вдячний за відповіді. Може вже хтось мав досвід подання та отримання ліцензії.

Враховуючи, що документи на Ліцензії лише 3 дні як приймають, не думаю, що їх вже хтось отримав і може остаточно сказати що там надумає трансбезпека щодо цього спірного пункту, але я залишаюсь при своїй думці відсутності необхідності профільної освіти, тому в нашій Заяві пункт 5 Додатку 5 поставили галочку де самозайняті особи, потім в 5.1 П.І.П., ІПН, дату і орган реєстрації як підприємця, в Відомості про кваліфікацію - дані диплому Одеського Політеху. Як на мене жодних законних підстав таке не прийняти вони не мають, а вже як будуть діяти - побачимо тижні за 2 в кращому випадку)

До речі, на сайті Укртрансбезпеки, і на АсМАПі є приклад заповнення, але там Юр.Особа і відповідальним вказаний умовний директор, тому саме щодо цього пункту незрозуміло як правильно вчинити, але я так прикинула, що інших самозайнятих осіб, крім як ФОПів ніби як не може бути на цей випадок і вирішила, що нам потрібно саме так і зазначати.
Але також буду дуже вдячна, якщо хтось так само має точніші відомості щодо цього і повідомить нам усім:)

ЗАПИСКИ ПОСТОРОННЕГО ...

Чисто информация, без претензии на авторитарность ...

Позавчера, мой знакомый подавал документы на лицензию. ФОП, 3 машины.
Документы не приняли, по причине отсутствия подтверждения квалификации руководителя. Кроме того, акцентировали внимание на том, что если будут сертификаты выданные АсМАПом или аналогичные,
то должны быть не старше 5 лет. ...

Кроме того, на горячей линии АсМАП, перевозчик задал вопрос, касательно подтверждения проф.пригодности и получил такой (тоже не авторитарный) ответ:

- 03.02.2016 16:05 Приватний підприємець .... , номер в АсМАП: .....
Добрий день, підскажіть будь ласка, чи достатньо для керівника підприємства мати диплом бакалавра за напрямом підготовки "Транспортні технології", кваліфікація інженер з транспорту , для виконання ліцензійних умов? Чи обовязково мати повну вищу освіту?
Для заповнення форм на отримання ліцензії Ви вказуєте той диплом, який у нього є. А на майбутне радимо отримати свідоцтво профкомпетентності.

То все добре але в мене немає жодного диплома(((. Я так розумію мені потрібно пройти певні курси в АсМАП і получити свідоцтво про підтвердження кваліфікації.

В мене є питання чи проходив такий варіант що фахівцем відповідальним за організацію та безпеку міжнародних перевезень є сам підприємець який зідійснює перевезення при тому немаючи профільної освіти, якщо так то як тоді заповнити пункт 5 " Фахівець, відповідальний за організацію та безпеку міжнародних перевезень " у в ВІДОМОСТІ
Буду вдячний за відповіді. Може вже хтось мав досвід подання та отримання ліцензії.

Тема: Ліцензія

Є декілька питань
1.Як заповнити пункт 5 " Фахівець, відповідальний за організацію та безпеку міжнародних перевезень " у в ВІДОМОСТІ
Чи потрібно наймати окрему людину?
Чи можна підписати договір без оформлення на роботу?
Чи повинна бути профільна освіта?
Чи можу тією людиною бути я як підприємець немаючи профільної освіти і відповідно самому здійснювати перевезення?
Буду вдячний за відповіді та досвід!

Тема: Код EORI

Потрібно зробити код eori,був на корчовій, заходив в 5 агенцій, ніхто не знає , відправили до митника, пішов до митника від відправив в касу, в касі сказали внас не можна зробити... їхав назад спитали за кодом, сказав немаю, чи можна в них зробити, а він мені сказав через інтернет. Як його зробити?

автомобіль сцепка 120м3, 22 тони.Автомобіль у Львові. Шукаю диспетчера з досвідом роботи. 0679231623

Якими аогнегасниками потрібно укомплектувати вантажне авто з прчепом?

Чи потребен протокол отк в польщі, чи він тільки для україни. І чи він діє якщо попередній власник його зробив і він діж, але змінив номерні знаки

Тема: Viatoll

Що потрібно для того щоб купити віатол, якщо їхати буде водій, де його купляти і які документи треба мати з собою. Підкажіть бо машина має їхати в польщу а без нього не можна

на сцепке когда резко трогаюсь или торможу, есть удар прицепом по машине. Думаю надо смотреть фаркоп, кто знает какие втулки надо менять, палец вроде нормальний. Особено большой удар с грузом