Просмотр сообщений Юскевич И. А., ФЛП

На разі юрист написав відмову , по причині не перевищення ліміту у 50 000 грн.
А от про розширену цивілку , перший раз чую ,але обовязково взнаю .

Договір на 50 000 грн. Страхова нарахувала і виплатила 37 000 грн. А рахунок після ремонту 46 000 грн. Саме цю різницю і судові витрати вимагає постраждалий не з водія і не з страхової, а з мене .

Водій здійснив ДТП, а відповідає роботодавець. Винуватцем є мій водій .
Страхова компанія виплатила кошти за скоєне ДТП постраждалому, але сьогодні прийшла повістка до суду , так як страхових коштів не вистачило на ремонт. В позові зазначено ,що керуючись ст. 1188 і 1172 ЦК. Я тепер зобовязаний виплатити кошти яких не вистачило а саме ,майже 10 000 грн. А водій лише поніс штраф за порушення ПДР у розмірі 340 грн.
Додаткових договорів про повну матеріальну відповідальність водія, не було . Лише стандартний з ЦЗ.
Водій давно звільнений , (за три місяці роботи зумів скоїти три ДТП ) про перші два я навіть і знав а третє вже було видно, по моєму авто , а далі пішли дзвінки з страх. комп.
Сказав знайомий ,що без варіантів, із-за дурнуватої ст.1172 ЦК. Позивач має право, вимагати відшкодування саме від роботодавця а не з водія .
І що тепер робити ?

Продам Рено магнум 430 1998г + Полуприцеп Orthaus 1997г. Оси SAF Тент, борт 80см.
Всё в рейсовом состоянии. на 100%
Цена комплекта 10300 $
0673322484 Игорь

ООО "МК Прайм" Никополь он же Ткаченко Е.В. в лице Войтех Максима Не платят ! Жду оплаты 2 года . Сам максим морозится , на звонки не отвечает , чтоб дозвонится , надо постоянно менять номера телефона . !

UA–UA
цельномет.
18:38 01.06 Одесса – Тернополь
Одесская обл. – Терноп. обл.
маршрут двери металлические 4т, дл.1.35м, шир.2.2м, выс.2.2м 450грн нал. на выгр.
Паценко Е. С., ФЛ-П отзывы: 102/0
Виктория
(93)3080283
(66)1332777
(97)2738155 АШ по 67коп/км і дебіли заберуть як пити!!!!!

Звичайно ,що заберуть. Дармовозів в нас більш як вантажів. Треба йти в таксисти 4грн \ км.

ОСТОРОЖНО !!! ЛОПУШАН В.С. он же ООО "ЛАВС - ТРАНС" , он же ТК "ЯТРАНЬ" Не платят денег не только перевозчикам но и даже диспетчерам . Все положительные отзывы делаются по такому принципу - сначала Лопушан пишет на перевозчика положительный отзыв и настоятелоно просят перевозчика написать о них положительный отзыв, для подготовки фундамента следующего кидка . А следующим может оказатся любой из вас.
За транспортные услуги мне должны 8230,00 грн . Ждал больше двух месяцев ! Звонить без результатно - только обещания, при том ни каких притензий или оснований для не уплаты нет !!!
После того как я написал отрицательный отзыв мне позвонили ещё 2 перевозчика которым они тоже не заплатили , но они пока не пишут свои отзывы потому как им пригрозили , что если напишут , -так вообще не чего не получете. А суда такого чтобы их заставил уплатить, нет! Мол у нас всё схвачено.(это со слов тех перевозчиков)
Лично мне они не угрожали , но и я их не пугал отзывом, просто лопнуло терпение слушать как из тебя в очередной раз , лепят дурака. Все сроки приличия закончились, и вместо очередного безрезультатного звонка я написал правду о них.

Такаж проблема була и на моєму Магнумі .
Це дійсно конструктивний недолік даної моделі. Най перше , що треба зробити це зняти підкову і добре її вимити . буває таке ,що внутрішній діаметр місцями зменшуеться вдвоє , що в свою чергу приводить до замерзання конденсату в місці після звуженя. А потім, надіти на трубку звичайний утеплювач для труб.
Власне так я і позбувся даної проблеми.

Куплю б/у кріплення (кронштейн) бризговика задній правий VOLVO FH12
0673322484 Ігор

Куплю кріплення (кронштейн) бризговика задній правий VOLVO FH12
0673322484 Ігор

Куплю кріплення (кронштейн) бризговика заднього права сторона VOLVO FH12
0673322484 Ігор

Наші перевізники самі збивають собі ціни а потім кажуть що неплатять.................!!!

Шановний "ЧП Томчук И.Н." з Волині,м.Луцьк,а скажіть, чого такі мізерні ставки в сторону західних регіонів України?

Тому ,що міжнародники які роблять подачу транспорту в європу , їм вже і так заплачено за подачу а лишня копійка, навіть на соляру - не помішає.
Крім того, при доставці вантажу з закордону на схід, вони стараються чим швидше забрати транспорт, під завантаження знову в європу , де ставки не рівня внутрішнім перевезенням . Тобто торгуватись зі сходу на захід за кілька грн. він не буде , бо втратиь більше на простоях.
Це слова кількох, власників міжнародників.

Причиною може бути (ТНВД). З таким зустрічались не раз.

Проводимо ремонт муфт випередження вприску (ТНВД) з гарантією ,для Рено Преміум 8500 грн. термін виконання 3-4 дні.
А також ремонт паливних систем і насосів високого тиску. Ремонт форсунок CDI .
т.0673322484 Ігор.
СТО "ZAIR"

На Magnum 430 з ведучим мостом без колісних редукторів, хочу замінити шини з 315/80 на 315/70 , для зменшення навантаження на редуктор моста. Якщо хтось таке практикував , скажіть будь ласка результат? Те ,що тахограф не буде вірно працювати це зрозуміло , а от як на рахунок росходу палива ?

Реф CEREAU 1995рв осі BPW Eco. TERMO KING . Пересувна стінка , для двох відсіків з різним температурним режимом , два холодильних обмінника. обєм 86м3. В доброму стані.
Є можливість обміну на тент з доплатою.
т.0673322484 Ігор.

1. Разграничить лицензии на "внутренние" и "международные" и не давать две в одни руки.
2. Выдавать лицензии на перевозки только предприятиям (не физ. лицам СПД) с минимальным уставным фондом.

Это реальные действенные механизмы. Без претензии на оригинальность и объективность. Понятное дело что есть и + и - в них. Давайте обсуждать + и -.
Есть еще предложения?
:))

А може простіше попросіть щоб всі вийшли з ринку перевозок ? Залишитесь монополістом ,будете купатись в роскоші а перевізникам і їхнім сімям в яких стат. фонд меньше вашого купіть удавочки на горло, щоб їсти не просили.
У вас мабудь епідемія грипу і звичайно температура висока ? - тоді все ОК.
Донецьк був і є одним з найдешевшим містом для загрузки . Чи часом це не ваших рук робота ? (дабы никто тут не катался сам управлюсь)?
Вибачте може вас образив , але так не можна як ви ...........!!!

Справа втому, що одні дійсно підтримують таких як і сам , тобто не беруть дармових фрахтів і повертаються за свій рахунок до дому, а іншим до лампочки ваші асоціації їздив за даром і буду, йому і так вигідно. От вам і дармовози і демпінг.