trucksnearme
Просмотр сообщений Романович, ФЛ-П

12.2000 р.в., червоний, SpaceCab, 2 спалки, автономка, кондиціонер, ретардер, передня резина - 70 %, задня - наварка (у травні наварювалась).
В комплекті із н/причепом Renders, 1998 р.в., штора, всі види загрузок, резина - 70 %. Розхід палива - 28-32 л/100 км. Рейсовий стан.
Ціна - 32 000 доларів за комплект. Реальному клієнту торг.
096 940 20 18 - Валерій.

22 000

Сьогодні вночі відбили замок на н/причепі на стоянці "Тиса" у м. Києві. Будьте обережні!

12.2000 р.в., червоний, SpaceCab, 2 спалки, автономка, кондиціонер, ретардер, передня резина - 70 %, задня - наварка (у травні наварювалась).
В комплекті із н/причепом Renders, 1998 р.в., штора, всі види загрузок, резина - 70 %. Розхід палива - 28-32 л/100 км. Рейсовий стан.
096 940 20 18 - Валерій.

096 940 20 18 - Валерій.

Підкажіть, будь ласка, де можна в в Херсонській області або в Криму наварити резину, цікавлять ціни, якість "наварки", контактні дані і т.д. Наперед вдячний.

Пишу дипломну роботу на тему: "Управління транспортною організацією на засадах логістики", буду вдячний за будь-яку корисну інформацію по темі як теоретичного, так і суто практичного характеру на romanmo22@gmail.com.

Підкажіть, будь ласка, стан дороги по маршруту Сімферополь-Феодосія-Керч. Наперед вдячний.

Дякую за пораду. Так і зробив, але результату нема.

Підкажіть, будь ласка, по авто ДАФ XF95 430. Не вмикаються 1-4 понижені передачі, електроклапан промив, але результату не дало.

Тиждень назад перед Олевськом ішов ремонт, траса закрита, стоїть знак, який направляє в об'їзд по селам, дорога там - "ніяка", неасфальтована, яма на ямі!

Тиждень назад перед Олевськом ішов ремонт, траса закрита, стоїть знак, який направляє в об'їзд по селам, дорога там - "ніяка", неасфальтована, яма на ямі!

Підкажіть, будь ласка, чи пропускають авто напряму по трасі біля Олевська, чи в об'їзд.

Є така проблема: авто, ДАФ ХФ95, простояло 8 місяців, крани шиплять, повітря швидко "втікає", не працює транспортне положення, на н/причепі проблема та ж. Підкажіть, будь ласка, в чому причина і приблизну вартість ремонту. Наперед вдячний!

Гвозди бы делать из этих людей, крепче бы не было этих гвоздей!
Хорошо им, гвоздям, все знают, все могут. :)

Респект цьому чоловіку на фото (хоч це фільм, але історія взята із життя, мабуть)! І в кого повернеться язик його, персонажа фільму "Ворошилівський стрілець", осудити через те, що він взяв у руки зброю, щоб відновити справедливість?!

Рома Романович. Квартира - это хорошо, но не твоя. Заработай, потом меняй.
Компромисс найти можно ВСЕГДА!!!
А на сегодняшний день, просто, почитай, и не зарывайся...

Рома, телефоны есть в профайлах, почему же не не набрать того Юльевича?

Я думаю, що Юлійович мене сам набере, коли вважатиме за потрібне, а то, якщо наберу я, не дай Боже, ще звинуватить у зв"язках із Алькаїдою, наприклад. Я би цьому навіть не здивувався!

Ну по крайней мере А.Ю. старше тебя лет на 30. Во вторых ему это, я думаю, нафиг не надь. А если Вы такой обізнаний, почему не пообщаться с ГУРУ? Или кишка тонка?

Для мене О. Ю. ГУРУ не являється, і в кого кишка тонка час покаже! І з ним у мене бажаня нема спілкуватись, хоча не буду лукавити, не по телефоні я би з превеликим задоволенням із ним поспілкувався.

Рома, читаю и плачу. Тебя в школе учили? Встречал продвинутых писателей, но не до такой степени. А уважаемый Юльевич, всегда будет готов встретить Вас на объездной, если Вы не побоитесь.

Я - спортсмен, і ні за яких обставин, ні від кого не ховався. Запевняю Вас - не побоюсь!

Лыжник наверное.
Для начала, научись старших УВАЖАТЬ. А потом кричи я. Пока ты ноль...

Те, чи я "ноль" чи ні, не Вам судити. А Ви зараз хто?

Рома Романович. Квартира - это хорошо, но не твоя. Заработай, потом меняй.
Компромисс найти можно ВСЕГДА!!!
А на сегодняшний день, просто, почитай, и не зарывайся...

Рома, телефоны есть в профайлах, почему же не не набрать того Юльевича?

Я думаю, що Юлійович мене сам набере, коли вважатиме за потрібне, а то, якщо наберу я, не дай Боже, ще звинуватить у зв"язках із Алькаїдою, наприклад. Я би цьому навіть не здивувався!

Ну по крайней мере А.Ю. старше тебя лет на 30. Во вторых ему это, я думаю, нафиг не надь. А если Вы такой обізнаний, почему не пообщаться с ГУРУ? Или кишка тонка?

Для мене О. Ю. ГУРУ не являється, і в кого кишка тонка час покаже! І з ним у мене бажаня нема спілкуватись, хоча не буду лукавити, не по телефоні я би з превеликим задоволенням із ним поспілкувався.

Рома, читаю и плачу. Тебя в школе учили? Встречал продвинутых писателей, но не до такой степени. А уважаемый Юльевич, всегда будет готов встретить Вас на объездной, если Вы не побоитесь.

Я - спортсмен, і ні за яких обставин, ні від кого не ховався. Запевняю Вас - не побоюсь!

не знаю как Вы - а я в печали, не буду больше никого защищать, неблагодарное ето дело.

Ваша правда: когось захищати - діло невдячне, але Вам все рівно вдячний, хоча би за добре слово. В подальшому обіцяю до Ваших думок дослухатись.:)