trucksnearme
Просмотр сообщений Теплогазбуд, ЧП

Ми перевізники з Рівного, є реф і тент, можлива оплата по б/н з ПДВ скиньте Ваші у мови teplogazbud@ukr.net дякуємо, надіємось на співпрацю.

Необхідна калькуляція 1 км перевезення на 20, чи є в когось розроблені згідно статей витрат... буду дуже вдячний

а хто підскаже яка витрата ДТ на мотогодину у карєра полуприцеп 20т 86м3

За вихідні різко розрядився акумолятори на магнумі допоможіть знайти акумоляторщика в донецьку, якщо можна в напрямку макеевкі. дуже дякую!

в нас реф 1993 года плануєм їздити по СМР, в асмап не спішимо з однією машиною, плануєм на польщу їздити

пробуваув добавляти після чого поміняв рем комплект на насос підкачки. порозїдало

та що ж ти урод!!! шукаєш як сам таким кідалом став? з грудня місяця брешеш та на телефон не відповідаєш!!!!!!!!! і що ж з тобою робити? бошку треба відрвати чи що?

а як що до обмеження 15 років для сертифікації холодильників7 а що таке FRC

Доброго дня, підскажіть чи є вікове обмеження для рефів які ходять закордон, і з чого почати оформляти документи, є міжнародна ліцензія.

Нада создати нову тему як боротись з їздой за б/н з НДС, тут по софту пару раз їхав і документи повідправляв, і репутації були добрі і 2 місяці немає оплати, то яка може бути мова за б/н то взагалі даром їздть получається?

проблема знайти підшибник, там якась блок ступеца йде.

в Денпрі я кантора, десь на форумі є координати

Підскажіть якісь координат СТО в Донецку, або Маріуполі, треба поміняти підшибники на ступеці напівпричепа Saf осі, дякую

Я в шоці. Реальна ставка за донецьк київ 3200 бн з ндс, а платять 200- 2400 бн з тим же ндс, харашо так работать, і плачуть що не можуть піднять ставки.

А ще краще взагалі гроші за перевозку не брати або доплачувати диспетчерам за завантаження?