trucksnearme
Просмотр сообщений Кобзюк И.И., ФЛП

допоможіть розібратися по ошибкам, дякую!!!

Тема: Atblue Volvo FH 13

Доброго дня, як провірити сам насос Atblue, чи він робочий ,який знаходиться в блоці, в рамі. Volvo FH 13, 400, 2007 рік. Він YV2ASG0A57B453955, Він стартує і зразу зупиняється!

Куплю фаркоп під тандем, 50 діаметр пальця. 

Volvo FH12, 99 рік спидометр! Завис на скарості 100, при Русі стрілка доходить до упора, і назад до 100. Перед цим декілька рас піднімав кабіну! Тахо показує обороти 1600 оборотів.,??п
попробуй если у тебя старій тажограф попробуй его открить  и закрыть
Дякую за допомогу, відкрив а там закусило нерівності шайбу))) вставив іі рівно і все стало на місця, гарно дякую за допомогу!!!

Завтра спробую,машина на фірмі ,які ще можуть бути проблеми і з чим?

Volvo FH12, 99 рік спидометр! Завис на скарості 100, при Русі стрілка доходить до упора, і назад до 100. Перед цим декілька рас піднімав кабіну! Тахо показує обороти 1600 оборотів.,??

Volvo FH12, 1999 року,зробив діагностику сказали неісправна свіча накала, хотів купити в магазині мені сказали що це нереально ніби ніхто ніколи ще не питав такого, і що він не чув щоб вона була,допоможіть з'ясувати непорозуміння)!

В мене двух- циліндровий компре, я замітив там були дві різні шпильки, ну я думаю це невлияє на прокладку чи помиляюся? Скажіть будьласка з яким зусиллям треба затягувати шпильки компресора?

ЦитатаЦитата (VAV TRANS Sp. z.o.o., 02.11.2017 09:31):
КТС это КамазТранСервис. Официальный сервис Рено в Ровно. У них много своих Рено. Забейте в гугле их. Так как Рено и Вольво одна контора, то возможно могут и Вольво посмотреть. Цены адекватные, не как у остальных официалов.
Дякую)!

ЦитатаЦитата (VAV TRANS Sp. z.o.o., 02.11.2017 09:10):
по логике вещей, когда показывается завышенная нагрузка, там же можно посмотреть из-за чего. 
Нам на КТС Ровно при проблемах всегда рекомендовали заехать к ним с 20-кой, чтобы проверить компьютером под нагрузкой. Выезжали с диагностом на 20 минут с территории, по приезду был точный вердикт, что работает не так.

Там же простой датчик может глючить и на вам, турбо не работает как нужно...   Вот и расход...   Так что глубже диагностируйте...
А номер чи адрес діагностики?

по логике вещей, когда показывается завышенная нагрузка, там же можно посмотреть из-за чего. 
Нам на КТС Ровно при проблемах всегда рекомендовали заехать к ним с 20-кой, чтобы проверить компьютером под нагрузкой. Выезжали с диагностом на 20 минут с территории, по приезду был точный вердикт, что работает не так.

Там же простой датчик может глючить и на вам, турбо не работает как нужно...   Вот и расход...   Так что глубже диагностируйте...
А номер чи адрес діагностики?

Поняв треба значит ще десь діагностику зробити!

Volvo FH12,1999 рік,розхід топлива завищений (40) на 100 км,при нагрузки 22 тон,в мене тягач,маршрут стандартний,діагностика показала: регуліровка клапанів,тільки це нічого не допомогло, діагностика показала 15 % завишина нагрузки на холостих обор,компресора рівна у всіх циліндра з,вот отака проблема,допоможіть вияснити!

Зрозумів,завтра буду над цим ділом працювати,що у Вас був схожий випадок?

Мерседес Актрос 2005 рік,видуває тосол з розширітільного бачка,на холостих оборотах,замінив тосол но все без змін,проводив ремонт компресора ( раніше 30 тис назад) прокладки кольца.Може знову прокладка компресора? Допоможіть вирішити!

Продам нову оптику Мерседес АКтрос 96/2003 року,скину фото на емейл, 0979271923

Прівєт усім! Допоможіть будьласка,в мене є грузове авто (Мерседес Актрос 2000 року,Штора-зцепка 110куб),чи можу я їздити цим автомобілем за кордон. Яких потрібно документів на автомобіль,де їх вибирати,та послідовність їх,розпишіть будьласка,дуже потрібно! Дякую

надаю послуги по грузоперевозках по україні автомобілем- МАН десятитоннік будка-2,50*7,50*2,20 ,ІЗОТЕРМО розгляну всі пропозиції, детальніша інформація в телефонному режимі- 380989684522 Іван

розгляну всі пропозиції, детальніша інформація в телефонному режимі- 380989684522 Іван

де можна зробити хороші ворота на прицепа,і приблизно їх ціна? Буду дуже радий Вашій допомозі,дякую.