Affichage des messages FOP Kolyada V.P.

Оля, краще б написала що там ще .... Може хтось шукає запчастини.
А по факту дійсно стоїть це авто вже зо два місяці а то й більше. Стоїть біля шиномонтажу напроти заправки Укрнафта що на розвороті на обїздну в сторону Сміли.

Сашко

Поговорив із колєгою то по нормативам в цей ОДАЗ можна насипати тон так під 19-20...а далі давить на тягову вісь понад норми.

Сашко

давайте не брати до уваги заводську тару, в природі воно зовсім не таке.
у мене наприклад був самосвальний СЗАП 8551 із заводською тарою 4500 а у мене він був із нарощеними бортами то і 4300 не витягував.

самий кращий варіант аби був тут хтось хто тягає за Рено Преміум Одаз 9370 і вже заїзжав на ваги із зерном.

Сашко

Прошу допомогти порахувати скільки можна навантажити на причіп аби не потрапити під штраф.

Тягач Рено Преміум з напівпричіпом ОДАЗ-9370 (дві вісі на балансірі..."тілєжка" ) . Скільки можна навантажити в нього зерна аби не потрапити на вагах на штраф. Скільки і куди буде давити?
Тара напівпричіпа близько 7 тон.
Дякую

Сашко

Куплю Renault Premium 420 від 2003 року до 10 тис у.о. на українській реїстрації.

Сашко

ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 26.12.2015 14:57):
Цену которую указали, по ней считать не будут...Это рыночная, а рассчеты идут с каталожной...она намного выше...От нового авто процентов минус 30...Первая регистрация около 40 тысяч гривен+ 20% НДС...и т. д....

З 1 січня 2015 року відмінено сплату збору за першу реєстрацію транспортного засобу. Замість цього запроваджено податок на майно – транспортний податок.

Сашко

ошибся, извиняюсь 18000$ примерно

я такі ставки по калькуляторах в інтернеті бачив....але говорять там менше має бути...

Сашко

Хто може повну картину описати? Тобто від і до...
Цікавить саме фінансова сторона

Сашко

Підкажіть скільки буде коштувати розмитнення автомобіля із наступними параметрами:

Daf XF 105 EURO 5 2007г
5 400 $
Тип транспорта: Грузовик, Тягач
Пробег: 771 тыс. км
Двигатель: 13 л. (460 л.с. | 338 кВт), Дизель
Коробка передач: Автомат
Привод: Задний
DAF XF 105.460, пробег оригинальный! Свеже пригнан

Сашко

Коллеги, кто покупал или продавал грузовики после отмены справки-счета? Как это сейчас происходит? Сколько стоит? Всем заранее спасибо за подробные ответы!

Все спрощено до мінімуму, експерт по бажанню, номери агрегатів звіряє працівник МРЕО (Територіального сервісного центру), довідки замінили договорами купівлі-продажу які видаються в МРЕО безкоштовно і завіряються працівниками МРЕО також безкоштовно.
Якщо наприклад ви з однієї області (покупець і продавець) то навіть номерні знаки можна не міняти.
Не знаю як із вантажівками, а от мені переоформлення 10ки ВАЗ обійшлось в 375 грн разом із комісією банку. Номер залишив той самий що й був.
Днями продавав камазовський самосвальний причіп то зняття з обліку плюс транзити - 150 грн.
Клієнт з іншої області, приїхав коли я знімав з обліку, оформили договір на місці в МРЕО, я передав йому документи і він потяг його в своє МРЕО.
Набагато простіше і швидше.

Сашко

Років два не їздив на Миколаїв. Зараз глянув ютюб і зрозумів що через Возсіятське краще не ризикувати.
Як їхати? Де платити і скільки?
та едьте где дорога получше чтобы и ту убить.

Так отож і питаю в колег де вона краща.
Доречі давно помічено що дороги стають гіршими паралельно із зростанням кількості всіляких дафоманів...
Я своїм камазом із 25 тонами на борту не сильно впливаю на такі речі...
Тому шановний то ви мимо...може просто у вас жовчі назбиралося багато...

Сашко

Років два не їздив на Миколаїв. Зараз глянув ютюб і зрозумів що через Возсіятське краще не ризикувати.
Як їхати? Де платити і скільки?

Сашко

Грузились у нас такі з місяць тому. Камази менше 60 тон не брали.
Говорю з одним колєгою мов: ну як воно з таким за спиною по наших дорогах????
Відповідає: я хазяїну сказав що документи вожу на шиї, не дай Бог що - відчиняю двері і вискакую на ходу :D :D
Да.... З такою оскомою згадую часи коли 25 тон для Камаза був страшенний перегруз...

Сашко

Шановні форумчани-зерновози!
Цікавить інформація про те за якими цінами зараз працюють ваші автомобілі на збиранні урожаю, які ставки прописані в договорах.
Цікавлять ставки в ТКМ від 5 км і далі...хоча на короткі відстані здається там оплата за тону.
Запитую бо зараз формуємо розцінки на перевезення пізніх зернових, замовник говорить аби пропонували свої тарифи, рахую, називаю - очі шарами роблять..... відчуття що здираєш останнє. Сядеш перерахуєш - сенс їздити??? Та ще потім і платити не хотять....
Цікавлять різні варіанти: готівка, безнал, своя соляра, соляра замовника
Дякую.

Сашко

Куплю Б/У прицепную 385/65 - 22.5 "бомбу"

Телефон для контактов +38(067)5047323 Юрий

Сашко

Предлагаем автономные отопители Планар для грузоввых автомобилей и микроавтобусов
12-24 V
Мощностью 3 и 4 кВт
Цены ниже рыночных
Доставка по украине

ціна? 24в

Сашко

ну яка сплочьонность???...сьогодні спостерігаю "картіну маслом": 5 херсонських камазів цілий день з неабиякою наснагою тягають зерно на 25 км у нас в районі. думаю: ну і нехай, ну возять та й возять, їсти ж всим хочеться.
потім після обіду трапилось так що зустрівся я з двома із них на стоянці біля маркета, розговорились.... питаю: а як ви думаєте чи багато у нас в хліборобському краї приватних зерновозів??? і чому вони не їздять від цього замовника..... ті знизують плечима....говорю: бо за 3 роки наїздились так що досі не можуть забрати зароблених грошей. хлопці завзято говорять: нам наш диспетчер обіцяв своєчасну оплату!!! і "обйом" - 2 тис тон!!!.... дожували хлопці свої пиріжки, по газам і поїхали грузитись...

Сашко