Affichage des messages ARIS LOGISTIK, OOO

Требуется водитель для работы по Украине и России. Кат.С, Е. Опыт работы с записью в трудовой книге от 3-х лет. Контактный телефон 095-235-89-05 Оксана


Нужна постоянная работа для РЭФ 10 т.В парке 3 имеется единицы.


Ищу постоянную работу для реф 10 т - 3 ед. по Украине и России.Рассмотрю любые варианты и предложения.


Ищу на постоянной основе кругорейсы по маршруту :Запорожье-Белгород-Запорожье; Днепропетровск-Белгород-Днепропетровск; Харьков-Белгород-Харьков.На данный момент имеется 2 авто+ еще три авто к концу июня.


Добрый вечер!Будьте добры сообщите условия работы по направлению Иванофранковск-Варшава.


Шановні учасники Асоціації!
Останнім часом до Асоціації надходять звернення учасників щодо випадків складання посадовими особами митних органів Російської Федерації протоколів про адміністративне правопорушення у зв’язку з невиконанням перевізником певних дій з товаром впродовж перших 3-х годин після прибуття у митницю призначення.
Відповідно до ч.6 статті 225 Митного кодексу Митного союзу (далі МК МС) впродовж трьох годин після завершення митної процедури митного транзиту перевізник або інша зацікавлена особа зобов’язана здійснити операції пов’язані з розміщенням товарів на тимчасове зберігання або їх декларуванням відповідно до заявленої митної процедури.
Це означає, що перевізник або представник вантажоодержувача після прибуття транспортного засобу до митниці призначення повинен протягом 3-х годин звернутись до посадової особи митного органу та подати необхідні документи для прийняття рішення про розміщення товару на склад або його подальше декларування.
За порушення цього порядку встановлена адміністративна відповідальність за ст. 16.14 КпАП РФ – «Нарушение порядка помещения товаров на хранение, порядка их хранения либо порядка совершения с ними операций», що тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб від 5 000 до 20 000 рублів.
Відповідно до роз’яснень Федеральної митної служби РФ з цього приводу (лист ФМС від 14.04.2011р. № 18-12/17189) зобов’язання по виконанню митних операцій в першу чергу покладено на перевізника.
Однак, ці обов’язки можуть переходити і до інших осіб, зокрема власника складу тимчасового зберігання (СТЗ) або брокера (представника вантажоодержувача), якщо це передбачено договором на перевезення чи про це зроблена відмітка у товарно-супровідних документах.
В такому випадку за невиконання обов’язків визначених ч.6 статті 225 МК МС суб’єктом правопорушення буде особа, яка відповідно до умов договору повинна була здійснити операції з товарами.
З метою виключення фактів безпідставного притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 16.14 КпАП РФ необхідно фіксувати точний час пред’явлення товарів митному органу в місці доставки, встановлювати осіб, які є відповідальними за виконання митних операцій, наявність СТЗ та інші обставини.
Рекомендуємо прийняти до відома наведену інформацію при виконанні перевезень до Митного союзу.
Департамент юридичного супроводження
Конвенції МДП


Предприятию Срочно нужны водители международники!!!!! 095-235-89-07 Елена


Всем доброго времени суток!Предприятие планирует заниматься грузоперевозками на Польшу и Молдову.Нужна консультация всего этапа:документы,нюансы,штрафы,условия.095-235-89-07 Елена.Буду всем откликнувшимся очень признательна.За ранее спасибо.