Visualizzazione dei messaggi CHP "Regina"

Анекдот:
"Один человек как-то потерял свой мозг. Пошел в магазин купить новый. Ему предлагают:
- Вот мозг ученого, Нобелевского лауреата за $100000, а это мозг известного хирурга - $250000 , и вот мозг неизвестного человека - за $1000000000.
- Почему так дорого? - удивился покупатель.
Ему отвечают:
- Так это мозг новый, им ещё не пользовались."


Слава Україні!!!

Смерть ворогам!!! 

Україна понад усе!


ОлександрОсь звідки "рвение" у чухВоні та її посіпаки САЛОматіна... :) 

Україна понад усе!


Олександр
Депутати зняли із себе недоторканність — законопроєкт підтримали 373 парламентарі!!!!!! 

Україна понад усе!


Олександр

Російський танкіст, який вбив на Донбасі щонайменше вісім українських солдат,
отримав 15 років тюрми .


У суді бойовик і громадянин Росії Руслан Гаджиєв повністю визнав свою вину .
https://glavcom.ua/news/rosiyskiy-tankist-yakiy-vbiv-na-donbasi-shchonaymenshe-visim-ukrajinskih-soldat-otrimav-15-rokiv-tyurmi-622316.html?fbclid=IwAR2DAuB7QlTym5_mqpRS_r6b7qV38juE3aFG-WqM_VXAd6qQVij1Ud7zNTU


Слава Україні!!!

Смерть ворогам!!! 

Україна понад усе!


ОлександрЖоден депутат від партії “Слуга народу” не приїхав на перше засідання Верховної Ради України IX скликання на велосипеді.

Про це повідомів політтехнолог Віктор Уколов на своїй сторінці у Facebook, пише Прямий.

Він також опублікував відповідне фото.

“Перший день роботи нардепів “Слуги народу” – ЖОДЕН на велосипеді в Раду не приїхав. Велопарківка біля парламенту так само порожня, як і перед Офісом президента.
Слухайте, а може вони велосипеди в кабінети заховали? Ну щоб виборці не покрали “, – зазначив експерт.


Слава Україні!!!

Смерть ворогам!!! 

Україна понад усе!


Олександр

Зрадниця захисників України,  яка раділа смерті воїнів ЗСУ

та волала "славаберкутамславабарсам" вчить нас як Україну любити,

та, чий дід-смершовець ( чи поліцай у німців, бо нема жодного посилання де воно було в 1941-1945 )

розстрілював українців, розказує про Котляревського, Стуса та Чорновіла!!!
Слава Україні!!!


Смерть ворогам!!! 

Україна понад усе!


Олександр

Ідилія? Кажіть. Архаїка? Не треба.
У закутку душі хай буде трохи сад.
Вже дожились — забули колір неба,
воно буває кольору досад.
Хай буде сад, і дерево крислате,
і кіт-воркіт, і ще багато див.
Доросла пам'ять — то уже не слайди.
Тоді вже доля гляне в об'єктив.

Ліна КостенкоПро що можна розмовляти з немовлятами які навіть мови землі на якій живуть не в змозі вивчити...

...а ми їм про логіку... а ми їм про історію... а ми їм про справедливість... а ми їм про цивілізацію. 

Україна понад усе!


Олександр
Іловайськ. 2014 рік. 
Офіційно сотні загиблих. Неофіційно рахунок може йти тисячі. 

У 2014 році ми стояли над прірвою. Не знали чи втримається країна. Бої точилися по всьому фронту, агресор робив все щоб знищити країну, пробити її ззовні та відкусити більший шматок території. Не вийшло. 

Добровольці, регулярна українська армія, волонтери, загинули в бою саме з регулярними військами Росії. Вже в ті дні для всього світу стало нарешті очевидно: мова йде не про підтримуваних Росією сепаратистів, а про регулярну армію Російської Федерації. 

Тоді загинули найкращі сини України. Сотні потрапили до полону. Величезна кіькість поранених. 

Пам‘ятати замало. Потрібно робити висновки та кроки, щоб це ніколи не повторилось. 

Україна понад усе!


Олександр

Реінтеграцією Криму і Донбасу будуть займатися два українофоба,дві мразі медведчук і бойко...За повідомленнями ЗМІ Міжнародний трибунал з морського права розпочав фіксування невиконання РФ рішення щодо незаконності захоплення українських суден та моряків. Процедура триває два тижні. Після цього міжнародні порти мають бути закриті для суден РФ. РФ отримала відповідне повідомлення. У відповіді РФ заявила про готовність надати повні докази виконання рішення в двотижневий строк.
Схоже на те, що керівництво України збирається допомогти країні - агресору не тільки уникнути справедливого покарання, але ще й отримати певні дивіденди. Вочевидь саме для цього формують так званий «обмін військовополоненими». 
Схоже, що замість безумовного звільнення всіх захоплених РФ українців включно з моряками, із обміняють на російських найманців, агентів та колаборантів. При цьому в ЗМІ почнеться чергова хвиля дурні про «миролюбний жест РФ на чолі з Путіним» приправлена лестощами на адресу Зеленського… І залишиться в інформаційній тіні той факт, що за час з моменту захоплення моряків московити та колаборанти вбили ще кілька десятків українських військових та кинули до в'язниць чимало громадян, які, як їм здалось, становили загрозу окупаційному режиму. 
Схоже, що гра в піддавки та відверте сприяння агресору, яке тривало попередні п'ять років продовжується… І навіть ті скромні досягнення в боротьбі з окупантами та колаборантами нівелюються.Слава Україні!!!

Смерть ворогам!!! 

Україна понад усе!


Олександр

В огороде бузина, а у Вас в голове чехарда ...
В очередной раз убедился, что любая беседа с Вами, превращается в полное перекручивание сказанного, в удобную Вам информацию и "сам дурак" ...

Странно, что Вы не обратились снова к 2014 году, "топить за народ" и кто привёл коммунистов к власти ...

Интересно, Вы сами с собой, хоть иногда соглашаетесь?

В сепары, Вы сами себя объявили. Вам лишь показали, как быстро Вы нашли общий язык с "непримиримым противником" и предателем, лишь на теме предвыборной агитации. Но Вы схватились за эту тему и несёте ее как флаг ...

Каждый слышит лишь то, что хочет услышать ...
Ніколи не сперечайтеся.Адже всі однаково вірять в свої помилки.Слава Україні!!!

Смерть ворогам!!! 

Україна понад усе!


Олександр

В одних живе генетична пам'ять закатованих, злочинно знищених, страчених, заморених голодом, репресованих, розкуркулених, висланих у концтабори. Вони розуміють, що радянський союз - це пекло на землі, в якому в людях пробуджували і культивували найгірші риси, щоб створити істот без честі, совісті, людяності, порядності, поваги і відповідальності. Вони не хочуть повторення цього і докладають усіх зусиль, щоб не пустити цього монстра в Україну.


В інших живе генетична пам'ять катів, садистів, убивць, загарбників, нападників. Тих, хто знищував усе й усіх на своєму шляху до власного комфорту і влади. Вони сумують по "старих добрих часах", зневажають землю і країну в якій живуть, ненавидять мову, культуру, героїв, традиції інших народів, насміхаються над їхніми святинями і розповідають онукам і правнукам про те, яким чудовим, райським місцем на землі був срср.


Тому коли мені кажуть - давайте зараз усі єднатися, я маю лише одне питання: "Як?" Як єднатися з тими, хто все життя знищував моїх предків, а тепер намагається те саме зробити зі мною і моєю країною? З тими, хто мріє лише про те, щоб мене і таких, як я, тут не було, а краще - взагалі не існувало, бо ми створюємо для них незручності постійним нагадуванням про те, що Україна ще жива. Я-то розумію, що закликальники, скоріше за все ментально самі із другої категорії, бо саме вони так люблять згадувати про "людські цінності" стоячи над трупами своїх жертв.Пі. Сі.  Для товарисЧа "Гилера" та інших інфантів без пам'яті, сорому та гідності... 

Україна понад усе!


Олександр

Порох продовжує шкодити:
війну з росією затіяв, збагатився на армії, тепер переворот готує.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2386061911472907&set=a.108261589252962&type=3&theater


Петро Олексійович, не зупиняйся, не підводь!!!


Слава Україні!!!

Смерть ворогам!!! 

Україна понад усе!


Олександр

ГЕРОЇ УКРАЇНИ ЗДIЙСНИЛИ СПЕЦ.ОПЕРАЦIЮ: ЗУПИНИЛИ БОЙОВIКIВ 4-200, 1- у полонi


ГЕРОЯМ УКРАЇНИ СЛАВА!!!


СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!! 

Україна понад усе!


Олександр

Це умисно зроблено!
Не забули про Портнова?
Суд її посаде під домашній, а потім її виправдають, або "забудуть", як в свій час Єфремова, тим самим буде напрацьована схеме повернення всіх "изгнанников"!

Невже Зеленський не розуміє, що це не тільки сталому розвитку держави загроза, а це загроза і йому особисто, його президенству?!!

Богатирьова повернулася в Україну, її передали Нацполіції просто в аеропорту...


Слава Україні!!!

Смерть ворогам!!! 

Україна понад усе!


Олександр

Зовнішній борг виріс за 2 місяці на 2 мільярди доларів.

Це вперше з 2015-го він зростає, а не падає!

ЗЕкоманда працює... 

Україна понад усе!


Олександр

Отже, це відбулося.

Українська нація провела свій перший парад після виборів, і дала переконливу відповідь малоросійському електорату. Позаду розпач та розгубленість, прийшов час спокійної сили та нашої головної переваги – унікальної здатності до самоорганізації.

На святкових київських вулицях відбулось цілком мирне змагання двох світоглядів, двох взаємовиключних бачень того, чим була, є та буде Україна. "Два світи – дві долі", як казали колись радянські пропагандони. І найперший же огляд сил двох світів, конкуруючих за побудову майбутньої України, не залишає сумнівів "чиє зверху".
Досить креативний відеокліп (а це було не масове святкування, а саме зйомка телевізійного кліпу в онлайн режимі), поставлений Бадоєвим, попри привоз організованої "масовки", зібрав напівпорожній Майдан. Це логічно та неминуче – глядачі телевізійних шоу не ходять ні на які майдани, так само як реальні творці історичних подій не сидять перед "ящиком".

Коли ж всі актори, починаючи із головного, зіграли свої ролі і згідно сценарію відійшли за лаштунки, телешоу скінчилось, і центр міста заповнило реальне українське життя.


Воно вирувало на всьому просторі від парку Шевченка до Михайлівської площі, залило Хрещатик та Майдан нескінченним морем усміхнених обличь у вишиванках та військових одностроях.

Якби навіть ми, оргкомітет Маршу захисників, були геніальними режисерами, ми б не змогли вигадати все краще за те, як зрежисерувало саме життя. Головний стендапер країни та вся його геть небезталанна театральна трупа виступили "на розігріві" перед справжнім народним святкуванням дня нашої Незалежності, і це більш ніж символічно.


Мільйонні витрати, замучені репетиціями військові, лихоманкові пошуки професійних креативщиків – і стихія українського духу, хтонічна сила, здатна без жодної бюджетної копійки та адмінресурсу вивести на вулиці десятки тисяч Громадян, притому вивести не безладним натовпом, а саме організованим Маршем, де якось самі по собі утворились і правильні "коробочки" військових підрозділів, і хода нашого справжнього, громадянського тилу, і живий коридор шани та подяки від тих, заради кого і разом з ким ми вже шостий рік ведемо нашу війну.


Метою нашого Маршу було нагадати всім, і суспільству і новообраній владі, декілька простих та очевидних для нас (але не для світу бадоєвих) речей. Що Незалежність країни дісталась не на шару, що вона – результат боротьби кількох поколінь українців, із перервами починаючи десь так із 17 століття, а у 20 столітті неперервно аж до 1991, і що вона сплачена мільйонами життів загиблих у боротьбі до нас.

На жаль, цей простий факт неочевидний для тих, хто сам не доклався до боротьби – за пару днів до свята той самий Бадоєв цілком щиро казав, що "все почалось із Небесної Сотні", тобто до людей зі світу шоубіза сама ідея Незалежності долинула лише під час Майдану, а всієї історії до того у їхній уяві не існує.


А ще ми хотіли нагадати, що зараз ця незалежність ще не є сталою даністю – на неї зазіхнули, і вже шостий рік за неї йде війна, вже у нашому поколінні заради неї полягли кілька тисяч кращих наших співгромадян. І що в таких умовах воююча країна, країна, для якої йде саме Вітчизнянна війна, війна за виживання нації та держави, не може гратись у пацифізм та прогинатись перед агресором. Що не можна замовчувати війну, "просто прєкратіть стрєлять", припинити поважати своїх захисників, розмивати поняття своїх та ворогів. Пояснити, що ми всі хочемо миру, але миру не за будь-яку ціну, зокрема аж ніяк не за ціну нашої Незалежності.


Русскій мір – також мир, але до нього ми не підемо, наш вибір – мир після перемоги.

Що ж, голос нашої воюючої нації прозвучав надзвичайно потужно, скажу чесно – ми, так звані організатори, самі не очікували масштабу події. Кажу "так звані", бо ж насправді ми нічого не організовували, ми були лише координаторами – зводили між собою та до спільного знаменника десятки та сотні людей, які самі організувались і у Києві, і у кожній із областей, які добровільно кидали до спільної справи свої час та кошти; самоорганізація була такою потужною, що вся наша роль звелась до "зменшення хаосу" і налагодження комунікацій.


Все було як тоді, у 2014 – ніякого "єдіноначалія", але при тому добровільна згода дотримувати спільних правил та порядку, та делегування функцій самовисунутим командирам; ніякого "гусіного кроку" та інших елементів казарменої муштри, ну вибачайте, ми такому не навчені; навіть військові форми як тоді – на кожному яку собі сам дістав, в шерензі мого рідного "Айдару" важко було знайти двох у однаковому одязі, не кажучи про головні убори…


Але при тому якось "виросли" більш-менш правильні "коробочки", із прапороносцями та полковими штандартами, всі самі вишикувались у певному порядку, спокійно за командами пройшли весь кількакілометровий маршрут. Коли перші коробочки вже були на Майдані, замикаючі лише проходили Бесарабку. В цей момент стало ясно, що ми фізично не вмістимось на площі для запланованого шикування, план Маршу довелося змінювати прямо по ходу – і нічого, все пройшло так, ніби саме так і було задумано.

Десь так ми і воювали – не за правилами та статутами, без вишколу та належної підготовки, часто без плану, зате натхненно і самостійно, компенсуючи самоврядною організацією всі проколи та "баги" державної оборонної машини.


В цьому є щось глибинне, щось таке, що насправді пояснює всю нашу історію – притому і наші здобутки, і наші програші. Ми – не німці, нас важко вимуштрувати ходити "пруським кроком", ми – козацька воля, хтонічна стихія, яка навіть форму одягає лише коли сама того схоче, а не за повісткою.

Так, через це ми досі не маємо сталих державних інституцій, і часто програємо саме через надмірну волелюбність. Натомість коли вже щось нас торкає за душу, коли щось виводить нас на вулиці та площі, на барикади чи у окопи – нас неможливо здолати, бо ми організуємось у щось непередбачуване та непрораховане ворогом, організуємось швидко, без жодного примусу, без "вождів", але і без хаосу – і стаємо Рухом, Майданом або Добробатами.


Наш Марш показав, що всі ці наші риси ніде не згубились, і що нам є що протиставити світові малоросійського шоубізу. Один помилковий сигнал від нової влади – відміна військового параду, - і от вже Хрещатиком крокують 15 тисяч ветеранів російсько-української війни у формі, тобто 3 піхотних бригади повного складу, а десятки тисяч цивільних забезпечують нам надійний "тил" - живий коридор від Шевченка до Михайлівської. А в ці ж самі години наші побратими шикуються у лави у Запоріжжі та Львові, Дніпрі та Миколаєві, Харкові та Одесі – Марш із столиці відлунює по всіх областях, бо у нас спільна країна, і ми всі разом боронимо її Незалежність.

Гадаю, не треба бути великим аналітиком, щоб прорахувати, якою буде реакція нашої нації (не плутати з електоратом) на більш серйозні подразники, аніж відміна параду – наприклад, на спробу надати "автономію" окупантам та колаборантам.


Сподіваюсь, на Банковій уважно дивились з вікон на те, що вирувало довкола Майдану та Хрещатику, і зроблять з цього правильні висновки. Так, зараз при владі професіонали шоубізу та масмедіа, і вони дійсно краще за нас знають, як маніпулювати свідомим та підсвідомим біомаси перед телеекраном. Але мобілізовані "ящиком" обивателі, вищою формою протесту яких є спідтишка у закритій кабінці поставити галочку в бюлетені, знадобляться новій владі лише за 5 років, на наступних виборах.


А до цього їм мати справу з нами – меншістю, але ідейною, впертою, самоорганізованою, і головне – імунною до промивання мізків з екрану. І саме від стосунків та комунікації із нами, від здатності чути голос свідомої політичної української нації, залежить, чи дотягне нова влада до наступних виборів, чи ж повторить приклад "живого та легітимного". Марш показав це з жорстокою ясністю, і це має добряче полікувати "головокружіння від успіхів", яке на жаль спостерігається у нещодавніх електоральних тріумфаторів.


Ми – автохтони, і ми нікому не віддамо нашу країну. У нас нема іншого вибору – тільки перемога, а не мир на умовах ворога. Перший огляд наших сил відбувся, результат "смотру" цілком задовільний.
Вище голову, Українці – все попереду!


Слава Україні!!!


Смерть ворогам!!! 

Україна понад усе!


Олександр

"Роттердам+" забезпечує найнижчу ціну вугілля: озвучені підсумки наради президента і НАБУ

З підсумків наради з питань енергетики, що пройшла в Офісі президента, випливає, що формула "Роттердам+" забезпечує найменшу закупівельну ціну вугілля для України – 1741 грн за тонну.

Для порівняння, ціна українських державних шахт становить 2500 грн за тонну при собівартості 3966 грн/тонна. Імпорт енергетичного вугілля з ПАР обійдеться в 1811 грн/тонна, зі США і Колумбії ще дорожче – 1913 грн/тонна.


"Але дозвольте...

А як же так...

Адже Роттердам+...

Бариги...

Тарифи...

Наживаються... Відмінний інсайд". 

Україна понад усе!


Олександр

Подумалось, що якби Порошенко на якийсь урочистий захід запросив когось, хто з порушенням українського законодавства відвідав окупований Крим, як ота реперша з "тарілкою", - то його медіахвойди і зрадофіли "поливали б помиями" зранку до ночі. А тут і одні й інші мов води в рот набрали і руками очі затулили. Саме ця фішечка і була плювком в обличчя всім свідомим патріотам. Що спаскуджений гімн, що істота з тарілкою на голові. Фішечка від Малоросійської адміністрації. Це не випадковість. Там все було продумано. Та "літаюча, співаюча тарілка" мала відвернути увагу від "викинутого" незручного для малоросів другого куплету Гімну:
Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону,
В ріднім краю панувати не дамо нікому.
Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє,
Ще у нашій Україні доленька наспіє.Пі.  Сі.  Щодо гімну Держави порушено Конституцію України.
Порушення Конституції тягне кримінальну відповідальність безпосередньо президента. 

Україна понад усе!


Олександр