Як працює ДАІ на постах
პოსტების რაოდენობა 1
ავტორი
შეტყობინება

Я перевізник ПП Бриндзак В С хочу написати історію яка склалася з моїм автомобілем 21 04 2008 р на пості Михалівка Красноармійського району Донецької області. Моя машина перевозила груз з Маріуполя до Селидове, на пості зупинили спитали документи, водій показав перевозив метал, один залізв машину і почав всьо в кабіні шмонати і перевертати. Найшов 6 шт путьовок і договорів заявок чистих з моїми печатками. Почали водієві говорити ти приїхав зараз машину поставим на штраф майданчик і визиваєм службу яка тобою і твоїм шефом буде займатися. Водій дзвонить до мене і росказує цю історію я йому говорю узнай номер значка прізвище і звання. Ніхто нічого не говорить значки прикривають я говорю дай йому телефон, і питаю на які основі ви робили обшук вмоєму автомобілі, відповіді не дочикався тоді питаю звання фамілію і номер значка ніхто нічого не дав. Я йому говорю ви зобовязані мені сказати, не говорить і віддав телефон, водію. Водій каже нехоче казати щось пише чи протокол чи не знаю що машину вже загнали настоянку біля поста, Тоді я шукаю в інтернеті телефон довіри в ДАІ Донецької області і дзвоню і росказую ситуацію, там мені говорять почекайте 2 хвилини і по рації звязуються з постом ,тут дзвонить водій і говорить що сказали на посту щоб через секунду його там не було. А відповідь була така що водій сам зупинився спитати дорогу і після почав порушувати правила дорожнього руху. Але з телефону довіри сказали і прізвище і звання старшого посту. Хотів ще позвонити в Київ але вже було пізно.

მეტი
ვინ კითხულობს თემას
მომხმარებელი 0
სტუმარი 0