შეტყობინებების ნახვა Rybalov Viktor Vladimirovich

НА ОДНЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ 5 ФІРМ
1фірма Відправник
3 фірми Посредніков
і 5 фірма Отримувач. ЦЕ ШОК
ТОВ Східтрансекспрес- неплатять гроші, 8 01 2014 у нас був рейс з Івано-Франківськ-Харьков, яйця(реф) 9100 софт по орігіналам в цей же день , цю загрузку найшли на сайті у фірми ТОВ Транслем - директор Маляр І С, ця фірма заключила з нами заявку на перевезення вантажу коли начали грузить оказалось що ми будем везти не яйця а поддони, ну напрямок і фракт оставався тойже і ми погодились перевезти.Коли водій був в дорозі йьому почали телефонувати Аліна ТОВ Східтрансекспрес ми ніяк немогли зрозуміти яким образом вони відносяця до цього перевезення,і вона сказала водію що являюця відправниками від завода, Коли я затефонувала Аліні і сказала шо це наша малина перевозе цей вантаж вона у мене спитала чи це ми ПП Смірнов, я відповіла що ні . І що почало вияснятися !!! Що ця фірма ПП Смірнов із міста Дніпропетровска заключила під нашу машину договор-заявку із фірмой ТОВ Східтрансекспрес Ми позвонили Каті у фірму ТОВ Транслем і розповіли всю ситуацію, на що Катя відповіла да я знаю ми дожні були грузиця но наша машина поламалася і цю загрузку вона брала у ПП Смірнов, і щоб непідводить людей нашла нас.і що Катя каже якщо ТОВ Східтрансекспрес вмступае платником то заключайте з нами заявку на прямуа 100грн потім мені перекините, ми сказали хорошо і заключили заявку на пряму з фірмой ТОВ Східтрансекспрес. Рейс виконали , документи відправи на Нову почту, но вони сказали що пісьмо забирать небудуть йти хай кур"ром доставку зроблять 4дня понадобилось ще щоб принести їм це пісмо. І потім началося саме цікаве ніхто трубку небире, Аліна в лікарню лягла,тепер там якісь Маріна І Лена замасть Аліни і Іри, деньги ніхто неоплатив і трубку неберуть. Не беріть загрузки у фірми ТОВ Транслем, ПП Смірнов, ТОВ Східтрансекспрес , Оля 0961174317

თემა: куплю

[img]C:\Users\admin\Desktop\запчасти на магнум мак 560\теплообм.мак 560[/img]

თემა: куплю

куплю теплообменик на магнум мак 560 или кришку боковую с краном.

продам на запчасти Renault Magnum 430 MAK
0975481221-Виктор

продам по запчастям МЕРСЕДЕС АКТРОС-1840 97г.
0675208478

продам по запчастям МЕРСЕДЕС АКТРОС-1840 97 г.
0675208478