trucksnearme
შეტყობინებების ნახვა CHP "Tranzit-K"

Такой легонький вопрос.....работы много, ставки супер......а что у вас с паромами? по неделе стоять ждать своего счастья? С такими темпами там скоро каннибализм начнется. Так что не рассказывайте о ваших радужных перспективах.....

С вчерашнего дня 4 грузовых парома, 5 пассажирских и1 ж.д. пробок и очередей нет :)

Але ж проблеми не зникли :

Лише будівництвом мосту можна розрулити дану ситуацію . І його НЕ будівництво, НЕ бажання вкласти (інвестувати в майбутнє Криму) від 3до 5 млрд.долл. може свідчити лише про тимчасовість інтересів до Криму з боку РФ.


ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 11.06.2014 17:37):
я пишу про свой Крым, но не Ваш, заметьте ...

Надеюсь и грузики берете не с Украины, а с вашего крыма? И возите ток в рашу:lol:

16.06 крытая Красноперекопск(Крым) Кировоград(Кировогр. обл.) тнп в мешках 21т 86м3, загрузка задняя запрос нал. на выгр.
Нова-Групп, ООО
отзывы:136/0балл:12.0
Инна
(50)3937744

Может и водичку и электроэнергию берете не Украинскую, а вашу?:rofl:

Так це ж українське товариство :

Наименование: ООО "Нова-Групп" (Юридическое лицо)
Код фирмы: 34897102
Страна: Украина
Область: Крым
Город: Симферополь

http://lardi-trans.com/user/17380226862Да что ты изучиш по интенету, в деллу и др. сайты выставляются одни лоховские заказы. Наши все комерсанты заказчики у меня в телефоне. Мы с ними напрямую работаем. Так всегда было, всегда из крыма тяжело уехать потому что нормальные цены уже местные сбрили и уехали до диспетчеров они не доходят. А мусор типа сильпо и ракушки залетные дармовозы возят.

Правильно !
Нормальна і справедлива на сьогоднішній день ціна доставки вантажу 20/86 по маршруту Черкаси - Крим (Сімферополь, Євпаторія) 25тис.грн. Причому розрахунок готівкою в грн. або в дол. але до блокпоста. Якщо пощастить знайти кримського перевізника -тоді з ним можна говорити про розрахунок в рублях.

І нема чого збивати ставки та плутати політику з перевезеннями вантажів. Нам всим треба просто працювати і заробляти гроші.


Кримськотатарська діаспора в Туреччині вимагає повернути Крим Україні

«Кримські татари, як корінний народ Криму, і як історичні господарі своєї Батьківщини, жодним чином не визнають окупації Криму і його анексії Росією. З найперших вісників злощасного лютого і донині представники діаспори кримських татар у Туреччині проводять мітинги, збори, конференції, де не тільки виступають проти останніх подій, але й жорстко критикують здійснений факт втоптання в бруд міжнародного права, що ставить під загрозу багатовікове надбання народів у галузі дипломатії», – йдеться в заяві.

Як зазначено у зверненні діаспори, «влада країни-окупанта Росії для того, щоб створити видимість правомірності своїх дій, а також для ліквідації опору з боку найголовніших супротивників агресії – кримських татар, продовжує будувати підступи і використовувати всілякі аморальні методи, серед яких – спроби знищити або нейтралізувати представницький орган кримських татар».

«Розділити організацію зсередини; погасити авторитет лідерів кримських татар, тим самим зробивши їхню позицію невагомою для всіх; тероризувати кримських татар і змусити до співпраці; виявити «представників-зрадників» серед народу для подальшого маніпулювання ними у своїх цілях», – йдеться в заяві.

У громадських організаціях кримськотатарської діаспори заявили, що «в центрі уваги також з'являються самозванці, які видають себе за законних представників кримськотатарської діаспори в Туреччині, що називають себе керівниками неіснуючих організацій.

«Люди, які насправді вже давно є ізгоями в своєму середовищі, а для Росії служать знаряддям виконання відомих цілей. Саме з вуст подібних звучать промови, які надалі моментально і масово поширюються в російських медіа, про нібито підтримку кримськими татарами анексії Криму Росією та їхню відмову від співпраці зі своїми національними лідерами», – йдеться в повідомленні.

«Багатомільйонна діаспора кримських татар у Туреччині доводить до відома світової громадськості, що ми з презирством дивимось на подібних відщепенців і категорично засуджуємо їхні підлі низькі ігри та нахабну брехню. Активно популяризовані сьогодні російськими ЗМІ «продажні одиниці» – це відкинуті нашою нацією особи, що стали інструментом у руках Москви. Тому їхні виступи від імені народу є нічим іншим як абсурдом», – відзначили представники діаспори.

«Ми відчуваємо гордість за свій народ, який не змогли поставити на коліна ні суворі історичні утиски, ні тиранічний радянський режим. Ми пишаємося героїчною політикою обраних народом представницьких органів кримських татар. Ми підносимо нашого лідера, Мустафу Абдулджеміль Киримоглу (Джемілєва), який завоював повагу всього світу своєю демократичною спрямованістю в кримськотатарському національному русі, і який завжди буде для нас прикладом», – йдеться в зверненні.

У заяві також наголошується, що представники громадських організацій кримськотатарської діаспори в Туреччині ніколи не визнавали, не визнають і не визнаватимуть незаконну анексію Криму Росією.
http://ua.krymr.com/content/article/25415103.htmlне про 25тыс Вы не говорили конечно , Вы говорили что временно не ездите на Крым так он оккупирован!

Так правильно , за ті копійки , за які ми тягали вантажі в Крим до окупації(якісь нещасні 6-7тис.грн.) - немає ніякого сенсу пертись на окуповані территорії. Ризикувати життям водія,вантажем та автомобілем .
А от при ставці 25тис.грн. готівкою можна говорити . Як кажуть "І снова здраствуйтє:)" , думаю що тимчасова окупація не може стояти на заваді таких серйозних товарно-грошовох потоків, тим більш, направлених на доставку продукції нашим громадянам.Вы будете возить?? Сегодня с Ростова 80000-90000 руб за 20/86 :telephone:

Навіщо Вам той Ростов , ті проблеми з паромом, за такі гроші ми можемо робити доставку з Черкас . Тільки оплата в гривнях або $. Думаю що при ставці 25тис.грн . за Черкаси -Крим можна працювати.
;)


Так вы ж говорили что Вы не хотите ездить??

Стоп. Коли це я казав що за 25 тис.грн. ми не будемо доставляти вантажі з Черкас в Крим ?
:)

Капитал боится отсутствия прибыли или слишком маленькой прибыли, как природа боится пустоты. Но раз имеется в наличии достаточная прибыль, капитал становится смелым. Обеспечьте 10 процентов, и капитал согласен на всякое применение, при 20 процентах он становится оживлённым, при 50 процентах положительно готов сломать себе голову, при 100 процентах он попирает все человеческие законы, при 300 процентах нет такого преступления, на которое он не рискнул бы, хотя бы под страхом виселицы.Вы будете возить?? Сегодня с Ростова 80000-90000 руб за 20/86 :telephone:

Навіщо Вам той Ростов , ті проблеми з паромом, за такі гроші ми можемо робити доставку з Черкас . Тільки оплата в гривнях або $. Думаю що при ставці 25тис.грн . за Черкаси -Крим можна працювати.
;)


Председатель Апелляционного суда пошел в солдаты, чтобы защищать Украину

Председатель Апелляционного суда Крыма Валерий Чернобук отказался присягать российской власти и пошел служить в днепропетровский батальон. В Крыму у него остались все документы. Валерий Чернобук подал заявление Президенту Украины на перевод в апелляционный суд Днепропетровской области, а пока ситуация не разрешится, мужчина решил служить простым солдатом.

Сейчас бывший Председатель Апелляционного суда АР Крым Валерий Чернобук проходит военную подготовку в батальоне территориальной обороны, который расположен в одном из лесов Днепропетровской области. В ближайшее время его батальон закончит учебу и его «перебросят» в гущу событий, уверен мужчина.

«Я прописан в Ялте и, узнав о частичной мобилизации 7 мая, пришел в военкомат и сам попросил призвать меня солдатом в любое подразделение, - рассказывает Валерий Чернобук. – когда военные узнали о моей специальности и опыте, то предложили работать юристом при военкомате. Однако я считаю, что сейчас мое место в войсках и я должен защищать спокойствие в Украине".

Днепропетровец Валерий Чернобук последние три года работал судьей и Председателем Апелляционного суда Крыма, но после аннексии вынужден был покинуть свой пост и переехать к семье в Днепропетровск. Его буквально выгнали с работы, не выдав ни трудовую, ни личное дело.

«Когда 21 марта в России вышел закон о присоединении Крыма, мне предложили должность Председателя Верховного суда Республики Крым, для этого нужно было стать гражданином Российской Федерации и присягнуть России, никаких дополнительных переаттестаций и прочего не требовалось, - вспоминает Чернобук. Я не просто отказался от такого предложения, но и через СМИ призвал всех судей Крыма не присягать России, не менять гражданства. После этого я был объявлен особой нон грата и стал «невъездным» в Крым. 1 апреля собрал вещи и приехал в Днепропетровск».

Вместе с Чернобуком в Днепропетровск из Крыма приехали еще три судьи из Крыма: Андрей Мазница, Андрея Леонов и Алексей Иванченко.

Валерий Чернобук решил не терять время, а служить стране так, как это сейчас возможно – мобилизовался и готов решительно защищать Украину. Когда все закончится, судья-солдат хочет снова служить народу Украины в судах нашей страны.
http://gorod.dp.ua/news/91736
Коллеги судя по Вашим предыдущим постам - российские СМИ нагло врут и нет не одного честного канала .. Так получается это все не правда. :rofl: :taunt:

Зрозуміло :D:D:D.

Символічно , з 4хв. 27с. по 4хв. 32с. на відео чути телефонний дзвінок . Рінгтон музика з пісні Океан Эльзи - Я так хочу до тебеЯк таке могли пропустити звукооператори Лайф ньюса ? :D
Та не пугайте народ.С Керчи на Кавказ в течение 12 часов можно гарантированно перебраться при той же цене.что и из Феодосии.Обратно также .но только со скоропортом.:)


А ось що показує Лайф ньюс про ситуацію з паромом :


І навіть не знаю кому тепер вірити ?:D


На відео сподобалась фраза на 13-14секундах "нас чьото вєрнуло на мєсто" :) . Це тепер так можна називати окупацію ...


ЦитатаЦитата (Осыка С.В. ,, 03.06.2014 19:14):
Террорист Бабай едва не был изнасилован чеченцам в Краматорске

Террорист Бабай в результате конфликта с чеченцами в Краматорске едва не был изнасилован чеченцами, сообщает "The Post".

"Днем 31 мая произошел конфликт казака и троих уроженцев Северного Кавказа, пребывающих на территории города Краматорска нелегально. Сами они называют себя некими "добровольцами".

Эти "добровольцы" требовали от Саши признать, что Аллах - единый бог. Когда он сказал, что он православный - посыпались оскорбления.

- Смеялись, дергали за бороду, называли бомжом и алкашем. - Дает показания Саша. - Потом отобрали у меня автомат и закрыли дверь.

— А ты сопротивлялся?

— Они сильные, здоровые. Один почти два метра ростом.. И на меня посмотрите: ну какой я мог дать им отпор? Угрожали добраться до семьи! Я на все и согласился, даже кричать не стал, — вздыхает Саша. — К тому же они нож положил рядом, пригрозили: пикнешь, язык отрежем.

— И ты так спокойно смирился со своей участью?

— А что мне оставалось делать?...

Власти Новороссии пытаются замять конфликт, по привычке называя его обычной бытовой ссорой.

- Новороссия - многонациональная республика, - говорит народный мэр Краматорска Андрей Борсук, - Да, конфликт был, но национальность участвовавших в нем совершенно ни при чем. Кто виноват еще предстоит разобраться.

В общем, все как всегда. Кавказцы бесчинствуют. Власти их покрывают. ":o


Так там компанія ще та : Боевик "Абвер" до событий в Донецке работал в налоговой милиции Крыма
ЦитатаЦитата (, ):


Заместитель командующего сил так называемой "Донецкой народной республики" Сергей Здрилюк, известный под оперативным псевдонимом "Абвер", ранее работал в налоговой милиции Крыма, сообщил заместитель министра доходов и сборов Украины Владимир Хоменко.

"Что касается Восточного региона (Украины-ИФ), наших сотрудников на уровне руководства брали в заложники на 2-3 суток в Донецкой области и требовали рассказать, где оружие. И кстати известный (боевик - ИФ), погоняло Абвер, работал в налоговой милиции в Крыму. Он работал в налоговой милиции в Крыму в подразделении по борьбе с коррупцией, наверное, до этого тайно работал на "другою" службу. Все понимают, о чем я говорю", - сказал он.http://interfax.com.ua/news/general/207675.html
Су-25 не стрелял-это иллюзия... И какое ночное время? Это днем было...


читай и смотри раскадровку...
раскадровка взрыва в Луганской ОДАА то что по парку пара воронок-то партизаны окопались.

Так тож Правий сектор , а з приводу літаків - то лайфньюс каже, що :
ЦитатаЦитата (, ):
Украинская армия нанесла авиаудар по своим офицерам в Луганске

Розумієш ?


За що голосували те і отримали !!!!!

Вони так само голосували як і ми їх захищали .

Армія яка мала захистити(ці особи ще й називали себе військовими) на ділі виявилися толпою 18тис. професійних військовополонених які готові переприсягать хоч два рази в тиждень, аби тільки платили гроші ну і можна було щось поцупити ... бо для того щоб захищати ,виявляється треба був наказ , а наказу не було , ну якось так ...

Співробітники МВС , СБУ, Прокуратури та інших держорганів АРК - профессіонали в галузі "щимить бізнес" , "торбить громадян" , "подєрібанить земельку" ну і "парєшать вапроси дорого" , теж готові переприсягать скільки буде потрібно , лише щоби мати право вести свій маленький але дуже прибутковий бізнес ("щимить , торбить,подєрібанить і парєшать)... але не лізти під кулі - бо не для цього вони посади купували ...

Вони зробили все для того щоб збулася мрія отієї бабусі - померти в Россії .

А людям треба жити . Виживати і заробляти на життя в умовах окупації .Тому навіть якщо для цього українці Криму будуть вимушені отримати паспорт Гондураса - ми українці з України не маємо права їх осуджувати . А навпаки ми маємо всіляко їм допомагати. Тому Ваш сарказм вважаю не доречним.

Радує лише одне - вся ця компанія зрадників переприсягатєлів перейшла на службу РФ. Ну що ж нехай служать ... Вони це вміють :)У нас бы в Харькове майдаунса просто бы не было ,...у нас все решается цивилизованным путем ... Как хотите если не Добкин тогда .... До свидание )))))


Кошти на квиток до Москви , потрібні ?

И какой америкосовкий профЭссор эту галиматью писал?
Хотя, какой бы не писал, на Украине все проглотят...


Правильно пишется "в Украине" , запомните это и постарайтесь больше не допускать подобных ошибок.


Надати користувачам можливість оцінювати повідомлення один одного є дуже правильне хоча і запізніле рішення .

Продвинутіші в цьому питанні форуми вже років п"ять як підтримують таку функцію, і мають великий досвід та напрацювання (черкаський форум вам в допомогу, розділ репутація).

Якщо адміністрація ресурсу всеж таки вирішила дати можливість оцінювати повідомлення - то дайте поціновувачу можливість прокоментувати свою оцінку(не завжди і не всі будуть коментувати але можливість така має бути) , а всим іншим можливість прочитати коментарі (чому +1 або -1) та список поціновувачів :). Черкаський форум пішов далі і суму оцінок за кожне повідомлення додає до репутації користувача - щось схоже на рейтинг надійності ларді .

ПРИКЛАД чому мені не сподобалась запропонована система оцінки повідомлень Ларді :
В темі http://lardi-trans.com/forum/topics/17/102426_page3#559495 повідомлення ПП "Транзит-К" #48 було оцінено "-1" .
Ця оцінка лише викликала в мене питання. Хто ? Чому ?

І де розміщена кнопка щоб оцінювати повідомлення ?


Хто може допомогти з перевезенням продовольства Черкаси - Донецк військова частина! (грошей нема) тел 0975695944 Сергій Іванович


Слава Україні !

Вантаж по данній заявці доставлено(за власні кошти підприємства) . Бойовий дух у солдат високий.

Нашому маленькому і гордому трудовому коллективу приємно з того що наші транспортні послуги стали в пригоді(і були потрібні) для оборони країни .

P.S.

Якщо в когось є завантаження з Амвросіївки в сторону Кіровоград , Кременчук , Черкаси - пропонуйте !