Pranešimų peržiūra Pilyarchuk V.V., FOP

Шановний п.Журя Ви бачу з Франківська, а я з Тернополя. В нас є хороший майстер варить всі осі навіть листи ресорні( пополам). Якщо Вас цікавить перезвоніть моєму колєгові, який варив собі вже 2 оськи на напівпричіп. Ходять добре. Тел. колєги (050)377-52-26 Ігор Степанович.Всього найкращого.

Є хороший сервіс по паливній апаратурі і взагалі по серйозному підході до
цієї проблеми в м. Миколаєві. Мені особисто рекомендували багато людей,
збираюсь особисто гнати ДАФа на ремонт. Тел.(0512)48-38-88. Хто там вже був
прошу написати про свої враження та думки по цьому сервісу. Можливо Миколаївські перевізники підтвердять, або опротестують мою субєктивну думку. Чекаю відповідей. З повагою

Саме ліпше стати членом АСМАП тобто власником книжки МДП, тобто так званого карнет ТІR, з ним дуже просто їздити в Росію. Але для цього по правилах АСМАП треба мати не менше 5 автомобілв і коштує ця забавка не менше 8000 амер. гривнів плюс треба мати певний досвід їзди при виконанні міжнародних перевезень без карнетів ТІР. Можна і без вищезгаданих карнетів
ТІР але там є трохи тяжчих проблем з часом та оплатою фрахту. Можна піти під чиєсь крило, тобто переписати авто на іншу фірму і їздити під їхнім прапором. Ці всі варіанти і інші на Ваш вибір. Є другі варіанти але це все є дуже мерудна справа і без толкового провідника та певної наполегливості
може відбити любому охоту до міжнародних перевезень. Плюс особливості виконання міжнародних перевезень вантажів та куча нюансів в кожній країні. Але не все так страшно. Дерзайте та отримуйте очікуване.

По перше зареєструватись на Вашій регіональній митниці субєктом ЗЕД (зовнішньо економічної діяльності) Зробити митні свідоцтва на митні простори тобто на напівпричепи, причепи і т.п.Потім зробити міжнародну ліцензію та ліцензійні картки на кожен автомобіль. Провірити тахограф та отримати на нього сертифікіт. Також потрібно отримати на автомобіль відповідний сертифікат(якщо авто щось має Євро-1 або2 або 3 відповідно).А далі треба діяти у відповідності до того з якою країною хочете здійснювати перевезення.Бо Західний напрямок має свої особливості а Росія свої і т.д

На всі 100% згоден з колегою Кулик, що коли вчасно перемикати передачі тоді і будуть результати. Але водіїв треба вчити не тільки цьому. Мої водії їздять по Україні по тахографу, всі картки ззаду проштамповані моєю печеткою і мною пронумеровані. Їзда без 1 картки - штраф 500 грн під розписку. В трьох точках: завантаження, розвантаження та заправка водії пишуть в зошит покази спідометра та міряють залишок ДП. Фактично я знаю розхід палива на кожному участку перевезення. Заправка тільки до повного баку, ніяких 50-100 літрів.Потім по тахографу звіряю час заправки по чеку на ДП чи не їхав він в цей час як здутий кінь( бували і такі випадки).Також утруднює водіям заправка по картках( але обовязково водій має привезти 2 чеки, тоді він може тільки комусь іншому заправити а вкрасти з оператором АЗС при двох чеках неможливо). При очікуванні завантаження водій не поїде заробляти гроші, сказавши Вам, що ремонтується, бо картка тахо покаже,що він в цей час кудись їздив. Крім того картка тахо покаже Вам як їздить Ваш любимий водій, коли лягає спати, коли встає. Цікава річ я Вам скажу. Трохи змахує на концтабір, але повірте
при кражі щомісячно 400-500 л ДП це змушена міра і вона оправдовує себе. Спробуйте ! Бажаю удачі.

Як би ж то 1,5 - 2 л. В мене ДАФ -430 купив 2000 року нічого йому не бракує
я їду за кермом з 22 тонами по маршруту Тернопіль - Севастополь, а це повірте мені складна дорога, особливо через Миколаївську область, то бере
33л. Ті самі 22 тони Тернопіль -Умань 31л, 21 т по маршруту Одеса - Київ
бере на автобані 28 л. Мій шофер їде по маршруту Харків - Сімферополь з 20
тн з Харкова до Мелітополя 30л, а після того як в Мелітополі вставив в бак
замість ДП чек то взяла в нього на тій прямій дорозі від Мелітополя до Сімферополя 47 л!!!!! Вигнав 5 шоферів які привозили на круг 38 - 40 літрів
на цій автомашині в яку я вложив разом з напівпричепом 40000 євро. В мене перед тим був Рено Менеджер з 340 мотором,то той взагалі по маршруту Одеса -Тернопіль Ів.Франк - Хуст через перевали з 22 тонами брав 33 л.
Я підрахував, що при самих хороших розцінках треба тільки 4 як мінімум роки тільки відбивати бабки, а потім отримувати прибуток,якщо з того ще щось буде.Такі то наші справи.Я поїхав з шофером Тенопіль - Київ на Івеко Стар 420 з 25 тонами досок взяла 38 л, а шофер поїхав після Києва на одесу 18 тон а з Одеси на Тернопіль 21 т і привіз на круг з Києва 48 л.А на рахунок Сканії то вона така ж само економічна як і ДАФ.

ЦитатаЦитата (ЧП Кулик, 15.03.2007 16:52):
95% водителей - "воруют". Будете сильно дотошными - уйдут (они тоже кушать хотят). Просто одни не сильно наглеют, другие наоборот.

Как не быть дотошными? Я даю им технику за 35-45тыс$ не для того чтобы они брали себе зарплату и командировочные с топливного бака.Если они воруют у меня топливо, значит залезли в мой карман.Меры будут приняты соответственные!Поставте хорошую зарплату,командировочные,и спите спокойно! Учитесь ВСЕ у МАРЧЕНКО Е.В. Я с вами незнаком,но заочно уважаю. По личному опыту:Рено 385 Мариуполь-Киев--34л100км.с24тоннами,.Киев-Луцк--29л100км.с22тоннами.Пустой пробег,если неспеша--22л100км.От водителей требую после каждой разгрузки выводить остаток в баке,и расход.Через пару месяцев вы будете знать расход пробега по основным своим направлениям.Если резко изменится, значит, или украл, или пора на ремонт.Это наша основная статья расхода,и как работать, если ее не контролировать?

Хорошими водителями не разбрасываются !!!
А что бы вы все не делали ,водитель все равно на каждой 100 км свои 2-1.5 литра у вас украдет .
Я с этим смирился и считаю что это за положняк.

4.02.07 Харків - Бучач(Тернопільська) 10 тн харчові добавки,верхнє заванта-
ження 1100 грн. нал експедит. СПД Морозова Е.С. м Харків
Довжина маршруту 1140 км х 0,3 =342 л ДП х 3,6 = 1231 грн. прямих затрат +
з/п водія і в кінці мінус 100 американських гривень не рахуючи експлуатаційних затрат. Оленка схаменись, не кури травку, бо в тебе вже глюки або зовсім розуму немає. Без поваги.

где то 5 тыс у.е.?
а че Ивеко? хорошая машина? И сколько она там стоит если не секрет.

Скорее всего человек ПОПАЛ в первую регистрацию ,а купил бусик iveco 35-10 ?за обьем 2.5л сеичас такой сбор.

Нічого я не попадав. Авто Івеко 440Е-42 сідловий тягач. Транспортний податок плюс реєстрація самі коштують 3000 грн. А остальні гроші то митниця виконує Держбюджет плюс всілякі сертифікати, оцінки і другі прибамбаси про які детально знають ті люди, які хоч раз цією нудною справою займалися.

Как говорят наши Западные друзья (Западная Украни):
ІВЕКО- НЕ ЇДЕ ДАЛЕКО )))

А ще наші Западні колеги говорять, що всяке г---о закінчується на О. А якщо серйозно то машина як машина. Коли купуєш за 40-50 тис. Євро дісно хороший автопоїзд, то рахуйте коли він в Вас себе відробить. А Івеко с напівпричепом коштує вдвічі менше грошей і робить таку саму робату і з/ч дешевші( правда їх треба частіше міняти).Їх все ж таки німці кляті роблять а не румуни.Ходова КПП та двигун практично без проблем.

Ці напівпричепи йдуть тільки на тягач з колесами Мега тобто розміру 60. Це по перше. Крім того вони є специфічними причепами в звязку з їхньою низькою посадкою при їзді в складних дорожніх умовах вони зачіпають все що виступає(коії,камені і т.п.)Ці колеса є широкими і при їзді по коліях дуже зношуються боки коліс. Як раніше зазначали є проблеми з завантаженням
при відсутності низьких рамп. А задумка то хороша,просто не пристосована для наших доріг.

В Німеччині при навчанні водія на категорію "Е" тільки їзда заднім ходом з напівпричепом та причепом займає 32 години практики. І подивіться чк вони їздять. Хто бачив як вони(німці) обїжджаютьа в нас на Україні ями та вибоїни, а як наш водій привозить мені шайби тахо(бо мої шофери строго їздять тільки по тахо) де швидкість прктично весь час 85-90, бо стоять обмежувачі і на щастя вони не можуть більше 90 їхати.Але їм хватає,щоб
і на цих швидкостях обривати всі амортизатори.

ТЮФ по німецьки означає наявність технічного огляду, який як ви знаєте проводиться в них по серйозному

На мою особисту думку автомобілі треба оцінювати по принципу, що я маю,тобто гроші і що я хочу. Виходячи з наявних грошових ресурсів і підби
раєте собі автомобіль.
1. Хороші і економні автомобілі - ДАФ, Сканія, МАН
2. Просто хороші автомобілі - Вольво, МВ
3. Економні та недорогі трудяги - Рено, Івеко

Але всі ці хороші автомобілі нічого не варті без хорошого та відповідального його Величності В О Д І Я. Це він за один місяць може зробити з Вольво просту селянську фіру, а з простого та надійного КАМАЗа
автомобіль,який не поступається вищеперечисленим іномаркам.
Так що все залежить в основному від них рідних.

п.Щербань А.С. Мені просто самому цікаво, ноли Ви сідаєте самі за кермо,то який в Вас розхід дизпалива і який в Вашого водія. Хто ліпше їздить. Бо як я сідаю за любий з моїх трьох автомобілів (2 - Івеко -1999 року та ДАФ ХФ
2000 року) то різниця разюча. Коли я їду з витратою пального 29 - 32 л то водії привозять на круг 37 - 39 л. Ось і виходить на місяць 8000 км прихватизація 400 - 500 л дизпалива в кишеню водія. Це приблизно в місяць
300 американських гривень, а в рік непоганенький Жигулик. Я часто їжджу в Польщу, то там давно при заїзді в гараж вимірюють ДП до літра. А вони дуже багато їздять в один кінець. І їм вистачає.Я згоден звичайно на те, що оплата дійсно важкої та відповідальної роботи водія має бути високою, але не за рахунок обкрадання власника. Також згоден ,що за добросовістну роботу водія потрібно заохочувати, але не забувати про батіг. Все має бути по чесному.

Tema: Кредит

Я взяв в "Надрах" кредит 20000євро на 4 роки з оплатою 540 євро в місяць, під заставу ДАФа-95хф 2000 року з повним Каско. От і рахуйте скільки я переплачую. За 48 міс. отримуємо результат 5920євро переплати,але все одно вигідно, бо гроші завжди потрібні, як Ви всі знаєте то на резину то на ремо
нт, а так кожного 20 числа місяця будь ласка до цюпи. Я вже сьогодні відложив оплату на 20 число, бо як далі буде невідомо. До кінця неділі зганяю всі авто в гараж і буду займатися поточними ремонтами десь днів десять, бо більше не витримаю - самі знаєте чому - знов треба думати про майбутні платежі. І так ще 44 місяці. Треба просто мати впевненість і вперту вдачу. Бажаю всим,хто взяв кредит і ще думає удачі та наснаги в цій справі, бо так живе весь світ. З повагою.

ЦитатаЦитата (ЧП Нефедов, 26.01.2007 17:50):
Подскажите,коллеги,как быть в такой ситуации:
Взял в Харькове на "Омега-поставка"сегодня в свой 5-тонник запчасти в Луганск.900грн,софт.В предложении груза экспедитор указывал 5тн.,на Омеге сказали,"не больше четырех" В Купянске остановился,взвесил машину(уж больно тяжело идет)-6.3-на1.3тн перегрузили. Так вот,мне показалось,что кто-то меня (а может и не только меня) подленько кроит.
Я понимаю,что для 20-тонника это не перегруз,но для моего 815-ого Атего,который пустой берет 15л.,с 4-мя тн.-19,а с 6-ю-24л.ДТ(кстати,это нормально?)это 20%.
Есть ли смысл мне,коллеги,кому-то что-то предьявлять,если есть,то кому,и как с этим бороться в дальнейшем?
P.S. Разгрузка завтра утром.

Стосовно витрат палива можу сказати що мої 20-тонні автомобілі споживають
при завантаженні до 10 тон 27-29 л ДП, так що Ваш МВ щось забагато бере ДП або водій щось комьінує. З повагою

ЦитатаЦитата (ЧП Нефедов, 26.01.2007 17:50):
Подскажите,коллеги,как быть в такой ситуации:
Взял в Харькове на "Омега-поставка"сегодня в свой 5-тонник запчасти в Луганск.900грн,софт.В предложении груза экспедитор указывал 5тн.,на Омеге сказали,"не больше четырех" В Купянске остановился,взвесил машину(уж больно тяжело идет)-6.3-на1.3тн перегрузили. Так вот,мне показалось,что кто-то меня (а может и не только меня) подленько кроит.
Я понимаю,что для 20-тонника это не перегруз,но для моего 815-ого Атего,который пустой берет 15л.,с 4-мя тн.-19,а с 6-ю-24л.ДТ(кстати,это нормально?)это 20%.
Есть ли смысл мне,коллеги,кому-то что-то предьявлять,если есть,то кому,и как с этим бороться в дальнейшем?
P.S. Разгрузка завтра утром.

Автолайн - знаю я этот сайт..., и автобазар - цены приличные мочат. И не пойму замарочки, может вы поможете???
Стоимость Рено Премиум в Украине 18-22 тыс.евро (99-00 года, 500-600 пробег)
Стоимость такого авто в германии 16-20 тыс. евро (99-00 года, 500-600 пробег)
В чем прикол?? А растаможка и т.д. и т.п.
За сколько ж тогда перегонщики их там берут? Берут по 7 тыс. убитые а потом отматывают счетчик и "реставрируют"??
А кто нибуть в курсе сколько может обойтись растаможка гр. авто?

Да, так и есть, иногда в Европе даже и выше цена случается при большем пробеге на спидометре. И кстати средний годовой пробег 20-ки в Европе 150 тыс км. У меня просто есть знакомые "гонщики", много чего порассказывали.
А самая лучшая машина - новая, ещё Г.Форд подметил.

Растаможивал я 09.01.07г. и регистрировал авто Івеко 1999 года заплатил за все дела с регистрацией в ГАИ 18 т.800 гривен плюс затрати на поездку за авто еще 1000 евро. Вот и считайте