trucksnearme
Просмотр сообщений Yevdomakha G. I.,FLP

:rofl:По привету..скажу с професиональной точки зрения про етот клас авто..если брать ман 8.163или 8.180ето военная техника..звуко изоляцыи нету,очень холодное авто .приборная панель раритет..все очень квадратное ,похожее.реально на МАЗ зубренок..подножек на авто целых нет..ФАРЫ НЕ СВЕТЯТ едиш как слепой котенок с новой оптикой..авто реально разработок 1980года..смотришь с боку на авто и понемаеш перед табой тупой бычок))  .Запчасти самые дорогие в своем классе.как гаворится ман дырявый карман.. первое моё авто 2года езды как вспомню аж страшно.. 
:rofl:  З якої-якої точки?!!  З "профЕсиональной"?!!!
"изоляцЫи"? 
"едИш"?
"понЕмаеш"?!..

Ого!  Оце професыонал!

При чому тут "лінійна" кількість заявок на САЙТІ ????
Економіка конає влада імпотентна закони не працюють країну розривають.
Як шо я розставлю коми все наладиться ?

,,,,,,,  ...... !!! Розставте самі  Може у вас вийде чудо.
Та я-то в своїх текстах розставляю їх правильно!

І багато чого іншого роблю правильно! Вже більше 40-ка років!
Хотів поспілкуватися, поділитися якимось досвідом,
почути якусь розумну думку, або приклад який, щоб і самому чомусь повчитися, а тут...

Ехе-хех!..  Хлопчики-горобчики!:clapping:

Шо ви тут розказуєте у воділи є комп у машині АЙЯ ЯЙ НУ НУ НУ.
Чого нема ціни ? вам шо по три года чі перший клас ?
Кількість авто більша за кількість заявок !!!!! Все !! Закон економіки.
Ото через те, що "шо"!
Через те що "ціни нема",  бо ціна не сама по собі Є, або НЕМА, над нею попрацювати мізками треба, і добре попрацювати!
Через те, що "розказуєте", бо правильно пишеться не розказуєте, а розповідаєте.
Ну, про коми та інші розділові знаки я вже не згадуватиму,
бо то для Вас, схоже , вища математика!  Та , до того ж, і зайва зовсім.

Ото, якраз, саме через те і є отакі відеороліки!

Якби було все так просто та однозначно, як Вам здається,
то і вирішення проблеми було б простим і легеньким.
Насправді ж ця задачка не для третього класу,
тут , як колись говорив Чапаєв: "Маленько подучіться і подумать надо!"

А тим, хто шукає лінійної залежності (Ви знаєте, що то є, лінійна залежність, чи думаєте, що Вам "хАроша дІспеЧерша" пояснить?) між кількістю загрузок і кількістю транспорта на сайті, пряма дорога - у воділи! І не далі!
До ринку їх допускати на гарматний постріл не варто.
Отак от.

І все ж таки!
Хочу звернути увагу на ще один, не для всіх помітний, штрих у відео,
де співрозмовники говорять про те, що це "самі водії знижують ціну".
Ключовим для мене стало слово "ВОДІЛИ"!
Тобто, посередник вважає перевізника, не за самостійну юридичну особу,
не за підприємця-професіонала, який володіє рухомим складом,
який вкладає найбільші найбільші витрати у процес перевезення,
не за ГОЛОВНОГО продуцента послуги автоперевезень,
який своїми грошима і трудом створює додану вартість,
біля якої "пригрілися" тисячі Катічок і Віточок!
Ні! Вони так не вважають!
Вони щоро вважають і називають його всього-навсього "ВОДІЛОЙ"

Ви розумієте , в чому особливість?!
Нас вважають не суб'єктами, від яких залежить основа перевезень!
Нас вважають всього-навсього ВОДІЛАМИ!
От у чім справа!
І нам, як справжнім "воділам", ціну лише озвучують і пропонують.
Нам залишають два варіанти, або погодитися, або ж не погодитися,
а створюють ціну без нас,
без урахування нашої собівартості,
без огляду на нашу рентабельність,
без урахування специфіки вантажу (бачте, як вони говорять: "Да ето ж не мой груз, какая мне разніца?!"...

І найприкрішим є те, що у багатьох випадках Віочки і Катічки виявляються правими!
Бо більшість із нас, і справді, є не більш ніж "воділи"!
Воділи-шабашники,
воділи-лєвачі,
воділи-любителі налічки,
воділи  "по 10-піісят в оба конца",
воділи - "бєз предоплати нє работаю"
І т.д і т. д. і т. д. і т. д..................  
На жаль!

А насправді першоджерелом створення ціни повинен бути лише! і тільки! перевізник!
А Катічки і Віточки, якщо зможуть бути корисними, як допоміжна ланка, то нехай собі працюють!
І нехай їхні заробітки залежать від перевізника, а не навпаки.
От це буде по-справедливому!
От це буде по-правильному!
Доброго всім, особливо Експертам! Постараюсь бути якомога лаконічнішим... Маю право робити висновки. "Охвіційним перевізником" рахуюсь з 1999-го року (неохвіційно вожу з 1990-го). На жаль, причиною падіння вартості перевезення по Україні являється наявність компа у кишені кожного "воділи", безпринциповість у виборі перевізника будь-якого вантажовідправника (головне - ДЕШЕВШЕ!!!), зосереджнність інформації про вантажі у обмеженого кола ресурсів-монополістів, які, в гонитві за одно(дво-три)разовим типу надприбутком просадили всю галузь (а їм пофігу), відсутність ліцензування внутр. перевезень вантажів, наявність можливості возити за "НАЛ.", можливість сраного копійчаного КАБОТАЖУ,.... Кому мало, маю безмежно що добавити...
Важко не погодитися з Вами, є і такий фактор, як Ви назвали!
І безліцензійність, і робота лише за нал, і безпринципність і все інше.
А от про обмежене коло доступних до інформації про наявність вантажів, тут питаннячко цікаве!
"Відкатики" дають дорогу до цього обмеженого кола, чи не так?

Але основними вважаю непрофесійність,
абсолютна економічна та адміністративна безграмотність тих ...  затрудняюсь навіть висловитись,.... 
ну, коротше кажучи, суб'єктів, котрі вважають себе перевізниками .

І все ж таки!
Хочу звернути увагу на ще один, не для всіх помітний, штрих у відео,
де співрозмовники говорять про те, що це "самі водії знижують ціну".
Ключовим для мене стало слово "ВОДІЛИ"!
Тобто, посередник вважає перевізника, не за самостійну юридичну особу,
не за підприємця-професіонала, який володіє рухомим складом,
який вкладає найбільші найбільші витрати у процес перевезення,
не за ГОЛОВНОГО продуцента послуги автоперевезень,
який своїми грошима і трудом створює додану вартість,
біля якої "пригрілися" тисячі Катічок і Віточок!
Ні! Вони так не вважають!
Вони щоро вважають і називають його всього-навсього "ВОДІЛОЙ"

Ви розумієте , в чому особливість?!
Нас вважають не суб'єктами, від яких залежить основа перевезень!
Нас вважають всього-навсього ВОДІЛАМИ!
От у чім справа!
І нам, як справжнім "воділам", ціну лише озвучують і пропонують.
Нам залишають два варіанти, або погодитися, або ж не погодитися,
а створюють ціну без нас,
без урахування нашої собівартості,
без огляду на нашу рентабельність,
без урахування специфіки вантажу (бачте, як вони говорять: "Да ето ж не мой груз, какая мне разніца?!"...

І найприкрішим є те, що у багатьох випадках Віочки і Катічки виявляються правими!
Бо більшість із нас, і справді, є не більш ніж "воділи"!
Воділи-шабашники,
воділи-лєвачі,
воділи-любителі налічки,
воділи  "по 10-піісят в оба конца",
воділи - "бєз предоплати нє работаю"
І т.д і т. д. і т. д. і т. д..................  
На жаль!

А насправді першоджерелом створення ціни повинен бути лише! і тільки! перевізник!
А Катічки і Віточки, якщо зможуть бути корисними, як допоміжна ланка, то нехай собі працюють!
І нехай їхні заробітки залежать від перевізника, а не навпаки.
От це буде по-справедливому!
От це буде по-правильному!

Повністю згоден, Аня!
   Я ж не стверджував того, що виключно хтось інший, окрім перевізника, працює на зниження ціни.
Дуже часто самі перевізники занижують ціну, 
іноді роблять це свідомо, маючи на те об'єктивні вагомі причини!
Мало того, інколи правильно роблять, що занижають...
(:D звичайно, я маю на увазі не такий випадок, про який ми з тобою говорили, то зовсім інша справа і тема! То скоріше про рівеньIQ)/

Ну, от наприклад,
на одне й те ж саме перевезення претендують два перевізники,
у одного МАЗ з розходом д/п 50 л на 100 км,
а удругого МАН Євро-6 з розходом менше за 30 л на ті ж 100 км
(Зразу ж зауважу, маються на увазі обидві машини вже, як кажуть, "відбиті", без боргів, кредитів і лізингів.)
То як ти вважаєш, має право, підстави і сенс власник МАНа понизити ціну до такої, яка МАЗу буде непосильна, і тим самим виграти умовний  тендер на перевезення?..
Але суть питання в іншому.
От саме через те, що у процес формування ціни на ринку перевезень допущені треті особи,
яким наплювати на наші МАЗи і МАНи,  котрі , як каже Юля: " Уявлення зеленого не мають" про це, 
які повинні виконувати лише "допоміжну діяльність у сфері автотранспортних перевезень" а не формувати ціну для перевізника,
і складається отака "кучамала" у ринку перевезень.
І знов повертаємося, як кажуть, на кругі своя.
Я ж розумію, і багато разів був свідком тому, як колеги дзвонять на тел. з Ларді з одним питанням:" А скоко денег ви мінє заплОтітє?"
І оце відразу ж перекреслює усі оці мої "умнічанія"!

Якщо підсумувати одним реченням, всі мої думки з цього приводу то винні у всьому цьому безладі ДИЛЕТАНТИ (або просто дурні) незалежно від сфери діяльності. Хоч ти Замовник, хоч Експедитор, а можливо Перевізник, якщо дурень діла точно не буде. Доречі, Григорію Івановичу, невже зараз хтось може вижити з витратами палива 50 літрів, якщо це не спецтранспорт?
:D  Ну ти даєш, Аня!
Ти, звичайно ж, права, не дарма люди кажуть: "Краще з розумним загубити, а ніж із дурнем знайти."

Але мені хотілося , ну все ж таки, щоб дійти якоїсь ясності, якогось розуміння.
От скі-і-і-і-і-іільки років обмусолюємо, практично, одну і ту ж саму тему.
З яких боків вже тільки не підходимо,
і про "правильну ціну",
і про "співробітництво на ринку...",
і про ціну по 20 за км..."
і про "дармовозів",
і про "хітпаради"...
а результату немає.
По суті, це розмова про одне і те ж саме!
Про одне і теж увесь час, тільки з різних боків правда ж?
І діагноз, на жаль той самий...

Ну... моя думка про цю ситуацію, або ж відповідь власне запитання така, і вона не проста і не односкладова:

по-перше , і найголовніше це те, що перевізник у більшості випадків усунутий від визначення ціни!

Дуже часто буває так, що він САМОусувається від цього дуже важливого процесу.
Ну не хоче він, або ж не вміє, або і не знає  ( а часто і знати не хоче)  як це робиться.
Тобто, ціну  на свій товар (а послуга перевезення, це і є наш з вами ТОВАР) .
А ми, перевізники, є продавцями свого товару. І ціна повинна народжуватися і виходити від нас, а не від замовника, або Віточки, або Катеринки!

А от ціну за наш товар для нас визначають наші покупці.
Не ми, а по-куп-ці!  Це ненормально.
Ну уявіть собі, ви приходите в магазин, і говорите: "Дайте мені кіло ковбаси, а я вам за це дам 10 грн."
Або ж до перукаря (це вже не ковбаса, це послуга, як у нас) зверніться з пропозицією постригти Вас за ціну, яку  Ви йому назначите.
Смішно , правда ж?

І це лише одна,
перша частина відповіді
на питання - чому стала можливою отака ситуація , яка показана у відео
Григорий Иванович, ну почему же отстранились, как слышно из этой записи они очень даже участвуют в формировании цены которая все ниже и ниже ...
Например, совсем недавно, я договорилась о загрузке с прямым грузополучателем (без посредников), сбросила ему данные. Он перезванивает и говорит, Вы знаете меня набрал наш местный перевозчик и готов поехать на 20% дешевле, если Вы согласитесь я заберу Вашу машину. Естественно получил отказ. Как видите перевозчик очень даже поучаствовал в формировании цены. Кстати, клиент такой маневр объяснил тем, что прошло всего 15 минут и вроде бы как так можно это же не час. Вот интересно с какой минут так нельзя? )
Так что не могу здесь полностью с Вами согласиться. Перевозчик часто формирует заниженную цену сам.
Повністю згоден, Аня!
   Я ж не стверджував того, що виключно хтось інший, окрім перевізника, працює на зниження ціни.
Дуже часто самі перевізники занижують ціну, 
іноді роблять це свідомо, маючи на те об'єктивні вагомі причини!
Мало того, інколи правильно роблять, що занижають...
(:D звичайно, я маю на увазі не такий випадок, про який ми з тобою говорили, то зовсім інша справа і тема! То скоріше про рівеньIQ)/

Ну, от наприклад,
на одне й те ж саме перевезення претендують два перевізники,
у одного МАЗ з розходом д/п 50 л на 100 км,
а удругого МАН Євро-6 з розходом менше за 30 л на ті ж 100 км
(Зразу ж зауважу, маються на увазі обидві машини вже, як кажуть, "відбиті", без боргів, кредитів і лізингів.)
То як ти вважаєш, має право, підстави і сенс власник МАНа понизити ціну до такої, яка МАЗу буде непосильна, і тим самим виграти умовний  тендер на перевезення, чи не має? Може у нього трохи більше критеріїв для визначення правильної ціни, ніж у посередника, У ЯКОГО В РУКАХ ЛИШЕ РУЧКА, ТЕЛЕФОН І МОНІТОР. Ну, і за рідким виключенням, освіта,  досвід , сумління.

Але суть питання в іншому.
От саме через те, що у процес формування ціни на ринку перевезень допущені треті особи,
яким наплювати на наші МАЗи і МАНи,  котрі , як каже Юля: " Уявлення зеленого не мають" про це, 
які повинні виконувати лише "допоміжну діяльність у сфері автотранспортних перевезень" а не формувати ціну для перевізника,
і складається отака "кучамала" у ринку перевезень.
І знов повертаємося, як кажуть, на кругі своя.
Я ж розумію, і багато разів був свідком тому, як колеги дзвонять на тел. з Ларді з одним питанням:" А скоко денег ви мінє заплОтітє?"
І оце відразу ж перекреслює усі оці мої "умнічанія"!

Ну добре!
Можливо, це відео постановочне,
але, погодьтеся з тим, що підстави для такого сюжету існують,
Так, чи ні?
Я, особисто , можу навести не один і не два приклади, коли мені пропонували подібні фрахти.
Можу назвати навіть експедиції і експедиторів , котрі з фрахта 650 евро хотіли отримати  150 собі в карман.
І оплата була , доречі, не готівкова, а через мій валютний рахунок.:D
Доречі, 150 я не погодився платити, а зійшлися на 50!
Або закарпатський пареньочок, запросив 250 евро з фрахта 1100.
Теж не отримав, а получив 125... і то забагато, але там була готівка.
Або наш, дніпровський Віталік, з 5000 грн хотів 2000 собі.
Та ще сказав при цьому буквально наступні слова:
"Так что ж ти хочєшь, перевозчик, ето самоє ніжнєє звєно в процессє пєрєвозок, ги-ги-ги...!" 
(Цитую абсолютно дослівно, і про ги-ги теж).
От саме оце "ги-ги" мене найбільше й обурило!
Звичайно, я не повіз його, але розмова така була.
Звичайно, це не 22000 з 40000, але прицидент є!

Так от,
я все ж таки хотів би почути думку перевізників про те, 
у чому ж причина таких прицидентів?
Чому вони можливі і яким чином вони виникають?
Григорий Иванович, добрый день. Причина, как мне кажется, очевидна. Слишком многие готовы ехать за миску супа, а последний месяц так вообще за пустую миску. И это слегка удручает. Совершенно непонятно как эти люди потом обслуживают свой транспорт, чем заправляются как ремонтируются и где находят финансы на оплату труда водителя. На днях как раз хотелось создать тему "Остановитесь люди" (здесь представляю Януковича :D)
Соответственно когда есть такое большое количество дешевой рабочей силы (будем называть вещи своими именами) этим обязательно кто-нибудь воспользуется. Возможно экспедиция, возможно логист предприятия или непосредственно заказчик - это уже не важно. Если перевозчик готов ехать за копейку мало кто даст две.

Насчет правдивости конкретной аудиозаписи сомневаюсь, по одной простой причине, даже если мы опустим то что клиенты не такие идиоты чтобы переплачивать 50% от рыночной стоимости, то экспедиции точно не такие идиоты, чтобы не понимать, что никто на такие условия не пойдет.
Ну... моя думка про цю ситуацію, або ж відповідь власне запитання така, і вона не проста і не односкладова:

по-перше , і найголовніше це те, що перевізник у більшості випадків усунутий від визначення ціни!

Ну не хоче він, або ж не вміє, або і не знає  ( а часто і знати не хоче)  як це робиться.
А ми, перевізники, є продавцями свого товару. І ціна повинна народжуватися і виходити від нас, а не від замовника, або Віточки, або Катеринки!

Ну уявіть собі, ви приходите в магазин, і говорите: "Дайте мені кіло ковбаси, а я вам за це дам 10 грн."
Або ж до перукаря (це вже не ковбаса, це послуга, як у нас) зверніться з пропозицією постригти Вас за ціну, яку  Ви йому назначите.
Смішно , правда ж?
А много перевозчиков, ставят цены за свою работу?....
Доброго дня, Саша!
Радий , що ти приймаєш участь у обговоренні!  Привіт малому твоєму!:)

А тепер до діла, що ти маєш на увазі, коли пишеш: "ставят цены за свою работу?...."
Мабуть сторінку Ларді?
Так от, мушу сказати, НЕ МОЖНА!
і НЕ ТРЕБА виставляти ціну на публічному рекламному сайті.
Озвучувати її можна лише тому суб'єкту, котрий беспосереднь платитиме за Ваш товар, тобто послугу!
Щоб не з'являлися між перевізником і замовником ні Катічки, ні Віточки!
Тому що ціна, це продукт прямих комерційних перемовин замовника з підрядчиком, це по-перше!
По-друге,  ціна і її визначення, це наш найвагоміший важіль , як підприємців, взагалі, і ніхто, окрім домовляючихся сторін, не має права приймати у цьому процесі участь, коротше кажучи, сунути свого носа.

І от тоді не буде доступу у Віточок і Катічок до впливу на ціну,
і не буде можливості "розвода" як у нашому сюжеті.
Все вирішуватимуть замовник і підрядчик між собою.
І продуктом такого рішення буде документ з красивою українською назвою "УГОДА"!
І зміст такої угоди є не що інше, як комерційна таємниця між учасниками угоди... між іншим!

І це ще одна частина відповіді на питання... не останняB)

Ну добре!
Так, чи ні?
Я, особисто , можу навести не один і не два приклади, коли мені пропонували подібні фрахти.
Можу назвати навіть експедиції і експедиторів , котрі з фрахта 650 евро хотіли отримати  150 собі в карман.
"Так что ж ти хочєшь, перевозчик, ето самоє ніжнєє звєно в процессє пєрєвозок, ги-ги-ги...!" 

Так от,
Григорий Иванович, добрый день. Причина, как мне кажется, очевидна. Слишком многие готовы ехать за миску супа, а последний месяц так вообще за пустую миску. И это слегка удручает. Совершенно непонятно как эти люди потом обслуживают свой транспорт, чем заправляются как ремонтируются и где находят финансы на оплату труда водителя. На днях как раз хотелось создать тему "Остановитесь люди" (здесь представляю Януковича :D)
Соответственно когда есть такое большое количество дешевой рабочей силы (будем называть вещи своими именами) этим обязательно кто-нибудь воспользуется. Возможно экспедиция, возможно логист предприятия или непосредственно заказчик - это уже не важно. Если перевозчик готов ехать за копейку мало кто даст две.

Насчет правдивости конкретной аудиозаписи сомневаюсь, по одной простой причине, даже если мы опустим то что клиенты не такие идиоты чтобы переплачивать 50% от рыночной стоимости, то экспедиции точно не такие идиоты, чтобы не понимать, что никто на такие условия не пойдет.

Смішно , правда ж?

І це лише одна,
перша частина відповіді
на питання - чому стала можливою отака ситуація , яка показана у відео

Доброго карантинного дня, шановне товариство!
Стосовно теми , надійшло мені від одного з перевізників ось таке відео:
https://youtu.be/7ILfO0pvYqU
Як думаєте, колеги, у чому корінь проблеми?
актрисы еще те 
Ну добре!
Так, чи ні?

Так от,

Доброго карантинного дня, шановне товариство!
Стосовно теми , надійшло мені від одного з перевізників ось таке відео:
https://youtu.be/7ILfO0pvYqU
Як думаєте, колеги, у чому корінь проблеми?

Всех наемных водителей старше 60 тоже до свидания или в отпуск?
Не выходить с автомобиля....
Друзі, так їхать  нікуди.Безмозглі товарищщі (коллегами назвать не могу) вихвачують вантажі--по ціні таксі. Даже хто раньше платив норм ціну, прямо говорить,( якщо вантаж не терміновий,)---жду ідіота  , який забере по ціні соляри.
Згоден, але податок за що платити? Питання юридичне: чому держава позбавляє мене можливості працювати, при цьому не звільняє від обов'язку сплачувати податок?
Ну тут і я з Вами згоден. Я теж на 2 групі. Інколи жаба давить нести державі 2000 грв. якщо місяць в задницю вилетів.Але ми самі вибрали цю групу. Ну а в данний час могла б держава і скасувать податки на час карантину. Но це не в нашій країні.
Серьожа, а чого не переходиш на третю групу?
Будеш не 2000 платити, а 5% від фактично заробленого.
Тобто, не заробив - не платиш, а якщо заробив, - так і є з чого платити. Хіба не логічно?
До того ж зникає обмеження по співпраці з платниками на загальній формі, замовлень більше,
безнал можеш приймати... ну і т.д.:D
У ПФ сума та ж сама, що і на 2-ій групі. Подумай.

До вшанування пам'яті Ірини Бекешкіної:

Про гени та вибори:

У мене є одна вада:
не терплю дурнів.
Розумію, що це неправильно, що людина часто в цьому не винна - погана освіта,
несприятливі умови життя,
а іноді - й гени.
Але надто вже дратує, це ж постійно, у кожну виборчу кампанію"

2018р. Ірина Бекешкіна.

ФОП Цвітайло Н. М. м. Вінниця.
Саме таким можна вважати справжнього помічника у сфері організації автоперевезень.
Якщо людина сама про себе пише у описі своєї діяльності наступне:

"Организация перевозок по Украине и международке. Наша компания дорожит долгосрочными отношениями как с заказчиками, так и с перевозчиками! Доверяйте профессионалам ,будьте уверены в сроках поиска авто и доставки груза.
Наши сотрудники не проводят через себя какие-либо денежные операции! Оплата за перевозку груза проводиться напрямую от грузовладельца к перевозчику."

Мы являемся посредниками между грузовладельцем и перевозчиком!"

то це вже складає враження про порядність такого посередника.
Спілкуючись особисто з працівниками підприємства, я переконався, що так воно і є.
Зокрема , логіст Анна виявилася дуже толковим працівником і просто приємною людиною.

З повагою і вдячністю Григорій Іванович.

Тема: СТРАЙК!!!!

Ну отлично... Вот это я понимаю уровень... Для начала перестаньте брать загрузки по смешной цене, чтоб машину пустой не гнать по Украине , а потом можно будет и о чем-то говорить.
А пункт 11 это я так понимаю убрать с рынка автоперевозок всю мелочь?И оставить пару тройку крупных и порядочных.(скажите просто хотим монополии)
дозвола, дозвола, дозвола, мноГа букв ..... хиба хохлам кроме как пану польскому тапки возить больше заняться нечем? Может просто выставить 1 ЕДИНСТВЕННОЕ требование - прекратить выпуск ОВГЗ и вернуть гривну на рынок?
И не нужно много букв, свою экономику нужно с головы на ноги ставить, а не горбячить с протянутой рукой на чужую.
І щоб ти розуміло у тих дозволах, хохол некондиційний?!
Ти ж навіть до шлагбаума не доїхало жодого разу, і не доїдеш ніколи,
а патякаєш своїм москворотим писком і українців смієш принижувати!

Хлопці, я от заглянув на цю тему, і дивуюся!
Ну скільки можна стогнати і скиглити з приводу того,
що хтось там пропонує ціну, яка вам не подобається, здається замалою, або ще щось?!
Або хтось там повіз якийсь вантаж за дешевше, ніж хотіли відвезти ви!
Бляха-муха!
495 сторінок на протязі років ниття і прокльонів у бік більш успішних,
більш грамотних,
більш досвідчених перевізників,
які, вибачайте на слові, у дупі мали оці тупі стенання у пустоту!
І, найголовніше, яка мета оцієї гнилої і тупої теми?!
Чого ви хочете досягти, якого хочете результату?
Роками!!!
Роками, курва, одне і те ж, одне і теж!
Можна подумати, що проблеми перевізників лише у рівні ціни!
Є дуже багато проблемних питань,
про які треба говорити!

Заходиш інколи на форум, щоб що-небуть нове, цікаве, або корисне прочитати,
а тут одне й те саме, і про те ж саме!
Ну дістало вже, правда!

За таких умов, ніколи не буває ні грошей, ні толку!

Григорій Іванович.
Извините , это не стоны и не скыглення , да обидно , да в голове не укладывается и вроде хочется все бросить , но как???если ты работодатель , у тебя работают люди , у которых дети и не один и маленькие и большие , хочется что бы эти люди будучи водителем зарабатывали как в Европе , ну хотя бы где-то рядом как в Европе , а из-за таких ставок, к сожалению работодатель не может ни платить зарплату европейскую, ни обновлять парк
Олег, якщо відійти від емоцій, то мотиви дописувачів зрозумілі,
це низька ціна за перевезення.
Але ж у абсолютній більшості постів просто констатується факт низької ціни!
Справжні причини  і справжні наслідки мало хто шукає і характеризує!
Доречі,  Ви правильно вказали на один із наслідків, це низька з/п водіїв,
яку просто не можливо підвищити через дешеві фрахти.
Але це наслідок, а треба шукати і прибирати причини.
Саме причинИ, а не причинУ, бо їх багато,
а не тільки "дармовози" (доречі, вони мало впливають, на мою думку) і посередники,
от вони мають більший вплив на ситуацію.
Але ця розмова для іншої теми, а не для "Хіт-параду...". 
Так, Григорій Іванович , прекрасно розумію , що економіка ніяка , а транспорту багато 
Я би доповнив, або ж підкоригував думку про занадто велику кількість транспорту наступним чином:
не лише і не аж так ТРАНСПОРТУ багато,
як присмоктавшихся до цієї галузі так званих "посередників-помічникив"!
І це саме їхній месидж такий є, про те, що ціна мала через велику кількість транспорту.
Насправді, значну,  і ДУЖЕ значну частину вартості перевезень зжирають, або зводять на нівець (і таке є) оці, так звані "організатори перевезень", "логісти", "експедитори" і т. ін.
І якщо розглянути по складових весь негатив, котрий іде від посередника, то це не допис на форумі, а підручник можна написати, у якому описати:
і умови та строки оплати,
і норми часу на заванраження\розвантаження,
і перегрузи,
і проведення грошей через посередницькі рахунки,
і "гачечки та заманухи", прописані дрібним шрифтом у заявках,
і строки доставки,
одні лише придуркуваті вимоги та перевірки до документації (рахунки та акти виконаних робіт) чого варті!
 і багато-багато чого іншого.
І годується вся оця брашка ні з чого іншого, як лишень з Вашого фрахту.

При цьому, я не стверджую, що посередники зовсім не потрібні, зовсім не стверджую!
Але вони повинні виконувати виключно ті послуги, які прописані за ними Законом, тобто виконувати:
"іншу допоміжну (НЕ ОСНОВНУ, ЯК ВОНИ ВВАЖАЮТЬ) а допоміжну діяльність у сфері автотранспортних перевезень".

Тому я, особисто, вважаю, що найбільш прийнятною формою такої "допоміжної діяльності" є , так звані "табуретки".
Оті табуретки насправді є найчеснішими і найпотрібнішими посередниками,
бо їхня діяльність і не дорога,
і в той же час найкорисніша для малого перевізника, тим більше, в наших "економічних" умовах:
зв'язала замовника з перевізником, отримала свої 200;300;500 грн. і все!
Все інше зробить перевізник із замовником самі........

Але досить для одного допису!
Бо розписався я щось!..

Григорій Іванович.

Проблема не транспорте! Сейчас экспедиционных компаний больше чем транспорта. Вот весь ответ! Одну заявку копирует 15 экспедиции, ТЕНДЕР!!!
да 100% - с тендерами теперь ищут лоховозов, на вопрос какая ставка спрашиваю за сколько поедете.... вот и ответ.. грузов как было та и есть полно - только за копейки по 8 грн км для 20ки. и какие то недоперевозчики возят 1000 км за 12000 грн или дешевле. Дармовозы что же Вы будете делать - когда авто сломается? кравчучкой возить?
Работаю с крупной компанией заключил договор.По тендеру звонили только перевозчикам заключившим этот договор.На сегодня этот договор заключили экспедиции не имеющие ни одного авто они сразу забирают загрузки и я уже общаюсь с ними а не напрямую.И тут начинается а за сколько поедите.
А тут, на мою думку, і з мого досвіду випливає такий висновок:
посередники, шляхом відкактів та підкупу "менеджерів-крис" у відділах збуту великих підприємств,
безсовісним чином заполоняють ринок.
У них, і справді, немає жодного авто, але вони
не лінуються давати рекламу, 
не лінуються складати тексти угод
і брати учасить у тендерах,
на відміну від перевізників, котрі просто тупо чекають, що їм подзвонять і запропонують добру поїздку,
або ж вони подзвонять, і максимум, що можуть запропонувати, 
це "я поЄду тільки за нал в оба кАнца"!
Ото , десь так!

Хлопці, я от заглянув на цю тему, і дивуюся!
Ну скільки можна стогнати і скиглити з приводу того,
що хтось там пропонує ціну, яка вам не подобається, здається замалою, або ще щось?!
Або хтось там повіз якийсь вантаж за дешевше, ніж хотіли відвезти ви!
Бляха-муха!
495 сторінок на протязі років ниття і прокльонів у бік більш успішних,
більш грамотних,
більш досвідчених перевізників,
які, вибачайте на слові, у дупі мали оці тупі стенання у пустоту!
І, найголовніше, яка мета оцієї гнилої і тупої теми?!
Чого ви хочете досягти, якого хочете результату?
Роками!!!
Роками, курва, одне і те ж, одне і теж!
Можна подумати, що проблеми перевізників лише у рівні ціни!
Є дуже багато проблемних питань,
про які треба говорити!

Заходиш інколи на форум, щоб що-небуть нове, цікаве, або корисне прочитати,
а тут одне й те саме, і про те ж саме!
Ну дістало вже, правда!

За таких умов, ніколи не буває ні грошей, ні толку!

Григорій Іванович.
Извините , это не стоны и не скыглення , да обидно , да в голове не укладывается и вроде хочется все бросить , но как???если ты работодатель , у тебя работают люди , у которых дети и не один и маленькие и большие , хочется что бы эти люди будучи водителем зарабатывали как в Европе , ну хотя бы где-то рядом как в Европе , а из-за таких ставок, к сожалению работодатель не может ни платить зарплату европейскую, ни обновлять парк
Олег, якщо відійти від емоцій, то мотиви дописувачів зрозумілі,
це низька ціна за перевезення.
Але ж у абсолютній більшості постів просто констатується факт низької ціни!
Справжні причини  і справжні наслідки мало хто шукає і характеризує!
Доречі,  Ви правильно вказали на один із наслідків, це низька з/п водіїв,
яку просто не можливо підвищити через дешеві фрахти.
Але це наслідок, а треба шукати і прибирати причини.
Саме причинИ, а не причинУ, бо їх багато,
а не тільки "дармовози" (доречі, вони мало впливають, на мою думку) і посередники,
от вони мають більший вплив на ситуацію.
Але ця розмова для іншої теми, а не для "Хіт-параду...".