trucksnearme
Просмотр сообщений Tranzit, OOO

Подскажите, если единщик 2 группы получил от юрлица НДС ,оплату за услуги в 2015 году , как сдавать декларацию ? Как могут наказать ?
добровольно нужно заплатить налог 15 процентов от полученой суммы и первый раз прощают
От суммы,что пришла от юрлица ?

Якщо фізична особа — підприємець надасть послугу юридичній особі — платнику єдиного податку четвертої групи зі ставкою податку 3% (платнику ПДВ), то жодних податкових наслідків не виникне.

У разі якщо фізична особа — підприємець — платник єдиного податку другої групи надасть послугу юридичній особі — платнику ПДВ, яка перебуває на загальній системі оподаткування, то:

до доходу, отриманого від здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування, застосовується ставка єдиного податку у розмірі 15%;
у разі здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування, або невідповідності вимогам організаційно-правових форм господарювання платник єдиного податку зобов'язаний перейти на сплату інших податків і зборів, визначених цим Кодексом з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності або відбулася зміна організаційно-правової форми.
http://www.visnuk.com.ua/ua/pubs/id/2446

Молюся за тебе, моя Україно, За кожного батька, за кожного сина,
За кожную матір, за кожну дитину, я Бога прошу - збережи Україну!

Діна

Подскажите, если единщик 2 группы получил от юрлица НДС ,оплату за услуги в 2015 году , как сдавать декларацию ? Как могут наказать ?
добровольно нужно заплатить налог 15 процентов от полученой суммы и первый раз прощают

Не прощають.

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 07.12.2012 р. N 6815/0/61-12/23-50.0214

Державна податкова служба України розглянула лист щодо можливості фізичної особи - підприємця платника єдиного податку другої групи здійснювати продаж товарів, надавати послуги юридичній особі на загальній системі оподаткування та повідомляє таке.

Відповідно до ст. 42 Господарського кодексу України підприємництво - це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб'єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку.

Відповідно до пп. 2 п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України, із змінами та доповненнями (далі - Кодекс), до платників єдиного податку, які відносяться до другої групи, належать фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

обсяг доходу не перевищує 1000000 гривень.

Дія цього підпункту не поширюється на фізичних осіб - підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (група 70.31 КВЕД ДК 009:2005), а також здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. Такі фізичні особи - підприємці належать виключно до третьої або п'ятої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для третьої групи.

При цьому пп. 4 п. 293.4 ст. 293 Кодексу передбачено, що до доходу, отриманого від здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування, застосовується ставка єдиного податку у розмірі 15 відсотків.

Отже, платник єдиного податку другої групи, за умови дотримання пп. 2 п. 291.4 ст. 291 Кодексу, може здійснювати продаж товарів платникам податків незалежно від обраної ними системи оподаткування.

У разі надання послуг, зокрема, юридичній особі, яка перебуває на загальній системі оподаткування, платник єдиного податку другої групи зобов'язаний перейти на застосування ставки єдиного податку, визначеної для третьої або п'ятої групи платників єдиного податку, або перейти на сплату інших податків і зборів, визначених Кодексом.

Заступник Голови

А. Ігнатов

Діна

Скопировано на сайте АСМАП Украины:

Шановні учасники Асоціації!

У зв'язку із проведенням заходів по реорганізації Державної служби України з безпеки на транспорті ліцензування у сфері автомобільного транспорту протягом певного періоду не здійснювалось.

Для розв'язання проблемної ситуації Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 04.02.2016 №42 «Про внесення зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 р. № 1001», якою збільшив строк подачі документів та відомостей для отримання ліцензії з двох до шести місяців.

Таким чином Урядом прийнято рішення про подовження терміну запровадження ліцензування міжнародних перевезень вантажів автомобільним транспортом ще на чотири місяці, тобто до 18 червня 2016 року.

Просимо прийняти зазначену інформацію для використання в роботі.

То, что скопировано на сайте АсМАП = что бабушка (хоть и богиня):D на базаре сказала. Официально Постановление 1001 принято 02.12.15, опубликовано 09.12.15, следовательно 2 месяца - 09.02.16, с учетом постановления 42, срок 09.06.16г. Вы чему больше доверяете сайту АсМАП или "Урядовому курьеру" № 230 от 09.12.15г?

Не каждому дано комсомолку от "Урядового курьера" отличить :)

Герб Украины

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 4 лютого 2016 р. № 42

Київ

Про внесення зміни до пункту 2 постанови
Кабінету Міністрів України
від 2 грудня 2015 р. № 1001

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміну до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 р. № 1001 “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 98, ст. 3358), замінивши у підпунктах 2 і 3 слова “два місяці” словами “шість місяців”.

Прем’єр-міністр України А. ЯЦЕНЮК

Діна

С каждого перевозчика по 1378 грн. за листок бумаги А4 дороговато. Приплюсовать сюда механника, мед.осмотр, справки, нотариальное заверение и лицензионные карточки на авто. Лицензия выйдет 2000 - 2500 грн. получение и 200 - 300 грн. ежемесячно. Пора питицыю Порошенку за отмену писать.

"Питицыю" надо было писать 9 месяцев назад, поздно пить "Боржоми" - почки отвалились. Сразу видать, что "Лицензионные условия..." в глаза не видели. Нет там лицензионных карточек, можно и без механика, и без врача.

Уважаемый Павел! Специально для вас параграф из пункта 5 (о лицензионных требованиях)
Інформація про досвід роботи зазначається здобувачем ліцензії в пункті 5 відомостей про наявність матеріально-технічної бази, яка забезпечує виконання технологічних операцій, або договорів із суб’єктами господарювання, що надають послуги з виконання таких операцій (додаток 2)
В додатку перелік : механиков, мед работников и наявности материально технической базы (рем боксы и т.п.)
Не читайте закон между строк. С ув.

23. На ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з міжнародних перевезень пасажирів автобусами, міжнародних перевезень вантажів вантажними автомобілями, міжнародних перевезень небезпечних вантажів та небезпечних відходів вантажними автомобілями, не поширюються вимоги:

підпунктів 6 і 7 пункту 16 та підпункту 3 пункту 26 цих Ліцензійних умов у частині перевірки технічного стану транспортного засобу після повернення його з рейсу за умови проведення щозмінних оглядів і випробувань транспортного засобу водієм;

підпунктів 6 і 7 пункту 16 та підпункту 4 пункту 26 цих Ліцензійних умов за умови проведення технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів виконавцями таких операцій;

підпункту 10 пункту 16 та підпункту 5 пункту 26 цих Ліцензійних умов у частині проведення щозмінного медичного огляду водіїв за умови проходження ними періодичних медичних оглядів.
http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/1001-2015-%D0%BF

Діна

ЦитатаЦитата (GRUZOVIK, 06.02.2016 21:15):
Лист ГУ ДФС у м. Києві від 26.01.2016 № 348/П/26-15-12-02-14

Чи включаються транзитні кошти до складу доходу фізичної особи – підприємця платника єдиного податку третьої групи?

Відповідно до пп. 292.1 ст. 292 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) доходом фізичної особи - підприємця - платника єдиного податку є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі.

При цьому, у разі надання послуг, зокрема, за договорами транспортного експедирування доходом є сума отриманої винагороди повіреного (агента) (п.292.4 ст.292 ПКУ).

Статтею 929 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV із змінами та доповненнями (далі – ЦКУ) визначено, що за договором транспортного експедирування одна сторона (експедитор) зобов’язується за плату і за рахунок другої сторони (клієнта) виконати або організувати виконання визначених договором послуг, пов’язаних з перевезенням вантажу.

Тобто, за посередницькі послуги експедитор отримує винагороду від клієнта, яка і є його доходом.

При цьому, кошти, які одержуються фізичною особою – підприємцем від клієнта для виконання або організації виконання визначених договором послуг, вважаються транзитними і право власності на такі кошти до фізичної особи – підприємця не переходить.

Враховуючи вищевикладене, транзитні кошти, які одержуються фізичною особою – підприємцем від клієнта для виконання або організації виконання визначених договором транспортного експедирування послуг, не включаються до обсягу доходу, а відтак не впливають на граничний обсяг доходу для платників єдиного податку третьої групи.

Заступник начальника В.С. Варгіч

Можно ссылку?

http://kyiv.sfs.gov.ua/baner/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-fizichnih-osib/66189.html

Діна

ЦитатаЦитата (Нос А.В., ЧП, 07.02.2016 15:53):
Подскажите как быть. Попросил товарища сдать молдавский чистый дозвол, а его не взяли. сказали нужно писать заявление и приложить копию тех.паспортов. в 2014 году сдавал дозвол, тоже чистый, так взяли без проблем. Что можете подсказать, и чем все это грозит? срок действия дозвола уже закончен.

Якщо Ви не порушили термін 90 днів, від дня його отримання, то відповідальності ніякої немає. Надайте копії техпаспортів, як того вимагають, хоча це не передбачено законодавством. Можливо вони хочуть упевнитися, що це саме Ваші машини записані у дозволі.
Але не затягуйте, так як термін здачі чистих дозволів спливає 15 лютого.

Діна

ЦитатаЦитата (Кубара, ЧП, 07.02.2016 17:46):
ЦитатаЦитата (Нос А.В., ЧП, 07.02.2016 15:53):
Подскажите как быть. Попросил товарища сдать молдавский чистый дозвол, а его не взяли. сказали нужно писать заявление и приложить копию тех.паспортов. в 2014 году сдавал дозвол, тоже чистый, так взяли без проблем. Что можете подсказать, и чем все это грозит? срок действия дозвола уже закончен.
заполните его-и он уже не чистый.Сдайте без проблем.

Ви шуткуєте????
Чистий дозвіл, це не означає, що він не заповнений.
Там відсутні печатки іноземної держави, так як машина не перетинала кордон.

Діна
Тема: Ліцензія

[quote name=’Вербицкая Т.В., ФЛ-П’ firm_id=’10483198584’ post=’817257’ date=’07.02.2016 09:50’]

До відома:

27. До використання під час провадження господарської діяльності допускаються транспортні засоби, які:

1) зареєстровані відповідно до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. № 1388 (Офіційний вісник України, 1998 р., № 36, ст. 1327; 2009 р., № 101, ст. 3521);

2) є власністю ліцензіата та мають свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу або надані ліцензіату в оренду, кредит, лізинг і мають свідоцтво про реєстрацію та тимчасовий реєстраційний талон, якщо передбачено їх оформлення;

3) пройшли обов’язковий технічний контроль та щодо яких складено протокол перевірки технічного стану транспортного засобу згідно з Порядком проведення обов’язкового технічного контролю та обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2012 р. № 137 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 16, ст. 581), і технічний стан яких відповідає вимогам експлуатаційної безпечності;

4) внесені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців як засоби провадження господарської діяльності ліцензіата, що відповідають цим Ліцензійним умовам.

28. Використання транспортного засобу одночасно декількома ліцензіатами заборонено.

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1001-2015-%D0%BF

Добрый день! Не могу разобратся кто именно соответствует этому пункту, может Вы подскажете?
14. Фахівець, відповідальний за організацію та безпеку міжнародних перевезень, повинен бути власником, співвласником, акціонером, керівником або працівником автомобільного перевізника.
Фахівець, відповідальний за організацію та безпеку міжнародних перевезень, керує діяльністю не більше ніж чотирьох автомобільних перевізників, які використовують не більше ніж 50 транспортних засобів для перевезень.

На мою думку, відповідальний за організацію та безпеку міжнародних перевезень, має бути працівником підприємства чи приватного підприємця, але кількість фірм, де він може бути відповідальним, не має перевищувати 4.
А хто це буде, вирішуйте самі. Це може бути директор(приватний підприємець), його замісники, механік, або інший працівник. Головне щоб він мав необхідні документи і був офіційно оформлений.
Якось так.

Діна

[quote name=’Транзит, ООО’ firm_id=’19779960390’ post=’817017’ date=’06.02.2016 01:52’]

ЦитатаЦитата (Topa-Trans, 05.02.2016 23:31):

Якщо техпаспорта оформлено на Вашу фірму, то чому ні. [/quoteТехпаспорта временные на орендатора(: Так, что вряд ли?

Якщо Ви плануєте самі займатися міжнародними перевезеннями, переоформіть свій транспорт на Вашу фірму, а якщо ні, то Ваш орендар може зробити собі ліцензію, надавши тимчасові реєстраційні талони та договір оренди.

До відома:

27. До використання під час провадження господарської діяльності допускаються транспортні засоби, які:

1) зареєстровані відповідно до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. № 1388 (Офіційний вісник України, 1998 р., № 36, ст. 1327; 2009 р., № 101, ст. 3521);

2) є власністю ліцензіата та мають свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу або надані ліцензіату в оренду, кредит, лізинг і мають свідоцтво про реєстрацію та тимчасовий реєстраційний талон, якщо передбачено їх оформлення;

3) пройшли обов’язковий технічний контроль та щодо яких складено протокол перевірки технічного стану транспортного засобу згідно з Порядком проведення обов’язкового технічного контролю та обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2012 р. № 137 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 16, ст. 581), і технічний стан яких відповідає вимогам експлуатаційної безпечності;

4) внесені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців як засоби провадження господарської діяльності ліцензіата, що відповідають цим Ліцензійним умовам.

28. Використання транспортного засобу одночасно декількома ліцензіатами заборонено.

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1001-2015-%D0%BF

Діна

Доброго время суток! Прочитал все посты и создалось впечатление что почти все согласны на условия получения лицензии. Насколько я помню то ранее получить лицензию без "засылания бабла" было не реально, документы возвращали, при наличии двух авто разного тоннажа ФЛП нужно было дополнительно нанимать водителя. В постановлении КМ не сказано ни слова на кого возложен контроль за наличием лицензий. Перелик документов есть на сайте АСМАПа а сколько лицензия и карточка стоят ни слова, а в АСМАПе ничего даром НЕТ!

Короче не пора ли на Киев всем дружненько посигналить?

Вартість ліцензії - розмір однієї мінімальної зарплати.

Стаття 14. Плата за видачу ліцензії

1. За видачу ліцензії справляється разова плата в розмірі однієї мінімальної заробітної плати, виходячи з розміру мінімальної заробітної плати, що діє на день прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії, якщо інший розмір плати не встановлений законом.

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/222-19/page2

Діна

[quote name=’Topa-Trans’ firm_id=’19585222064’ post=’817003’ date=’05.02.2016 23:31’]

ЦитатаЦитата (Topa-Trans, 05.02.2016 19:52):
А возможно, ли мне получить лицензию, если ТС отданы в оренду?

Якщо техпаспорта оформлено на Вашу фірму, то чому ні. [/quoteТехпаспорта временные на орендатора(: Так, что вряд ли?

Якщо Ви плануєте самі займатися міжнародними перевезеннями, переоформіть свій транспорт на Вашу фірму, а якщо ні, то Ваш орендар може зробити собі ліцензію, надавши тимчасові реєстраційні талони та договір оренди.

Діна

ЦитатаЦитата (Topa-Trans, 05.02.2016 19:52):
ЦитатаЦитата (Topa-Trans, 05.02.2016 15:30):
Ребята, подскажите такой нюанс - я отдал машины в оренду (без права продажи и т.д.) другому ФЛП. Машинки катались под моими печатями в цмр, Теперь - под его... На кого получать лицензию??? Можно на меня, как владельца ТС? И сможет, ли орендатор работать под моей лицензией?

Ні. Під Вашою ліцензією не може працювати ніхто.
Орендатор повинен також мати ліцензію, якщо здійснює міжнародні перевезення вантажів.
А возможно, ли мне получить лицензию, если ТС отданы в оренду?

Якщо техпаспорта оформлено на Вашу фірму, то чому ні.

Діна

ЦитатаЦитата (Topa-Trans, 05.02.2016 15:30):
Ребята, подскажите такой нюанс - я отдал машины в оренду (без права продажи и т.д.) другому ФЛП. Машинки катались под моими печатями в цмр, Теперь - под его... На кого получать лицензию??? Можно на меня, как владельца ТС? И сможет, ли орендатор работать под моей лицензией?

Ні. Під Вашою ліцензією не може працювати ніхто.
Орендатор повинен також мати ліцензію, якщо здійснює міжнародні перевезення вантажів.

Діна

Лист ГУ ДФС у м. Києві від 26.01.2016 № 348/П/26-15-12-02-14

Чи включаються транзитні кошти до складу доходу фізичної особи – підприємця платника єдиного податку третьої групи?

Відповідно до пп. 292.1 ст. 292 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) доходом фізичної особи - підприємця - платника єдиного податку є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі.

При цьому, у разі надання послуг, зокрема, за договорами транспортного експедирування доходом є сума отриманої винагороди повіреного (агента) (п.292.4 ст.292 ПКУ).

Статтею 929 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV із змінами та доповненнями (далі – ЦКУ) визначено, що за договором транспортного експедирування одна сторона (експедитор) зобов’язується за плату і за рахунок другої сторони (клієнта) виконати або організувати виконання визначених договором послуг, пов’язаних з перевезенням вантажу.

Тобто, за посередницькі послуги експедитор отримує винагороду від клієнта, яка і є його доходом.

При цьому, кошти, які одержуються фізичною особою – підприємцем від клієнта для виконання або організації виконання визначених договором послуг, вважаються транзитними і право власності на такі кошти до фізичної особи – підприємця не переходить.

Враховуючи вищевикладене, транзитні кошти, які одержуються фізичною особою – підприємцем від клієнта для виконання або організації виконання визначених договором транспортного експедирування послуг, не включаються до обсягу доходу, а відтак не впливають на граничний обсяг доходу для платників єдиного податку третьої групи.

Заступник начальника В.С. Варгіч

Діна

Указывая в анкете свою квалификацию, надо всего лишь указать документ, ее подтверждающий - серия, номер бланка, кем и когда выдан ...
Никто про копии и не писал ...

Просто квалификацию специалиста в международных перевозках каким документом подтвердить???
У меня два образования - техник-механник автомобилестроитель и диплом бакалавра по экономике и предпринимательству. И в них нет специальности - международные перевозки.
Каким документом, мне - руководителю предприятия, подтвердить эту специальность?

А как раз подтверждение квалификации медика и механика, если у меня заключен договор на обслуживание и ремонт подвижного состава, с сертифицированным сервисом, мне не надо.
Читайте лицензийни умови ...

Требования к квалификации специалиста в международных перевозках определены п. 14 лицензионных требований. Нет там никаких "специальностей" и "дипломов".

Я також не знайшла ні слова про вимоги щодо спеціальних курсів або обов'язку мати диплом за спеціальністю автомобілі та автомобільне господарство
Покажіть будь ласка, де це написано.

Діна

[quote name=’Бевзюк Е.И., ФЛП’ firm_id=’15751936439’ post=’815647’ date=’02.02.2016 11:13’]Хто знає до якого числа можна подати документи для отримання ліцензії?Початок з 01.02.2016, а закінчення прийому?[/quote

Терміни для поновлення даних для діючої ліцензії та терміни для отримання ліцензіїі - 18.02.2016.

Діна

http://perevirka.in.ua/
Для пошуку підприємства потрібно ввести його назву або код ЄДРПОУ. На запит видається інформація про дату перевірки та контролюючий орган.

Діна

Доброго дня. Сьогодні отримали дзвінок з податкової що взатра потрібно відмовитись від спрощеної системи так як в минулому році ми перевищили 5млн.грн. хоча допустимо було 20млн.грн. бо з 01.01.16р. діють нові ставки єдиного податку, лист надіслали електронкою.
Закон має зворотню дію?

Щодо застосування спрощеної системи оподаткування
2016-01-20

За останні дні до Державної фіскальної служби України надійшло чимало звернень від платників податків щодо застосування спрощеної системи оподаткування в 2016 році та тлумачення змін, внесених Законом України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році», який набрав чинності з 1 січня 2016 року.

У зв`язку з цим повідомляємо, що ДФС переглянула лист від 18.01.2016 №1527/7/99-99-17-02-02-17 «Про окремі зміни у законодавстві щодо спрощеної системи оподаткування» та встановили внести до листа наступні зміни:

«Суб’єкти господарювання - фізичні особи - платники єдиного податку, які в 2015 році отримали доходи понад 5 млн. грн., але не перевищили обсяг доходу 20 млн. грн., не втрачають право застосовувати спрощену систему оподаткування в 2016 році.

Водночас, якщо фізичні особи – підприємці, які застосовують спрощену систему оподаткування протягом 2016 року, отримають доходи обсягом більше 5 млн. грн., такі платники будуть зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, в якому відбулося таке перевищення».

Рішення прийнято на підставі ч. I ст. 58 Конституції України, якою передбачено, що закони та інші-нормативно правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом`якшують або скасовують відповідальність особи. А також відповідно до п. 56.21 ст. 56 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) у разі, коли норма Кодексу чи іншого нормативно-правового акта, виданого на підставі цього Кодексу, або коли норми різних законів чи різних нормативно-правових актів, або коли норми одного і того ж нормативно-правового акта суперечать між собою та припускають неоднозначне (множинне) трактування прав та обов'язків платників податків або контролюючих органів, внаслідок чого є можливість прийняти рішення на користь як платника податків, так і контролюючого органу, рішення приймається на користь платника податків.

Такий самий підхід застосовується і для платників єдиного податку третьої групи – юридичних осіб.
http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/232706.html

Діна

поділюсь нашим досвідом, якщо комусь знадобиться. Їхали по CMR з України в Молдову через Маяки. В МД-2 був вказаний один найманий водій, поїхав інший. Підготувала повідомлення на митницю, подзвонила на Маяки - попросила скинути цей док факсом - сказали, не мають таких технологій)) запитала чи можна з док-ом просто приїхати водієві - не заперечували. В результаті - на п/п ніхто навіть не спитав про іншого водія...

Ваш досвід може плачевно обернутись для перевізників.
Потрібно робити все по процедурі, а не ризикувати, щоб попасти на кругленьку суму штрафу. На сьогоднішній день це є велика розкіш, краще направити ці фінанси на технічне обслуговування машини.

Діна

Помогите, подскажите куда обращаться
с 01.12 и по сей день машина стоит пп Сирет, везем фураж, Украина выпустила, Румыния не впускает, нет от румынской стороны сертификата-дозвол как они говорят, на ввоз этой продукции, покупатель предоставил, то что, хотели, но теперь ветеринар не пропускает, не нравится ему такой документ, говорит это не фураж а семена какие-то, вообщем что -то ему не нравиться...и т.д. Заказчик готов принят машину с грузом назад на Украине, но не можем выехать назад т.к. нет отказа от этого груза покупателя, что перевозчику делать в данной ситуации, как выехать назад, стоять дальше уже нет сил....

вопрос к сожелению актуален

А что говорит покупатель.
Он что, неправильно оформил ветеринарную декларацию?
Может у водителя нет денег оплатить услуги ветеринара, это около 140 -180 румынских лей.

Діна