trucksnearme
Просмотр сообщений Tranzit, OOO

Интересная дискуссия, а встрявать влом... У меня уже как неделю закончился транспортный год, а я ещё до сих пор не на море... Уже неделю как там должен быть... Работать не хотца да и не можется. В голове ни мыслей ни идей...мля... Тоска...

Алексей.

Очень жаль. Желаю приятного времяпровождения. Только сильно не расслабляйтесь, а то потом ух как тяжко собирать все мысли и идеи в кучку.

Молюся за тебе, моя Україно, За кожного батька, за кожного сина,
За кожную матір, за кожну дитину, я Бога прошу - збережи Україну!

Діна

:-) Нарушена ст.60 "Про автом. транспорт" и все...
Кроме того, подпись в акте говорит только об ознакомлении. А все несогласие я и изложу после получения Постановления, Решения или чего там еще) в установленный срок.
[/quote]
И все это Вы нарушили????????????????????????????????????????
Стаття 60. Відповідальність за порушення законодавства про автомобільний транспорт
За порушення законодавства про автомобільний транспорт до автомобільних перевізників застосовуються санкції за:
безпідставну відмову від пільгового перевезення пасажира - штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
надання послуг з перевезень пасажирів та вантажів без оформлення документів, перелік яких визначений статтями 39 та 48 цього Закону, - штраф у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
експлуатацію легкового автомобіля, облаштованого як таксі, без наявності ліцензійної картки - штраф у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
стоянку легкового автомобіля, який не облаштований як таксі і не має ліцензійної картки, та посадку пасажирів на стоянці таксі - штраф у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
виконання нерезидентами України міжнародних перевезень пасажирів чи вантажів без документів, перелік яких визначений статтею 53 цього Закону, - штраф у розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
порушення режимів праці та відпочинку водіями транспортних засобів - штраф у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
перевезення пасажирів на маршруті протяжністю понад 500 кілометрів одним водієм - штраф у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
відсутність у випадках, передбачених законодавством, списку пасажирів при здійсненні міжнародного перевезення пасажирів автомобільним транспортом - штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
управління транспортними засобами при здійсненні міжнародних автомобільних перевезень без контрольних пристроїв (тахографів) реєстрації режимів праці чи відпочинку водіїв транспортних засобів чи вимкненими такими контрольними пристроями (тахографами) або без щоденних реєстраційних листків режимів праці та відпочинку - штраф у розмірі сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
здійснення водіями міжнародних автомобільних перевезень без розпізнавальних знаків держави реєстрації транспортного засобу - штраф у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
невиконання перевізниками або їхніми представниками приписів органів державного контролю щодо усунення порушень транспортного законодавства - штраф у розмірі сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Випуск (впуск) з (на) території України транспортного засобу, що виконує міжнародне перевезення, на якому здійснено порушення транспортного законодавства, здійснюється тільки після надання водієм документа щодо сплати штрафу чи виконання припису органу державного контролю, якщо скарга чи протест на постанову щодо накладання адміністративного стягнення залишилися без задоволення.
При вчиненні однією особою двох або більше правопорушень фінансове стягнення накладається за кожне правопорушення окремо.
Від імені центрального органу виконавчої влади з питань автомобільного транспорту розглядати справи про стягнення у вигляді штрафів за порушення, викладені у цій статті, мають право посадові особи урядового органу державного управління з питань контролю на автомобільному транспорті.
Порядок стягнення у вигляді штрафу за порушення, викладені у цій статті, та порядок оскарження і опротестування постанови по справі про правопорушення визначає Кабінет Міністрів України.

Діна

И я не видела...но это единственное нарушение, которое написали нам в акте проверки Глававтотрансинспекции. Только Решения по акту еще нет.
[/quote]
В акте должна быть ссылка на статью Закона, пункт, который Вы нарушили. Не может инспекция написать просто, что Вы нарушили несуществующий Закон. Это во-первых, а во-вторых, если Вы с чем-то не согласны, никогда не подписуйте акты. А решение по акту оспаривайте в суде.
Для того, что б ответить Вам подробнее, напишите на какой пункт какого Закона они ссылаются в акте.

Діна

[quote name=’СПД Процкий В.В.’ firm_id=’14163358329’ post=’52896’ date=’28.08.2008 20:34
А закон простой. Лицензионная карточка на прицеп должна быть,как и свидетельство про регистрацию на него.
[/quote]
Интересно, а Вы видели когда-нибудь лицензионную карточку на прицеп? Я работаю на грузоперевозках более 10 лет, а таковой еще не видела.

Діна

ЦитатаЦитата (ЧП Meридиан, 22.08.2008 14:46):

Перевозчик не имеет страховки на груз, машина под ТИРом.
Как можно решить этот вопрос с минимальными потерями, или вообще это решаемо. ДАже если не оплатить всю сумму фрахта, этого будет недостаточно.
Какая роль СMR? Может ли она что-то помочь?

Если перевозчик Украинский, машина под ТИРом, значит обязательно застрахован груз.

Діна
Тема: Перегруз

Подскажите,насколько сложно будет войти в Украину с 24 тоннами? Заранее спасибо.

Войти легко, но доехать до места выгрузки ооооченьььь дорого. Приблизительно 1 евро км. а может и больше.

Діна

спасибо конечно, признательна- но там ограничен доступ. Прочла что дали прочесть - остальное только за деньги :-)
Если прочли полностью- расскажите, плиз!!

С уважением и наилучшими пожеланиями, Елена.
[/quote]
Шановні колеги. Відповіді на деякі актуальні запитання перевізників та експедиторів, можна знайти у газеті Бухгалтерський Тиждень, видавництва Фактор №15 від 14 квітня 2008 року. Сторінка 15.
У цих коментарах мене,як перевізника не влаштовує тільки коментар з приводу роподілу сум за нульовою ставкою (за межами державного кордону України)та 20 % (перевезення територією України) Я дотримуюсь позиції, що необхідно зробити калькуляцію витрат. Адже по Україні витрати становлять в основному тільки вартісь палива, паркування, частини зп, добові, та придбання дозволу,тобто основні витрати - це витрати по перетині кордону (зелена карта, дороги,мости, добові і т.д.,)та паливо, яке витрачено, згідно пройденого км., а ці витрати становлять на багато більше, ніж витрати по Україні, і тому, суму фрахту не слід ділити по пройденому км.
Р.S. якщо не знайдете цей номер газети, телефонуйте 80373524747, або 80509191899, я перешлю факсом ці листи. З повагою та найкращими побажаннями Діна Іллівна.

Діна

Экспидиции наё...ют...

А Вас така відповідь влаштовує? :-)

Ігор.
[/quote]
Цілком. Вам та Вашій компанії усіх благ, порядних Замовників та Експедицій (які не на......)Діна Іллівна.

Діна

Сначала Вы раскройте свою тайну... :-) Зачем Вы комментарии тусуете так, что б в конце рамка "Рапид"ом закрывалась?

Игорь.
[/quote]
А по другому у мене по виходить. Вас така відповідь влаштовує?

Діна

[quote name=’ЗАО "КПК" РАПИД"’ firm_id=’18457870912’ post=’51203’ date=’13.08.2008 13:40’]
[quote name=’ООО "Транзит"’ firm_id=’19779960390’ post=’51202’ date=’13.08.2008 13:25’]

З.Ы. Говорю же я, хитрость тут есть... :-)

Игорь.

Цікаво, яка ж тут хитрість? Я не можу міркувати як експедитор, тому що я перевізник. А Ви Ігор, так хитро натякаєте на щось таке цікаве, може розкриєте таємницю? Діна Іллівна.

Діна

[quote name=’ЗАО "КПК" РАПИД"’ firm_id=’18457870912’ post=’51200’ date=’13.08.2008 13:18’]
[quote name=’ООО "Транзит"’ firm_id=’19779960390’ post=’51199’ date=’13.08.2008 13:08’]

Как раз не Заказчики интересуются, а Экспедиции...

Игорь.

Тільки, якщо експедиція є посередником між Замовником та Перевізником. Діна Іллівна.

Діна

[quote name=’ЗАО "КПК" РАПИД"’ firm_id=’18457870912’ post=’51191’ date=’13.08.2008 12:44’]
[quote name=’ООО "Транзит"’ firm_id=’19779960390’ post=’51190’ date=’13.08.2008 12:36’]

Может быть, я не занимаюсь Экспедицией, и я не бухгалтер... :-)
Только интересно, почему Экспедиции всегда интересуются при осуществлении внешнеэкономической перевозки, какую сумму я буду выставлять с НДС по Украине, а какую с 0-вой ставкой за пределами...???

Игорь.

Я думаю, що це не з цікавості. Просто сума за первезення за межами митного кордону України, яка оподатковується за нульовою ставкою, включається до суми товару, і Замовник сплачує при розмитненні товару ПДВ на повну котушку. Наша ДПА ніде не програє, якщо не ми сплатимо ПДВ, то це робить Замовник. Діна Іллівна.

Діна

По идеи, вознаграждение за Экспедиторские услуги, разбивается то же на две части, по территории Украины с 20% НДС и за её пределами с 0 ставкой НДС...

Игорь.

Ні в якому разі. Експедиційні послуги оподатковуються повність 20 % ПДВ, Оподатковувати по нульвій ставці має право тільки перевізник і то тільки перевезення за межами митного кордону України.

Діна

Добрый день, коллеги. Срочно нужна помощь касательно перевыставления экспедитором нулевого НДС от Перевозчика Заказчику. Мы работаем по договорам транспортного экспедирования и налоговая настаивает на том, что мы должны не перевыставлять 0% НДС, а полностью платить 20% (маразм). Просьба у кого были такие случаи отозваться и если есть решение суда (это еще лучше). Заранее благодарен. Андрей. 80503289708.

Газета "Бухгалтерський тиждень" видавництва "Фактор" №15 від 14 квітня 2008 року, сторінка 15-27. Повна відповідь на Вашу проблему. Якщо не знайдете газету, зателефонуйте. Діна Іллівна.

Діна

Могу скинуть по факсу копию Свидетельства. Звоните 8(03735)24747

Діна