27.04.2022

Компанії Lardi-Trans та EDIN об'єднали сили для допомоги українському бізнесу

В сьогоднішній ситуації, яка склалася в Україні, процеси перевезень значно ускладнилися — постачальники не можуть доставити товар в мережі через відсутність транспорту, а перевізники, в свою чергу, не завжди можуть знайти вантаж для виконання замовлення.

Цінність рішення

Лідер ринку електронного документообігу України, провайдер EDIN, та лідер ринку вантажних перевезень України та Європи, Lardi-Trans, об'єдналися для підтримки ланцюгів поставок. Кооперація об'єднує постачальників та перевізників в єдиному середовищі, яке не потребує додаткових витрат часу на оперативну взаємодію.

Як це працює

1. Користувачі платформи EDIN, постачальники чи мережі, оформлюють замовлення на товар у своєму середовищі.

2. Ініціюють запит на пошук транспорту за допомогою 1 кнопки.

3. Потрапляють у сервіс Lardi-Trans з короткою реєстрацією.

4. Користувачі додають токени (унікальні ключі авторизації) та формують заявки на пошук транспорту.

5. Перевізники, зареєстровані на платформі Lardi-Trans, мають можливість переглядати заявки та зв'язуватися з вантажовласниками.

Користувачі платформи EDIN можуть оформити замовлення на товар та заявку на транспорт тут.

Про EDIN

Провайдер електронного документообігу та інтегратор інформаційних рішень — EDIN, надає послуги більше 120 роздрібним мережам та 4000 постачальникам України. Впровадження сервісів EDI-провайдера суттєво спрощує роботу між бізнес-структурами та об’єднує їх в єдину еко-систему для швидкого обміну даними. До портфелю продуктів провайдера входять е-сервіси, які повністю закривають потреби компаній — від пошуку партнерів до отримання вчасної оплати послуг. Компанії, які використовують у своїх бізнес-процесах електронні рішення EDIN, за 2021 рік заощадили більше 115 млн. гривень та обмінялись 50-ма мільйонами електронними документами.