trucksnearme
Просмотр сообщений Dmytrenko I.S., FOP

Підскажіть якщо хтось знає чи можна обійти вимикач АКБ на Рено магнум АДР.Сам вимикач з електронним управлінням (має плату)


Підскажіть якщо хтось знає чи можна обійти вимикач АКБ на Рено магнум АДР.Сам вимикач з електронним управлінням (має плату)


Михаил 073-08-53-478 представляется как Керамбуд! платит 17 тыс за машину с Одессы на Черкассы!Просит сбросить 2600 на колесо от погрузчика!Будь те осторожны!!
0639961108 також Керамбуд Міша за колесо ціна підросла до 6 тис.але все ж від погрузчика,сьогодні пропонують з франківської обл на Київ


"Вот и года не прошло"історія продовжується по рівній трасі машина зупинилась передні і задні бліни киплять,причіп-холодні,з гори з їхав зупинився-тягач кипить,причіпні-добре теплі.Розхід палива 09/06/2014 508.78 220.93 43.42
10/06/2014 614.86 202.12 32.87
11/06/2014 722.66 264.13 36.55
12/06/2014 524.8 206.38 39.32


Если впереди нет энергоаккумуляторов, а передок тоже греется,-то, скорее всего, дело не в нехватке давления контура ручника... Там педаль тормоза, часом, не прижата, не подклинивает? Если давление во всех контурах измерили и оно нормальное, нужно манометром с длинным шлангом измерить давление непосредственно на тормозных камерах на ходу. Модуляторы--вряд ли,-такое, разве что, при работе противобуксовочной системы с задней осью может произойти...

Сьогодні зранку настроївся перебити інший причіп.Виїхали назустіч до другої машини проїхали 20 км бліни не нагрілись(можна було доторкнутись рукою і тримати,правда гальмували мало).Дальше проїхали з тим самим причепом але на відрізку десь 10км порядка 5 разів пригальмував і зупинились задні бліни теплі,а з передніх йшла пара але не шипіло коли лиєш воду.Потім проїхали ще 7 км і зупинились, бліни парували коли на них поливали воду.Начебто стало трохи краще але від чого не відомо(може на вулиці стало холодніше).Зараз машину відіслав на завантаження що чекає дальше не відомо.


Передние, задние или все? На прицепе тоже? Вы перелопатили всю пневматику с какой-то конкретной целью, или просто "методом тыка"??

Спочатку грілися і на причепі але з невідомих причин причеп перестав грітися.Зараз найбільше гріється задня вісь тягача хоча передня як їй зайде(може нагрітися до кипіння а може бути ледь тепла)


DAF XF95 гріються тормозні бліни так що коли на них полити води то аж кипить.Поїхали на ДАФ сервіс підключили компютер проблеми не виявили(залишків повітря в томозних камерах немає,електрична частина справна),почали міняти по черзі крани.1 головний тормозний ,що стоїть під педаллю тормозною-результат той же,2.багатоконтурний що стоїть біля вологовідділювача-результат той же,3.кран управління тормозами причепа,що стоїть посередині на рамі перед сідлом-результат той же.Всі крани які поміняли стояли одночасно на машині і кожен раз виїжджали на трасу для перевірки все рівно бліни нагрівались.На наступний день поїхали на інший сервіс і там перебрали кран вологовідділювача та багатоконтурний кран з перевіркою на стендах-результат той же.Крім того відключали електричну частину модуляторів але тягач всерівно грівся.Вже не знаю,що робити далі,сьогодні ще один пневматик сказав що проблема може бути в модуляторах і комп помилки не покаже.Підскажіть хтось щось розумне!!!!!!


Харківських "спеців" не чути вже давно і скільки я слідкую за форумом може 2 людини написали ,що в них робили ,але не факт ,що це вони ж самі під іншим ім ям заходили.Ще одну річ сьогодні почув ,що для ремонту форсунок необхідно тільки бошівський стенд оскільки система БОШ,а якщо робити на інших стендах то можуть не всі параметри співпадати.Крім того зустрічав "спеців" навіть з дилерским сканером але ,що з машиною сказати не можуть оскільки розхід палива це не показник для них,(всі системи в нормі ,можливо це ПНВТ але ми його не перевіримо треба їхати де є стенд.) От і виходить зачароване коло.


Тобто в Україні ніхто реально не робив, щоб хоча б 2 роки від їздив з розходом до 32 л/100 км


Где хорошо делают топливную DCI 420 поделитесь информацией ?????Напевно ніде??????


Робили на 440 DXI в с.Красилів Київська обл. ,Віталій. Машина без ефіру перестала заводитися.Після ремонту розхід став 30-31л.Віталій робить сам і нормальна людина ,багато чого допоміг і підсказав.

Компютерну діагностику робить?


Поміняти форсунки - це на нові чи поміняти штоки,розпилювачі і ремкомплект?


ЦитатаЦитата (TM-TRANS, 10.03.2012 20:43):
У мене така проблема. До ремонту паливної апаратури розхід фактичний 37. Згідно бортового компютера автомобіля 35. Після кап. ремонту паливної у Львові розхід фактичний 40, а по бортовому 29!!!
Підкажіть будь-ласка...
1. Чи відповідає показник бортового компютера по розходу палива з розходом фактичним. (Чи можна йому вірити...)
2. Який у кого зараз розхід палива на такій машині.

А де у ЛЬвові робили паливну і що робили?Маю дві машини такі але з лінивцями сьоодні по звіту розхід 36,5-37,5 л на 100 км 20-22 тн по колу.Минулого рейсу дві біля 35/100.Десь з осені розхід почав рости з 33/100,при менших вантажах було і по 30/100.Коли заправляю ШЕЛЛ розхід паде.


Напевно ніде !?!
1. Всі звертаються до паливщиків коли починає троїти ті перевіряють форсунки на злив,усувають дефект притиранням і о чудо машина працює і поїхала дальше.Вартість такого ремонту до 2500,00 грн.з усім.
2.Або круті паливщики міняють все і результат зрозуміло є.Вартість такого ремонту до 15000-25000 грн.
3.Але!!!
4.Як правило після 1 ремонту результат не довготривалий і переважно у всіх піднімається розхід палива і коли звертаєшся знову до цих майстрів всі говорять що проблема в якості палива.Теорія про заміну розпилювача розбивається ними як "це майже вічна деталь тому що він працює зовсім інакше чим в простому дизелі і якщо ми його замінимо то можливо результату і не буде (по розходу) тому можете міняти тільки на свій страх і ризик "(вартість одного розпилювача 470-600 грн.+ робота).Коли ж Ви вирішили всетаки розпилювачі замінити тоді вартість ремонту суттєво піднімається до меж описаних в пункті 2.
5.В 2 ремонті ситуація погіршується тим що це реально майже завжди це "розвод" на гроші оскільки не мені Вам розказувати як сьогодні заробити такі суми які вони хочуть за ремонт,а при дефектовці форсунки і перевірці її на стенді ніхто тобі не скаже ми замінимо тільки ропилювач або шток і все буде в нормі,а зроблять все ,щоб зняти з себе будь які випадковості і вдолблять тобі в голову що повна заміна середини це та сама нова форсунка і зрозуміло Ви ж солідний клієнт і гроші в Вас знайдуться.Причому коли в них запитуєш хто в вас робив хоча б з твоєї області дані майже надсекретні і це тільки з дозволу директора, а директор такого дозволу не дає.В середину цеху ніхто тебе не впускає, а відповідно звідки ти знаєш,що там міняли і яке поставили.
А ситуація насправді смішна до непристойності.Коли телефонуєш в Харків вони говорять ,що ніхто крім нас.коли зв язуєшся з Львівськими спецами ті говорять,що в Харкові роблять те ж саме що вони,а при розмові з паливщиком який це може просто зняти і поставити,але не може собі позволити купити обладнання бо працює в іншого пана якого ці системи не цікавлять констатує свою правду - ставив харківські,львівськ,київські .... ремонтовані форсунки і всі не так працюють,а я сам віддаю на ремонт в Польшу але там велика черга і можна передавати тільки за місяць на перед.Говорить ,що перші такі форсунки ставили 3 роки назад і зараз цей чоловік робив двигун і перевіряв одразу форсунки показало,що все в нормі.В загальному проблема одна - для ремонту паливної DCI 420 потрібна якісна компютерна діагностика оскільки ця паливна в комплексі працює з великою кількістю датчиків та клапанів і після такої діагностики на 90% можна констатувати факт несправності паливної.
Отже скажемо так якщо є такі сервісні станції то поділіться бо я також вже 2 роки пробую знайти і результату немає.


А чим добрі люди допомогли ?В мене подібна ситуація після ремонту обратки на форсунках до кого не звернусь говорять на DCI 420 такого поняття як перерозхід не буває


Сьогодні на ринку багато пропозицій по шинам і серед них найдешевші "китай" наварка або "росія".Маю досвід наварки в принципі непогано але не завжди є в наявності.Цікавить "росія" на ведучу вісь як себе поводить особливо взимку.Наперед вдячний за відповіді.

Тема: продажа

продам рено-магнум 1996г.+п/прицеп1995г моб.тел.0964656143.