trucksnearme
Просмотр сообщений TRANS-LAYN-SERVIS, CHP

Не Англієць, висока кабіна, автономка, бортова, повний пневмо(рульова і тягова вісь), нормальний стан до 7000$ нал.

Куплю топлевний сепаратор на Рено Магнум E-TECH E3 098-33-55-015

Перестала підніматись, думали насос поставили другий. Аналогічна ситуація, качали довго, трохи піднялась (десь см.40-50) аж поки не тріс правий шток. Поставили другий, пару разів піднялать (десь5-7), і знов не піднімається. Пробували третій новий насос (як по ВІНУ), то саме. Два сервіси не підняли. Підкажіть причину.

І ше одне, не знаю як робити цитату, до відповіді gazelduet. В нас в місті малотонажніки до 2-х тон, по місту і до 300-400 км, тоже беруть по 12грн./ км. Говорю впевненно бо сам часто наймаю, дешевше немає. В 22-к зовсім не то кіно!!!

Економічно вигідного тарифу на внутрішніх перевезеннях на 22-ки зараз немає, ну або в мене "очі не з того місця ростуть".

Раді інтересу, залишайте контакти ті хто не проти зібратись і поїхати в Київ, піднести питання про перегляд оплат на перевезення, а там будем бачити. Можливо знайдеться трохи бажаючих, а там може хтось і підтягнувся-б.

Тенти возять по 20-ь тон. ДУЖЕ ПОМАГАЄ??! Долар росте, а ціна в порт падає, здається вже два тижні (по пару гривень в день), а Одеські їдуть. Не в тонажі питання, а в Українському менталітеті, БАРАНИ і нічого більше не скажеш. Десь в Європі, як тільки шось не правильно то зразу всі дружно стають, бастують, щось роблять. А в нас всім всьо в СРАЦІ. Повірте говорити, думати і робити можа, але було б з ким...

Куплю гофру/підставку під сідло на DAF мінімум 8см., або обміняю на 4см.

Здравствуйте, кто сталкивался: "переобуть" мегу (заводская, редуктор стандарт 2.93) на 385/65/22.5-перед, 315/70/22.5-зад под п/п на 385/65/22.5. На оф. ДАФе говорят что надо поменять (на заднем мосту) амортизатори, стабилизатор и кронштейн стабилизатора. Но логично при замене всех колес на однаковий (хоть и большей размер), пропорция МОСТ-РАМА не изменится. По моему мнению калибровка тахо и уровня пола, по логике все. Кто что скажет??!

Здравствуйте, кто сталкивался: "переобуть" мегу (заводская, редуктор стандарт 2.93) на 385/65/22.5-перед, 315/70/22.5-зад под п/п на 385/65/22.5. На оф. ДАФе говорят что надо поменять (на заднем мосту) амортизатори, стабилизатор и кронштейн стабилизатора. Но логично при замене всех колес на однаковий (хоть и большей размер), пропорция МОСТ-РАМА не изменится. По моему мнению калибровка тахо и уровня пола, по логике все. Кто что скажет??!

Кто что может сказать с собственного опыта, пожалуйста. Алюминиевая рама и пачка, полуприцеп. Надежность, эксплуатация после возможной поварки и т.д. Работаем только на уборке урожая, грузим до 35-37т. Только реально, пожалуйста. СПАСИБО!

Знаете, я вот много раз читал эту тему хотел что то добавить но не знал что. Я сейчас повторюсь, А ПОТОМ НАВЕДУ ПРИМЕР НАШЕГО (НЕ АМЕРИКА, НЕ ЕВРОПА А НАШИ МУДРЫЕ И ПРАВИЛЬНЫЕ РЕБЯТА) УКРАИНСКОГО РЫНКА ПЕРЕВОЗОК, (как большинство из нас) что цена зависит только от нас и мы ее устанавливаем НО ВСЕМ НАДО СОБРАТЬСЯ Я ДУМАЮ ВРЕМЯ НАСТАЛО. А вот и пример - ТЕ БУСЫ КОТОРЫЕ ЕЗДЯТ НА ЕВРОПУ И ВОЗЯТ ПЕРЕДАЧИ ОНИ ВСЕ МЕЖДУ СОБОЙ ЛОЯЛЬНЫ И ЦЕНА У ВСЕХ ОДНА И ДЕРЖИТСЯ ГОДАМИ!!! КОМУ С КЛИЕНТОВ ЦЕНА НЕ ПОДХОДИТ НЕ ВОПРОС ВЕЗИТЕ САМИ, И ПОВЕРЬТЕ ПОДХОДИТ ВСЕМ. И ИХ ТОЖЕ ТЫСЯЧИ, И ВСЕ ЖИВУТ ХОРОШО. А мы сейчас как стадо баранов, задумайтесь и давайте уже что то менять.

Скажу так, с єкспедициями мы работаем мало но со всех тех с кем мы работали НОРДЕКС ГРУПП ЭТО САМАЯ ЧЕСНАЯ И ПРОФЕСИОНАЛЬНАЯ!!! МЕНЕДЖЕР ВИКТОР (0977892060)ОЧЕНь ХОРОШЫЙ ЧЕЛОВЕК, очень благодарен за работу!!!

Здравствуйте (кто читает), подскажите, только проверенные факты пожалуйста. Реально ли пройти ТРАНЗИТОМ ГРУЗИЮ БЕЗ ДОЗВОЛА?!? Так ка на даный момент нету.

Здравствуйте (кто читает), подскажите, только проверенные факты пожалуйста. Реально ли пройти ТРАНЗИТОМ ГРУЗИЮ БЕЗ ДОЗВОЛА?!? Так ка на даный момент нету.

Хто іде Рівне-Ковель і може взяти помпу з Рівного на Ковель, машина на сервісі, біля ПВД Ковель. Дуже срочно. 098-33-55-015.

Овчаров Д.А.ФЛ-П вони-ж ООО "Билдинг Менеджмент Дженерал". Я і раніше писав про них (і не тільки я), але сьгодні мушу писати знову, після того коли я написав про них перший раз всю правду (можу предявити виписки з банку) до мене почалися дзвінки з фразами "уберите пожалуйста вашы отзывы мы не можем работать". Сьгодні вони додумались поставити нам негативний відгук (як шантаж шоб ми забрали правду про них), я не заберу (нехая люди знають, і не звізуються). В попередній розровіді про них я написав тільки про то як вони платять, а сьогодні якшо вони так захотіли я напишу всьо решта шо було під час роботи з ними. Почалося з того шо в нас з ними ще до цього перевезення яке було попередньо мною згадане, була ще одна заявка ГлівіцеPL - ЧернігівUA і приблизно за сутку вони дзвонять "загрузки не буде". Потіи так вийшло що знов попали на них. В заявці була вказана вага до 22т. загрузили 22670кг. при тому що Б/Б були розкладенні по всьому п/п (було запасу ззаду п/п десь 15см.), на границі перегруз на задню вісь тягача. На вигрузці складовщик сказав шо так приходить майже кожна машина. За оплату від них до мене неодноразово дзвонили інші перевізники в яких така сама, а може ше і гірша ситуація. ВОТ ТАК І ЧЕРЕЗ ТО ШО Я НЕ ЗАБРАВ ОТЗИВИ ПРО НИХ, НАМ СЬОГОДНі ПОСТАВИЛИ НЕГАТИВНИЙ ОТЗИВ.

Напишіть будь-ласка координати або номер телефону станції, всьо шо знайшов в Гуглі: якшо не працюють то продають тільки в каністрах по 20л.

Здравствуйте, поделитесь пожалуйста информацией у кого такова имеется. Только реальной, пожалуйста.