trucksnearme
Просмотр сообщений TRANS-LAYN-SERVIS, CHP

Тільки перевізникам!!! Доброго дня, з 26-27 03 14р. будуть потрібні перевізники (не часто, з кожної з вищевказаних областей десь одна машина на тиждень) UA Ів.Франківська обл. м. Снятин (замитнення Ів.Франківськ) та Тернопільська обл. м.Теребовля (замитнення Тернопіль, АЛЕ ШЕ ТОЧНО НЕ ЗНАЄМО, з початком завантажень будемо знати точно) - DE р-н.Дармштадт (розмитнення Фракфурт-на-Майні), Дюссельфдорф (розмитнення Дюссельдорф). Вантаж дрова на паллєтах до 22т., загрузка бокова, оплата 1100Є нал. на вигрузці, потрібно з собою мати штамп. 098-33-55-015 Юра.

Овчаров Д.А.ФЛ-П вони-ж ООО "Билдинг Менеджмент Дженерал".Не дивіться шо в них немає негативних отзивів (ВОНИ ВИДАЛЯЮТЬСЯ!!!) Не платять проплата 15000грн. мала бути проведена до 28.11.13р.,на даний момент винні 7000грн.(не оплачують не тільки нам але багато кому іншому 098-33-55-015 можу сказати точніше).Кожна проплата супроводжується постійними (щоденними) дзвінками до Вадіма, та його ПУСТИМИ ОБІЦЯНКАМИ "СЬОГОДНІ ТОЧНО,ЗАВТРА,ПІСЛЯЗАВТРА"(В НИХ НЕМАЄ СЛОВА І ЧЕСТІ). Два рази Вадім говорив "ми вам проплатила",але проплат не було. Сам Вадім говорив мені 17.01.14р. "ваші гроші нам вже відправили (15.01.14р),і завтра гроші будуть в вас",але ці завтра ше не закінчились. Історія проплат: 2000грн.-09.01.14р.,2000грн.-14.01.14р.,1000грн.-22.01.14р.,2000грн.-24.01.14р.,1000грн.-18.02.14р. !7.02.14р. коли я дзвонив до Вадіма він сказав ми вам відправили всю суму, 18.02.14р. - коли я попросив платіжку з банку то він сказав немає, потім знов декілька дзвінків і 1000грн. Ці фрази:СЬГОДНІ ТОЧНО, ЗАВТРА, ПІСЛЯЗАВТРА, ВЖЕ ПЕРЕКИНУЛИ - реально вже дістало. Сьгодні в 13год.19хв. Вадім знов пообіцяв "зараз перекинемо" (хоч по його вчорашніх словах вже перекинули ше вчора) опять нічого не було. НЕ ЗВЯЗУЙТЕСЬ!!!

Я вибачаюсь, але мені здається, що дозвола про які йде мова зняти з квотного розподілу на даний момент (при цій кількості, яку видають на нашу поважну державу, "квотні" країни. Я думаю, що більшість з Нас знає якою "ВЕЛИКОЮ" кількістю дозволів наділяють нашу державу, і що дозвола виділяє певна країна )з нашим українським менталітетом нереально (ВИБАЧАЙТЕ ЯКШО КОГОСЬ ОБІДИВ!!!). А на рахунок того, що розподіл ще не проведений, то тут Ви праві, як завжди в нашій державі всьо робиться через Д...У !!! І ще одне, треба перестати їздити з Німеччини по 10грн./км., а Польші по 8грн./км. (КОЛИ ЕКСПЕДИЦІЯ ДЗВОНИТЬ І ПРОПОНУЄ ЗАРУЗКУ ЗІ СТАВКОЮ, ЩО В СУМІ ВИХОДИТЬ 10ГРН./КМ, І ПРИ ТОМУ ГОВОРИТЬ ТАКИМ ТОНОМ НІБИ РОБИТЬ НАМ ПОСЛУГУ, МНОЮ ВЖЕ ТРУСИТЬ, ТАКА САМА СИТУАЦІЯ ПО ПОЛЬШІ, АЛЕ СТАВКА 8ГРН./КМ.. А сьгодні взагалі був дурдом, дзвонили і пропонували з Італії по 8.4грн./км., при ому що немає дозволів). Коли нам пропонують вищевказані ставки ми вже відказуємось, ПРОШУ ПІДТРИМАТИ І ТОДІ КВОТНІ ДОЗВОЛА СТАНУТЬ МЕНШ ПОТРІБНІ.

Вам на почту приходила якась відповідь після відправки заяви? Ми перевідправляли заяву декілька разів (багато), томущо на сайті вказаний трохи невірний e-mail, там після нижнього підкреслення є лишній пробєл!

Кто знает где находится кран подачи воздуха на ПГУ, и кабину. Моментами не попадает воздух на сцепление и кабину.

Тема: DAF + П/П 14500$

097-014-08-96 Андрій. В РЕЙСОВОМУ СТАНІ, ПЕРШИЙ ВЛАСНИК, ІНФО ПО ТЕЛ. http://auto.ria.ua/old/auto_photo/viewphoto/6677389/#view76850077 - ФОТО!

Кто работал с СПД. Дригуля Н.В. они-же АВТО-ТРАНС-РОВНО, ЗАДЕРЖИВАЮТ ПРОПЛАТУ !!!