trucksnearme
Просмотр сообщений Korchmar O. T., FOP

Продам ленивец и компресор к бочке MAN TGA тел. 067-1446562


продається мерседес 1117 ,реф. 6,5 т,38 м2.довж.7,2 м. ,98 року , двигун 6 л , нова резина 19,5 ,розхід 18 л

Звонити 067-83-80-494

Тема: Євро-2 у РФ

В'їзд вантажівок класу Євро-2 у Російську Федерацію із 1 січня 2011 року дозволений чи ні? Якщо хтось володіє таким інфо поділіться будь ласка.
Дякую наперед!


марка прицепа: SHMITZ
рік випуску: 1999р.
загальні параменти: 20т 94м3
проблема: горіла проводка від "розетки" і доки "дойшло" невідомо...

Підкажіть будь ласка де у Києві такі ремонтні роботи проводять.
Дякую.



Шановні перевізники та експедитори Львівщини!

16 грудня 2010р о 18-00 за адресою м.Львів,вул.Ковельська ,73 відбудеться зустріч перевізників та експедиторів , щодо перспектив існування ринку перевезень в умовах , що складаються.




Підприємства, що виробляють товар в Україні закриваються... Після 01.12.2010р купа народу буде без роботи, тобто купляти народ буде менше, а одже буде і менше перевезень... От такі то от перспективи...


Добрий день. Скажіть, будь ласка, тех. огляд треба проходити з 15.12 чи можна пізніше. Дякую.


"...Решта витрат на ремонт об’єкта основних засобів збільшує первісну вартість такого об’єкта..."

Все питання знято... дякую!




"Витрати на ремонт, що здійснюються для підтримання об’єктів в робочому стані, у тому числі орендованих, включаються до складу витрат у сумі, що не перевищує 10 відсотків сукупної балансової вартості всіх груп основних засобів, що підлягають амортизації, на початок звітного року, в тому звітному періоді, в якому такі витрати були здійснені. Решта витрат на ремонт об’єкта основних засобів збільшує первісну вартість такого об’єкта (п.146.12.п.146.15)."

Джерело: http://www.asmap-inform.com/articles.php?ID=2141

Тобто, всі затрачені кошти на запчастини до авто можна дальше відносити у витрати (або до 10% вартості авто або через амортизацію, оскільки перевищені кошти за ці 10% підуть у первісну вартість, яка пілоягає амортизації)...? Підкажіть будь ласка, чи правильно зрозумів!
Дякую на перед...


Правильно. Только от балансовой стоимости не конкретного авто, а всех основных средств на балансе. И это касается юридических лиц. У ФОП по другому.




Що до амортизації конкретного авто чи всіх основних засобів то наведу наступне:

"Облік основних засобів тепер необхідно вести по кожному об`єкту, а не по групах. Нараховувати амортизацію потрібно по-новому: по-перше кожного місяця, а не раз в квартал, по-друге, окремо по кожному об`єкту основних засобів. Амортизація нараховується по п`яти методах, передбачених правилами бухгалтерського обліку, а саме: виробничий, прямолінійний, зменшення залишкової вартості ОЗ, прискореного зменшення залишкової вартості ОЗ, кумулятивний."

джерело: http://www.asmap-inform.com/articles.php?ID=2141

Тобто купив наприклад запчастину до конкретного авто, якщо сума більша за 10% ВСІХ обороних засобів тоді залишок (вартість запчастини "мінус" 10%) відноситься на первісну вартість конкретного авто чи усіх основних засобів??? Оскільки: "...нараховувати амортизацію потрібно по-новому: по-перше кожного місяця, а не раз в квартал, по-друге, окремо по кожному об`єкту основних засобі"...


"Витрати на ремонт, що здійснюються для підтримання об’єктів в робочому стані, у тому числі орендованих, включаються до складу витрат у сумі, що не перевищує 10 відсотків сукупної балансової вартості всіх груп основних засобів, що підлягають амортизації, на початок звітного року, в тому звітному періоді, в якому такі витрати були здійснені. Решта витрат на ремонт об’єкта основних засобів збільшує первісну вартість такого об’єкта (п.146.12.п.146.15)."

Джерело: http://www.asmap-inform.com/articles.php?ID=2141

Тобто, всі затрачені кошти на запчастини до авто можна дальше відносити у витрати (або до 10% вартості авто або через амортизацію, оскільки перевищені кошти за ці 10% підуть у первісну вартість, яка пілоягає амортизації)...? Підкажіть будь ласка, чи правильно зрозумів!
Дякую на перед...


ДО "регіни":
всім давно відомо, що ти гориш бажанням "посражатися" зівсіма, навіть був уже топік, що я буду говорити як ти ітак знаєш;
за деякі твої слова і наклеп при можливості ти отримаєш подяку непереживай...
і на якусь увагу ти не заслужив, так, що прапор тобі у руки!

P.S. ...інформатори у тебе "хромають" інфо липове тобі сунуть, а ти береш і відписує і небуду говорити ким виглядаєш після цього, і от думай... вояка...


Погоджуюсь, немає ніякої різниці у кольорі... таке враження, що вони всі там з одно "садіка СРСР"... одні роблять нові кодекси, а інші сидять деколи щось скажуть і дальше сидять, мабуть чекають можливості написати і проштовхнути "свій новий кодекс" і взяти кредит у МВФ на нові авто по 400тис... І де Ющенко тоже не зрозуміло...? От прийде нова влада (точніш колишня стара) і також скорше всього будуть "свої" кодекси писати, а ми знову будемо думати на якій системі краще...


Не на заході ставлять памятники Леніну, не на заході говорять про російську мову як про другу мову, і в 2004 році всі добре памятають що відбувалося... і де був схід і де захід і чому, і тоді ми могли прийти до того що маємо зараз... І причому тут отзиви, нерозумію? Після 01.01.2011р. "отзивів" у всіх побільшає особливо негативних оскільки самі знаєте, як в Україні платиться ПДВ і софти! Я говорю про ситуацію в цілому... На рахунок відсотків на виборах: небуду уточняти хто голосував і як голосувалося на виборах, а то це повідомлення адміністрація ще видалить... І я не говорю, що на сході немає свідомих людей, вони є всюда, як є і інший контингент... І немає ніякого розколу в Україні і не було, просто досить більшій частини населеня на сході ложити болт на майбутнє України і думати що тебе не задіне і лишеться все як завжди... Подивіться як голосується і яке ставлення до думки народу у РФ, у мене таке враження що на сході уже так є і хочуть зробити так і на всій території України... Приклад: "ёлочка" і пару десятків міліції у Києві...


Доречі куда піде усе це бабло із цих "кровавих жнив" буде скоро ясно... Азаровщина видала бюджет... Вчора внесли до ВР хоча за законом він має здається вноситися ще до 10 Вересня, а тоді ще Податкового Кодесу НЕБУЛО!!! Тому, які є підстави "писати" бюджет під цей кодекс я незнаю а всі мовчать... Страшно уже мабуть!


Як на мене, то непоможе нічого окрім недовіри до уряду, який продокує такі "вбивчі" закони для економіки України, до ВР, депутати якої бездумно, навіть не читаючи закони приймають їх, до президента, який неоднократно доводив те, що він стоїть не за народ і що НЕ Є гарантом Конституції!!! Є ще другий варіат, але думаю цього неподрібно нікому... Ми є народ, ми є влада! Я НЕРОЗУМІЮ чому я маю платити такі великі податка? Мені покращать життя? Мені дадуть пільги? Пенсію платити будуть? Толк мені із тих доріг як у мене небуде можливості купити автомобіль??? Опозиція... Там сидять або такі самі як і у владі і тихо мовчать щоб не спортити собі імідж або їм погрожують чи дають хабарі? Чому НІХТО із опозиції не говорить про висловленя недовіри до всієї цієї влади і не організовує референдум на рахунок цього, для чого вони взагалі там сидять??? Я нехочу жити в такому дурдомі!!! Нам ще віддавати кредити... і на що гроші пішли хтось знає? А мені говорять віддавай... Особисто мені ще бракує щоб піднялися ціни на продукти і на комуналку а зарплата залищилася на місці а причин її зросту я не бачу.... Мене задовбав той "схід України" який бездумно і привів цю владу і йому "всьо пофіг"... Хочете у Росію? Поїдьте туда на пів року. Сподобається, - лишайтеся тамЯнукович вам поможе із паспортом!!! Росія велика! Як ні то починайте думати!!! Я розумію, що Вам важко роботи нема, а тепер 100% уже і небуде!! Чому греки, французи відстоюють свої права а ми ні!? Думаю влада допишеться...


Дякую ЧП Гиацинтов А. С. за інформацію! Особливо Сергію Анатолієвичу :)


Народ, є нове НЕПЕРЕВІРЕНЕ на достовірність інфо, на рахунок Податкового кодексу, а саме:
-підприємствам типу ФОП (фізична особа підприємець) забороняється із 01.01.2011р. працювати із субєктами підприємницької діяльності, що знаходяться на загальній системі оподаткування;
-підприємство типу ФОП НЕМОЖУТЬ знаходитися на загальній системі оподаткування.

Хто вкурсі, які умови діяльності для ФОП насправді передбачені новим законодавством?
І на рахунок даного інфо, підтвердити чи спростувати не можу, тому, якщо комусь відомо на рахуно цього будь ласка відпишіться!!!
Дякую.


Хтось може дати ссилку на статтю де обговорили "новий" доповнений податковий кодекс, який уже прийняли...? (хоча б частково деякі нюанси)
Дякую.


Акція протесту Львова!!!

P.S. За якість відео вибачємось під руками чогось кращого нажаль не було...










дурдом... українське "кіно" поб'є всі можливі рекорди...