trucksnearme
Перегляд повідомлень Иванец В. А.,ФЛП

Морозы падают-маразм растет и крепчает!!! Я о ставках на перевозки. Ребята это пипец!!! Перевозчики, где предел вашего мазохизма? Когда закончится самоистязание?На сколько должно все вокруг подорожать(топливо,запчасти,резина,энергоносители,продукты,комуналка.........),когда в ваши тупые бошки прилетит ум,и вы научитесь считать и уважать себя? Слов не хватает,хочется просто материться безостановочно.

Вы так не нервничайте, не поможет. В хохляцкие тупые бошки, как Вы выразились никогда не дойдёт! У них в крови пахать за еду и тепло, а всё остальное это роскошь, оно лишнее в жизни. 
Я не писал -"в хохляцкие",мой пост относится только к перевозчикам-дармовозам и тОбуреточным диспетчерам,а то еще в сепары запишут.
Не запишут. Украинец это Нация, а хохлы это дармовозы, хапуги, и.т.д. Посмотрите фильм Зеленского и поймёте смысл слова ХОХОЛ! Кстати его же в сепары не записали. )))

Понятно. Вы у нас так сказать над процессом.
Как там говорил Голохвастов: если посмотреть с верху , то люди такие маааленькие , как мыши. Пардон как крИсы....
О да! Вы у нас всевидящее око, так сказать экстрасенс. Всё Вы видите и всё понимаете. Так зачем вопросы задаёте если Вам всё понятно а?? А по поводу маленьких так их жалко они беззащитные, а ещё жальче дурака он ведь не виноват что дураком радился так дураком и помрёт. Жаль!
Не занимайтесь самобичеванием. Здесь Больше про политику и около неё, а не "женский форум"
Форум то не женский хотя дескриминировать их тоже не стоит, а вот переливать в пустого с порожнее у некоторых привычка есть.

ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 28.02.2017 11:51):
ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 28.02.2017 01:39):
Доброе время суток. Заинтересовала меня одна тема, вернее этак лет 10 не дает покоя, но на фоне создания проекта  https://lardi-trans.com/about/article/58  администрацией сайта, обсуждение этого вопроса по моему мнению будет в самый раз, насколько мне известно общение будет с юристом?!
Суть моего обращения, это возможность обсуждение одной деликатной темы на форуме с юристом администрации сайта?! Простыми словами, провести "дебаты", где любой пользователь Ларди сможет участвовать в обсуждении. Могу уверить, что данный топик побьет все рекорды по просмотрам самых топовых тем на сайте, а возможно и перевернет подход на транспортном рынке.

Мы "за", давайте. Тем более юристы есть во многих организациях и они так же смогут высказаться.

Тем более Юридический раздел уже есть

Ну тогда осталось за малым, создать тему, а обсуждение предлагаю начать с участников транспортного рынка и их работа с точки зрения закона, думаю это будет интересно многим.
+++

А может вы кандидата предложите. Не стесняйтесь. А мы обсудим . Тут от некоторых второй год пытаюсь ответа добиться . И результат ноль . Но вы ведь не такой . Правда? Вы ведь назовете того, кто нас спасёт и всех продажных тварей расстреляет. Ну или хотя бы посадит.
А вы что во мне советника увидели??  ( Почему нельзя на площади заняться сексом с женшиной? Потому что советчиков много!! ) Увы я Вас разочарую, я не даю советов и предложений. Каждый должен жить своим умом и вгляды у каждого разные.А если Вы что то хотите по обсуждать? Так сходите под любой подъезд многоэтажки или под сельский магазин где собираются старые бабки, я уверен Ваше общество и общий интерес что то или кого то пообсуждать им очень понравится.

Ну, чого ж?
Можу і "нЄ содрагАть воздух"!
Ви ж , Володимире, будьте послідовним у веденні полеміки.
Ви поставили питання, чи згодні колеги і я , особисто, бачити ляшка президентом, так, чи не так?
От я Вам і відповів, що не згоден.
Дуже розлого відповів і аргументовно.
Питання про  можливі кандидатури Ви не ставили.
А, якщо вже запитуєте, то відповідь, також, є.  І вона наступна:
Достойними кандидатурами я бачу
Віктора Чумака,
Романа Безсмертного,
Віктора Пензеника,
Михайла Саакашвілі,
Арсенія Яценюка,
Володимира Омеляна,
Валерія Пекаря,
Богдана Яременка...
 і багаа-а-а-а-ааато ще кого.

Відповідь зрозуміла?..
Відповідь повна?..
Іще питання є?..

А от, чому ці люди не балатуються, то вже інша справа і інше питання!
Це я так, на перед забігаючи , анонсую можливі питання.

З повагою Григорій.

Мда. )))))

А может вы кандидата предложите. Не стесняйтесь. А мы обсудим . Тут от некоторых второй год пытаюсь ответа добиться . И результат ноль . Но вы ведь не такой . Правда? Вы ведь назовете того, кто нас спасёт и всех продажных тварей расстреляет. Ну или хотя бы посадит.
А вы что во мне советника увидели??  ( Почему нельзя на площади заняться сексом с женшиной? Потому что советчиков много!! ) Увы я Вас разочарую, я не даю советов и предложений. Каждый должен жить своим умом и вгляды у каждого разные.А если Вы что то хотите по обсуждать? Так сходите под любой подъезд многоэтажки или под сельский магазин где собираются старые бабки, я уверен Ваше общество и общий интерес что то или кого то пообсуждать им очень понравится.

Понятно. Вы у нас так сказать над процессом.
Как там говорил Голохвастов: если посмотреть с верху , то люди такие маааленькие , как мыши. Пардон как крИсы....
О да! Вы у нас всевидящее око, так сказать экстрасенс. Всё Вы видите и всё понимаете. Так зачем вопросы задаёте если Вам всё понятно а?? А по поводу маленьких так их жалко они беззащитные, а ещё жальче дурака он ведь не виноват что дураком радился так дураком и помрёт. Жаль!

Кілька тез про покатушки Наді в ОРДЛО.

1. Вразив навіть не сам факт дружньої поїздки в ДНР. В принципі, Надя давно нерівно дихає до Захарченка з Плотницьким. Вразив отой блюзнірський допис “умови для полонених нормальні, тюремні. Ставлення до них, кажуть, нормальне. 1+1 дивляться”. По факту Надя вчинила як співучасниця сеператистів і російських найманців.
Бо у часи її перебування в воронезькому СІЗО ніхто не додумався написати, що ставлення до політичної ув'язненої в Росіі нормальне і умови нормальні, тюремні. А Надя зараз просто підіграла пропаганді ЛДНР і Росіі, що наші полонені в руках російських бойовиків практично, як на курорті.

2. Цікавий сам факт поїздки Наді в ЛДНР в ключі того, що таким чином вона легалізує бандитів, надає їм іміджевого статусу і витягує їх на “учасників переговорів”. Дивіться самі. Ольгу Айвазовську чи Ірину Геращенко — офіційних осіб по “Мінську”, навряд чи запросять подивитися на умови утримання українських бранців. А нібито найбільшого ворога Лугандону ледве не на руках носять по всій окупованій території. Очевидно, це банальна командна робота Наді, Захарченка і Плотницького аби показати, що в ДНР теж люди. З ними можна домовлятися. Вони готові до прямих переговорів, лиш Київ не хоче. І ключове — на території ОРДЛО безпечно, просто там альтернативна до офіційного Києва тусня.

3. Цитата Наді пропагандистським рупора ДНР про “я постріляла з днровцями на навчальних стрільбах. Вони чудові хлопці, ми можемо з ними співіснувати в рамках одної держави”, — просто дно. Таке собі дежавю з Поречниковим. А перл про “краще б Україною керував Путін, а не Порошенко”, — вінець альтернативщині, які останній тиждень розганяли Семенченко, Парасюк, Єгірка, всякі дрібні мураєви і маловідомий амбітний кнопкодав Артеменко”.

4. Надіни іміджеві акції по вибілюванні бойовиків Донбасу дають перші плоди. Така собі омбудсменша з ДНР Дарка Морозова планує поїздки до терористів і сепаратистів ДНР, яких половило наше СБУ та інші органи. Таке собі надання військовим злочинцям “людського обличчя” і рівноправ'я. У цьому випадку відповідь української офіційної сторони може бути лише одна: сепаратисти можуть приїхати і отримати доступ до тюрем. І навіть перевірити умови перебування під вартою і тюремні делікатеси на власному шлунку.

5. Підбурювання Надею наших військових на позиціях “щоби йшли на Київ” і її покатушки в ОРДЛО — чіткий знак, що із цією бройлершею Медведчука треба щось робити. Народний депутат, герой України і найбільш впізнаване обличчя у світі серед депутатського корпусу нинішнього скликання зараз працює банально піарником маріонеток Кремля. Надя — це самозванка, яка чітко працює по програмі Кремля: легалізувати Захарченка-Плотницького, поступово вивести Путіна за дужки “а ми не сторона конфлікту”, домагатися зняття санкцій з Росіі, бо “це внутрішній конфлікт”. Паралельно пропаганда деморалізує стан серед військових і електорату, що не визначився “наш головний ворог в Києві, ми маємо об'єднатися з такими ж постими хлопцями по іншу сторону конфлікту і валити цю нікчемну владу”. Виходячи з цього, Надя курка куркою, однак хлопці за її спиною — дуже гарні стратеги.

.
Здесь надо не с Надей, а с Медведчуком и ему подобными что то делать. А так вместо Нади, будет Петя или Галя.
.

Ні, Ляшкая я  не тільки президентом,
а , навіть, на високих держпосадах не хочу бачити,
бо , ну не тягне він,
дурачьок сільський він,
клоун і авантюрист він!
Та й не буде він ніколи  ніким!

А от порошенко свою скрипочку гра-а-а-а-є!
Навмисно наганяє страху на людей, щоб змусити обирати його, і тільки його!
Бо як же по-іншому?!.
Юля - популістка.
Ляшко - придурок.
Саакашвілі - теж скоро остаточно затопчуть.
Савченко - путінсько-медвидчуковська підстилка.
Садовому сміттєво-антисанітарійну профілактику влаштували руками губера Львівського.
Гриценко - непрохідний.
Коломойського за можай загнав.
Хто лишається?..
Один прошенко...
ну і Бойко для альтернативи.

Тьфу, бля!  Противно!

Ну тогда к чему вопросы,  зачем даром воздух содрагать? Оно и так давно всем всё понятно что на верху одни ......!

UA – UA
маршрут28.02ТентПервомайск(Николаевская обл.)Ровно(Ровенская обл.)лук, 22т, загрузка задняя, 3 дня рынок8000 грн., на выгрузке[table]ФЕНИКС-АВТОотзывы:174/0балл:11.1Елена+380(68)8162108+380(95)3484202[/table]18:41открыть

Приучили блин свои авто в качестве склада в аренду здавать бесплатно, ещё и с водителем в качестве сторожа. Идиотизм полнейший.

Цікаво, а чому коли дАнЄцькій пацан ішов у президенти, нікому не було смішно?!!
Цілих два рази йшов!
І, таки ж, прийшов!..
І нічьо-нічьо, усьо нАрмальнА!
Станція конЄчной не здавалася.
Воно-то, канєшно, да, Ляшко, таки, мудак,
але чи ж такий уже він смішний,
особливо на тлі 48% народонаселення , яке всерйоз привело до влади урку донецького, га?
А Вы желаете чтобы Ляшко стал президентом??

Ні, Ляшкая я  не тільки президентом,
а , навіть, на високих держпосадах не хочу бачити,
бо , ну не тягне він,
дурачьок сільський він,
клоун і авантюрист він!
Та й не буде він ніколи  ніким!

А от порошенко свою скрипочку гра-а-а-а-є!
Навмисно наганяє страху на людей, щоб змусити обирати його, і тільки його!
Бо як же по-іншому?!.
Юля - популістка.
Ляшко - придурок.
Саакашвілі - теж скоро остаточно затопчуть.
Савченко - путінсько-медвидчуковська підстилка.
Садовому сміттєво-антисанітарійну профілактику влаштували руками губера Львівського.
Гриценко - непрохідний.
Коломойського за можай загнав.
Хто лишається?..
Один прошенко...
ну і Бойко для альтернативи.

Тьфу, бля!  Противно!

Ну тогда к чему вопросы,  зачем даром воздух содрагать? Оно и так давно всем всё понятно что на верху одни ......!

https://www.akcent.org.ua/lyashku-ne-do-koalitsiyi-ide-v-prezy-denty-video/

Ляшку наверное сон приснился что он станет призидентом.:rofl: Смотришь на них и понимаешь что мы приехали, станция конечная!

Цікаво, а чому коли дАнЄцькій пацан ішов у президенти, нікому не було смішно?!!
Цілих два рази йшов!
І, таки ж, прийшов!..
І нічьо-нічьо, усьо нАрмальнА!
Станція конЄчной не здавалася.
Воно-то, канєшно, да, Ляшко, таки, мудак,
але чи ж такий уже він смішний,
особливо на тлі 48% народонаселення , яке всерйоз привело до влади урку донецького, га?
А Вы желаете чтобы Ляшко стал президентом??

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 27.02.2017 14:43):
Я неоднократно писал о том, что одним из главных приоритетов для России и Путина на сегодня является дестабилизация ситуации в Украине, свержение власти Президента Петра Порошенко и его вертикали в регионах.В качестве одного из примеров, для тех, кто забыл или по праву не интересовался, ссылку на публикацию одного из моих постов по этой теме:https://www.facebook.com/nusspavlo/posts/495247074000319К нашему всеобщему сожалению, экс-вице-президент США Дж.Байден в ранее своих интервью подтверждал наши опасения, что говорит о информированности американской политической элиты и спецслужб о планах Кремля. 
Не секрет, что и наши национальные службы безопасности владеют пакетом информации о подобных проектах Москвы, что является важным моментом в противодействии одному из компонентов политической агрессии Кремля.
Я решил напомнить об этой угрозе еще раз не потому, что один из американских политических лидеров заявил о ней публично, а потому, что многие забывают о том, что реализация проекта дестабилизации стоит на повестке дня не только у Кремля, но и у исполнителей, которые безусловно представлены в украинском парламенте и в большом капитале.
Я решил напомнить об этой опасности еще раз не потому, что все мы иногда о ней забываем, а это к сожалению так, а потому, что именно сейчас нам всем нужно помнить о главном: нации нужна консолидация и единство, чтобы противостоять очередным агрессивным планам соседа-варвара.
Еще раз решил напомнить об этих коварных планах россиян и и их союзников в Украине не потому, что Президенту Украины на сегодня реальной альтернативы нет, хотя и это бесспорный факт, а потому, что лояльное отношение нации к коллаборантам и популистам грозит Украине не сменой личности Президента, Премьере-министра и спикера парламента, а угрожает потерей государственности как таковой. И активизация Тимошенко, Савченко, Бойко и т.д., - дополнительное тому подтверждение. 
Но, я верю - у своры нет шансов на реванш. 
Украинцы - мудрая нация.
И для того, чтобы не допустить реализации этого антиукраинского сценария, нужна национальная консолидация.ПС
Учитывая искусственную актуализацию фейковой "новости" о "сети порохоботов", отреагирую, все-таки :-) :
Да, #Я_підтримую_Президента. 

Павел Нусс, политический обозреватель

При всій повазі,Юлійович,
одна тільки згадка про нусса викликає печію!
https://www.akcent.org.ua/lyashku-ne-do-koalitsiyi-ide-v-prezy-denty-video/

Ляшку наверное сон приснился что он станет призидентом.:rofl: Смотришь на них и понимаешь что мы приехали, станция конечная!

Морозы падают-маразм растет и крепчает!!! Я о ставках на перевозки. Ребята это пипец!!! Перевозчики, где предел вашего мазохизма? Когда закончится самоистязание?На сколько должно все вокруг подорожать(топливо,запчасти,резина,энергоносители,продукты,комуналка.........),когда в ваши тупые бошки прилетит ум,и вы научитесь считать и уважать себя? Слов не хватает,хочется просто материться безостановочно.

Вы так не нервничайте, не поможет. В хохляцкие тупые бошки, как Вы выразились никогда не дойдёт! У них в крови пахать за еду и тепло, а всё остальное это роскошь, оно лишнее в жизни. Как то так.

А вот Вам доказательство того, что обычные вещи которые необходимы для нормальной жизни это роскошь и они нам не нужны. По крайней мере так думает у нас народ. Читайте выделенное жирным шрифтом, только что скопировал с форума здесь же на Ларди и делайте выводы.

Цитата (Мироненко Д. В., ФЛП, 27.02.2017 12:54):Значить так, в чому суть: людина голосувала за Порошенка, а війна триває, а
вугілля ахметовське і життя дістало. Відповідаю як пересічна людина
пересічній людині.

Яку б ми людину не вибрали зараз Президентом- війна буде тривати. росія воює з нами не через Порошенка, Яроша чи ще
когось. росія воює з нами, бо сам наш вибір в сторону євроінтеграції
ставить існування раші під питання. Для них питання стоїть так " або
Україна з ними в імперії, або імперія розвалюється на дрібні наділи з
удільними князьками". Ні, ми можемо зараз погодитись на ставленика рф,
війна закінчиться, але Україна перестане існувати. ЦЕ ФАКТ. Тому хватить
бавитись у дитячі рефлексії і казочки про фею-хресну, зібрались ,
витерли соплі , заціпили зуби і пішли.

Далі. Ніякий Президент , самий чесний та ідеальний, не відмінить того факту, що 300 років ми були
кріпаками в імперії, 70 - полоненими в союзі і 25 - ідіотами в снд. Не
вийде за 3 роки збудувати те, на що в інший країн пішли десятиліття
прогресу і століття культурного розвитку. Ні в кого не вийде. І ми всі
мусимо прийняти той факт, що ще десятиліття будемо розплачуватися за
поворот на 180 градусів і будемо себе ламати і перебудовувати.

Закінчення війни. У нас є кілька варіантів. Дурний : шашки наголо і весело на
танках в сліпу атаку, так як показували в совкових фільмах і
американських бойовичках. Результат- СОТНІ ТИСЯЧ жертв і ніякий
результат. Бо чомусь люди думають, що варта к..ц..пів відігнати за наші
кордони, як вони плюнуть, скажуть " ну раз так, ми пашлі дамой" ,
розвернуться і підуть. Це буде кривава бойня і оте, що ви зараз
називаєте "важко" - вам покажеться раєм.

Розумний. Продовжувати цю гібридну війну: і тут є жертви, і це важко, але нація вистоїть.
Ізраїль в такому режимі існує всю свою новітню історію.
Ідеальний : ми вибрали когось хто завтра зробить нам перемогу. Шукати у дитячих
мультиках та комп. іграх. Ми живем у брудному, жорстокому , неідеальному
світі. Прийміть і перестаньте чекати див, не довдеться розчаровуватись.

Тепер про " ТЯЖКО". Три роки тому ми опинилися в країні без копійки грошей, з
боргами,з розваленими економічними зв"язками, з розкраденою чиновниками
і НАМИ армією, з військовими , які поняття не мають хто вони і нащо
вони, з ворогом на своїй території, з населенням , яке звикло працювати
як в совку , а вимагати як в Європі і відповідати за вчинки як в Африці.
Коли просто розвалився совок і втратились економічні ланцюжки - ми
кілька років сиділи без світла , місяцями без зарплати і часто без їжі. Я
не знаю, як ви могли це забути. Мої обидвоє батьків працювали, а ЇСТИ в
домі часто просто не було, бо НЕ ПЛАТИЛИ. Розумієте, ЇСТИ НЕ БУЛО.

Тепер 90 процентів моїх знайомих не платять за комуналку , мають у квартирах
25 градусів у морози і ниють про важке життя , бо не вистачає на нову
мобілку і можна з-за кордону привозити в рік лише одне авто з низьким
розмитненням . Мені здається, декому не важко жити, дехто просто окуїв.
Розкажіть в багатій Європі, як можна не платити за опалення , не
економити газ та світло і нити про тарифи.

Іще далі. Втома від війни. У більшості з вас втома не від війни( ви не воюєте, ваші рідні не
воюють, у вашому місті не воюють). У вас втома від негативних новин. Що
ж, пора визнати , що це не ваше і максимально виключити себе з цього
потоку. Тут виживають або найсильніші або вмотивовані . Відрізайте себе
від ФБ, телевізора, таких розмов, прямо кажіть людям " я не хочу з вами
це обговорювати, не жалійтесь мені ". Образите когось, зате побережете
себе.

І ще трошки про відповідальність. Мене дуже вразила історія Доніка про те, як на передовій стояв тижнями несправний кулемет (
чи гранатомет, соррі , забула) , справа була в одній деталі, яку можна
було замовити, а всім було НАЧХАТИ. Начхати на своє життя !!! Тому що
вони теж чекали, що Порошенко прийде і зробить, бо ж вони вибрали. Так
не піде. Кожен робить маленьке, але своє. Хай маціпусіньке, але
відповідально, а не на відчипись . І все получиться. Як у мурашок.

Значить так, в чому суть: людина голосувала за Порошенка, а війна триває, а вугілля ахметовське і життя дістало. Відповідаю як пересічна людина пересічній людині.

Яку б ми людину не вибрали зараз Президентом- війна буде тривати. росія воює з нами не через Порошенка, Яроша чи ще когось. росія воює з нами, бо сам наш вибір в сторону євроінтеграції ставить існування раші під питання. Для них питання стоїть так " або Україна з ними в імперії, або імперія розвалюється на дрібні наділи з удільними князьками". Ні, ми можемо зараз погодитись на ставленика рф, війна закінчиться, але Україна перестане існувати. ЦЕ ФАКТ. Тому хватить бавитись у дитячі рефлексії і казочки про фею-хресну, зібрались , витерли соплі , заціпили зуби і пішли.

Далі. Ніякий Президент , самий чесний та ідеальний, не відмінить того факту, що 300 років ми були кріпаками в імперії, 70 - полоненими в союзі і 25 - ідіотами в снд. Не вийде за 3 роки збудувати те, на що в інший країн пішли десятиліття прогресу і століття культурного розвитку. Ні в кого не вийде. І ми всі мусимо прийняти той факт, що ще десятиліття будемо розплачуватися за поворот на 180 градусів і будемо себе ламати і перебудовувати.

Закінчення війни. У нас є кілька варіантів. Дурний : шашки наголо і весело на танках в сліпу атаку, так як показували в совкових фільмах і американських бойовичках. Результат- СОТНІ ТИСЯЧ жертв і ніякий результат. Бо чомусь люди думають, що варта к..ц..пів відігнати за наші кордони, як вони плюнуть, скажуть " ну раз так, ми пашлі дамой" , розвернуться і підуть. Це буде кривава бойня і оте, що ви зараз називаєте "важко" - вам покажеться раєм.

Розумний. Продовжувати цю гібридну війну: і тут є жертви, і це важко, але нація вистоїть. Ізраїль в такому режимі існує всю свою новітню історію.
Ідеальний : ми вибрали когось хто завтра зробить нам перемогу. Шукати у дитячих мультиках та комп. іграх. Ми живем у брудному, жорстокому , неідеальному світі. Прийміть і перестаньте чекати див, не довдеться розчаровуватись.

Тепер про " ТЯЖКО". Три роки тому ми опинилися в країні без копійки грошей, з боргами,з розваленими економічними зв"язками, з розкраденою чиновниками і НАМИ армією, з військовими , які поняття не мають хто вони і нащо вони, з ворогом на своїй території, з населенням , яке звикло працювати як в совку , а вимагати як в Європі і відповідати за вчинки як в Африці. Коли просто розвалився совок і втратились економічні ланцюжки - ми кілька років сиділи без світла , місяцями без зарплати і часто без їжі. Я не знаю, як ви могли це забути. Мої обидвоє батьків працювали, а ЇСТИ в домі часто просто не було, бо НЕ ПЛАТИЛИ. Розумієте, ЇСТИ НЕ БУЛО.

Тепер 90 процентів моїх знайомих не платять за комуналку , мають у квартирах 25 градусів у морози і ниють про важке життя , бо не вистачає на нову мобілку і можна з-за кордону привозити в рік лише одне авто з низьким розмитненням . Мені здається, декому не важко жити, дехто просто окуїв. Розкажіть в багатій Європі, як можна не платити за опалення , не економити газ та світло і нити про тарифи.

Іще далі. Втома від війни. У більшості з вас втома не від війни( ви не воюєте, ваші рідні не воюють, у вашому місті не воюють). У вас втома від негативних новин. Що ж, пора визнати , що це не ваше і максимально виключити себе з цього потоку. Тут виживають або найсильніші або вмотивовані . Відрізайте себе від ФБ, телевізора, таких розмов, прямо кажіть людям " я не хочу з вами це обговорювати, не жалійтесь мені ". Образите когось, зате побережете себе.

І ще трошки про відповідальність. Мене дуже вразила історія Доніка про те, як на передовій стояв тижнями несправний кулемет ( чи гранатомет, соррі , забула) , справа була в одній деталі, яку можна було замовити, а всім було НАЧХАТИ. Начхати на своє життя !!! Тому що вони теж чекали, що Порошенко прийде і зробить, бо ж вони вибрали. Так не піде. Кожен робить маленьке, але своє. Хай маціпусіньке, але відповідально, а не на відчипись . І все получиться. Як у мурашок.
Я просто в шоке! Сами себе противоречите. Это же как надо загнать мозг человека что бы так мыслить а?? Просто капец.

Вы так не нервничайте, не поможет. В хохляцкие тупые бошки, как Вы выразились никогда не дойдёт! У них в крови пахать за еду и тепло, а всё остальное это роскошь, оно лишнее в жизни. Как то так.

Добрый день!
дайте совет.
машина стояла ниделю после чего при обороте ключа зажигания стартер не реагирует.
пробывали
- замыкали стартер крутит не заводится
- качали воздух до 8 , перекидали акп на нитралку не стартует.
-провиряли ключ сигнал на имобилайзер дает
-замыкали при включеном зажигание стартер на переднем щетке приборов , крутет но не стартует.
Стоит машина в Каменец-Подольском электрика в округе не могу найти.
Подскажите какие могут быть варианты.

щетки на генераторе

Причём тут генератор вообще к запуску двигателя )))). Я с Киева ночью до Царичанки доехал без зарядки с ближним светом ещё и разов пять глушил и запускал и без проблем последний раз правда не запустил, напруга была уже 22,5 прищлось подзаряжаться.

Потомучто всем по.........х. !

Происшествия Дорога позора: состояние украинской трассы поразило соцсети (видео)

В Интернет выложили видео одной из худших дорог Украины в 2016-м году.

Видео дороги пользователи выложили в YouTube.

Одной из худших дорог в Украине стала "Н11" на отрезке трассы Николаев-Кривой Рог.

Видео за 2 дня набрало почти 11 000 просмотров. 

Возможно, такая популярность записи повлияет на будущее состояние этой дороги, которая сумела стать одной из худших в стране.

http://www.bagnet.org/news/accidents/322944

Дорогу від Стрия до Верецького перевалу відремонтують за близько ₴797 млн

Служба автодоріг Львівщини оголосила тендер на ремонт ділянки дороги М06 від Стрия до межі із Закарпатською областю Служба автомобільних доріг у Львівській області оголосила тендер на проведення поточного середнього ремонту 86 км дороги
державного значення М-06 Київ – Чоп. Відповідний тендер оголошений у системі закупівель «Prozzoro». На ремонт планують витратити 796,5 млн грн. Йдеться про ділянку від м.
Стрий до Верецького перевалу на межі із Закарпатською областю,
повідомили ZAXID.NET у Службі автодоріг Львівщини. Згідно з тендерною документацією, під час ремонту мають облаштувати систему
водовідведення, перекласти асфальт, влаштувати заїзні кишені, бар’єрне
огородження, укріпити узбіччя. Також передбачено влаштувати тротуари,
нанести розмітку та встановити дорожні знаки. Нагадаємо, раніше Служба автомобільних доріг оголосила тендери на ремонт ділянки дороги Львів – Самбір за 741 млн грн, та ділянки дороги Ковель – Червоноград – Жовква за 220,5 млн грн. 
http://zaxid.net/news/showNews.do?dorogu_vid_striya_do_veretskogo_perevalu_vidremontuyut_za_blizko_797_mln&objectId=1418418

Вот где дороги делают там люди живут на Европу ездят, а мы по канавам будим ездить Н-11 с европой никак не связана так зачем её делать.

Потомучто всем по.........х. !

Происшествия Дорога позора: состояние украинской трассы поразило соцсети (видео)

В Интернет выложили видео одной из худших дорог Украины в 2016-м году.

Видео дороги пользователи выложили в YouTube.

Одной из худших дорог в Украине стала "Н11" на отрезке трассы Николаев-Кривой Рог.

Видео за 2 дня набрало почти 11 000 просмотров. 

Возможно, такая популярность записи повлияет на будущее состояние этой дороги, которая сумела стать одной из худших в стране.

http://www.bagnet.org/news/accidents/322944

Подскажите, можно ли проехать из Кривого рога на Николаев,через Баштанку?

По советам бывалых поехал этой дорогой  на 20тонке и был шокирован состоянием дорог ехал 8 часов 50 10 км в час яма на яме а местами воообще асфальта нет !И люди там живут и говорят что уже привыкли !!!! 
Люди там к сожаленю не живут, а выживают. А привыкли к чему, умирать не доехав до больницы? Если комуто нужна экстренная госпитализация, то без вариантов просто недовезут. Одного не пойму почему молчат!!??

ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 09.02.2017 19:08):
ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 09.02.2017 17:57):
Не ребята, сейчас не то время чтоб машину выгонять за ставку 10-12, а кто наивно думает что дармовозы не закончатся сами уже убедились, за соляру ездаков уже найти проблематично, могу судить с заявок висящих с декабря. Кому по приколу сидеть перед компом и шлепать грузики по цене догрузика могут этим заниматься как альтруисты и дальше. При топливе за 20 гривасей и бездорожьем в стране лоха уже найти трудно.
Время как время, тут нужно обращать внимание на затраты намашины и повседневные затраты. Во я вчера тягач забрал с ремонта, просто пересмотрели всю ходовую вердикт, два задних амортизатора, проточка задних барабанов и наклепка колодок с заменой пальцев на колодках, все остальное в норме. Вроди бы и ерунда запчастей поменял, а 7400 отвалил с работой.

В октябре тоже свою десятку перебирал ходовку, шкворня втулки рессор, наконечники и так по мелочам вышло с запчастями под штуку баксов, как тут не задумаешься по чем выгонять машину с гаража?!
Во во, я боюсь на п\прицеп в штуку баксов не влезу, хотя как говорят вскрытие покажет.