Грузы и транспорт | API | ЛардиМаркет | Логист Today | SmartGPS | TrucksNearMe
Войти  или  Зарегистрироваться
   
Чат поддержки
Что сделать?

Барком, ТОВ Украина, Львов

http://barkom.ua
Наименование:
ТОВ "Барком" (Юридическое лицо)
Код фирмы:
25556075
Страна: Украина
Область: Львовская обл.
Город: Львов
Адрес: м. Львів, вул. Героїв УПА, 80а
Профиль:
Продажа продуктов питания
  • Мясо и мясные продукты
  • Молочные продукты, яйца, пищевые масла и жиры
Продажа сельскохозяйственной продукции
  • Зерно, табак, семена и корма
  • Живые животные
  • Прочая сельскохозяйственная продукция
Перерабатывающая промышленность
  • Производство продуктов питания и напитков
Сельское, лесное и рыбное хозяйство
  • Сельское хозяйство
  • Домашние хозяйства
Веб-страница: http://barkom.ua/
Дата регистрации на Ларди-Транс: 18 февраля 2015 09:15
Дата последнего посещения: 01 августа 2018 14:08
ТзОВ “Барком” це – українська компанія, що займається вирощуванням свиней, великої рогатої худоби, іншої сільськогосподарської продукції, виготовленням та реалізацією продуктів громадського харчування.

На ринок компанія «Барком» вийшла у 1998 році. За час діяльності фірма зарекомендувала себе як якісний виробник сільськогосподарської продукції, про що свідчать численні державні нагороди, подяки та дипломи.

Основний принцип роботи компанії – якісний, український продукт, виготовлений із власної сировини.
Про продукцію ТМ «Родинна ковбаска» знають, мабуть, усі. Адже смакують ковбаску як малюки, так і старше покоління. І не тільки тому, що вироби смачні та корисні. Продавці у цих торговельних точках, завжди ввічливі та привітні – адже їм не соромно за продукцію, яку вони продають. За вироби, які реалізуються у магазинах «Родинна ковбаска» турбується чимала армія працівників компанії «Барком», яку очолює генеральний директор Володимир Баран – людина, віддана справі, стійкого характеру, справжній генерал.
на ринку компанія з 1998 року;

ТзОВ «Барком» обробляє на Львівщині 7 тис. гектарів земель. Це території у Радехівському , Самбірському , Пустомитівському , Буському, Золочівському, Дрогобицькому районах Львівської області.Щороку відбувається розширення посівних площ орієнтовно до тисячі гектарів. У перспективі ТзОВ«Барком» планує розростися до 20 тис. га землі.На полях ТзОВ «Барком» вирощуються озима пшениця, ячмінь, овес, кукурудза, гречка. Більшість зернових скеровують на корм для власної худоби. Гречка продається в магазинах «Родинної ковбаски». А пшениця ІІ класу – переробляється на борошно. Саме з нього випікаються смачні хлібо-булочні вироби на пекарні «Баркому»/

ТзОВ «Барком» відродило на Львівщині майже 20 ферм. Це об’єкти у Старосамбірському, Буському, Кам’янка-Бузькому, Дрогобицькому, Золочівському, Радехівському районах Львівщини. Загалом підприємство «Барком» вирощує близько 60 000 свиней. Займається розведенням великої рогатої худоби. За цей рік ТзОВ «Барком» розраховує збільшити поголів’я свиней на 20-25 тисяч.

М’ясопереробка - лідер на західному українському ринку м’ясопереробки.Сегмент м'ясопереробки також є невід'ємною частиною і логічним розвитком вертикально інтегрованого виробництва - моделі ТзОВ «Барком». Один з головних компонентів наших м’ясних продуктів, сировина власного виробництва для ковбасних виробів та м’ясних продуктів. Для виробництва м’ясних продуктів ТзОВ «Барком» вирощує свиней, велику рогату худобу на власних підприємствах та відгодовує їх кормами власного виробництва.

Власний автопарк машин, оснащених холодильними камерами з урахуванням усіх санітарних норм, дає змогу вчасно доставляти продукцію у всі точки продажу продукції ТМ «Родинна ковбаска» На сільськогосподарських напрямках налічується більше десятка самохідної техніки, яка займається обробітком полів ТзОВ «Барком». Це трактори, комбайни, оприскувачі та інше обладнання - американського, німецького, французького виробництва. Натомість по магазинах Львова та України продукцію торгової марки «Родинна ковбаска» ( а це м’ясні, хлібобулочні вироби, овочевий набір та молоко) розвозить більше трьох десятків спеціально облаштованих автомобілів марки Mercedes, DAF та Volkswagen. Транспортний відділ вважається одним з основних на ТзОВ «Барком». Адже саме від нього залежить якісне та швидке забезпечення споживачів продукцією торгової марки «Родинна ковбаска». Станом на сьогодні транспортний відділ складається з кількох підрозділів. Це:
Ямпільський напрямок ( до нього входить майстерня з ремонту транспорту ТзОВ «Барком») – займається офісним транспортом та автомобілями для розвезення продукції ТМ «Родинна ковбаска» ;
Ожидівський напрямок – спеціалізується на сільськогосподарський техніці;
Дублянський напрямок - спеціалізується на сільськогосподарський техніці;
Наименование: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БАРКОМ"
Сокращенное название: ТЗОВ "БАРКОМ"
Код фирмы: 25556075
Адрес: 81127, Львівська обл., Пустомитівський район, село Підбірці, ВУЛИЦЯ ВИРОБНИЧА, будинок 6
ФИО руководителя: БАРАН ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Основной вид деятельности: 01.46 Розведення свиней
Состояние: зареєстровано
Источник данных: "ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ ТА ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ"
Контактная информация
Сотрудники:Телефоны:E-mail:ICQ:Skype:History
ТОВ "Барком"
Богдан
+380(322)957262
+380(098)5714297
 
 
 
 
Документы
О lardi-trans.com | Новости сайта | Статистика | Реклама на сайте | Пользовательское Соглашение | Служба поддержки
Загрузите наше приложение