05.02.2024

Франція: скасовано заборону на рух деяких вантажівок масою понад 7,5 тонн

Міністерство екологічного переходу уряду Франції затвердило наказ, який скасовує заборону руху деяких вантажних автотранспортних засобів масою понад 7,5 тонн від загальної дозволеної ваги вантажу. 

Нові правила діятимуть 3, 4 та 5 лютого 2024 року, як результат заворушень, спричинених французькими фермерами. Зокрема, згідно з ухвалою Мінекології, заборони на рух знімаються з 10:00 3 лютого до 10:00 5 січня, для транспортних засобів, що здійснюють поїздки, що відповідають поверненню водія до звичного місця відпочинку або поверненню автомобіля в операційний центр компанії, де це застосовується, після повного або часткового розвантаження товарів, що підлягають транспортній операції, що почалася до 22:00 3 лютого, чиї транспортні операції було перервано через труднощі руху, викликані демонстраціями фермерів.

Водії повинні мати при собі всі документи, що підтверджують, що поїздка відповідає умовам, зазначеним вище, і передавати такі документи на вимогу уповноважених співробітників контролю.

Водночас на 5 лютого Groupement des routiers français (Група французьких водіїв) запланувала проведення ще однієї акції. У понеділок з 8:30 ранку заплановано мітинг GDRF біля пункту прокату причепів CCC, на парковці Leclerc у Тіньє-Жамейзі. Вантажівки планують вирушити до логістичної зони Сен-Кантен, розташованої неподалік місця блокади фермерів. Ще один мітинг заплановано у Монбартьє.

Три акції вже відбулися 8 січня у Сен-Кантен-Фаллав'є, Сенлісі та Тулузі. Загалом у них взяли участь 55 вантажівок та 140 водіїв та майстрів, оскільки префекти заборонили їм блокувати пункти стягування плати. Вимоги стосувалися недобросовісної конкуренції з боку іноземців, неправомірного каботажу та вимоги мінімальної ціни. Деякі з цих вимог співпадають із тими, які висувають фермери.

 

Джерело: logist.today