Перевізнику

Lardi-trans надає набір рішень для ефективного керування автопарком, швидкого пошуку вантажу за потрібними напрямками та параметрами.

to_carrier
search

Пошук вантажу

Платформа Lardi-trans має універсальний інструмент пошуку вантажу, широкий вибір параметрів дозволяє відбирати найвигідніші пропозиції саме для Вас.

Функція Автопошуку допоможе не пропустити вигідні пропозиції щодо вантажів та надішле Вам повідомлення до браузеру або Telegram

Інтеграція з Telegram дозволить оперативно отримувати сповіщення на будь-які пристрої

Додання транспорту

Додайте Ваш транспорт на платформу Lardi-trans з вимогами до перевезення та отримуйте пропозиції від вантажовідправників

Гнучке налаштування параметрів дозволить налаштувати пропозицію транспорту для всіх користувачів платформи Lardi-trans або лише для вашого списку партнерів

Вашу заявку щодо транспорту побачать тисячі користувачів

Додання заявки займає ~3 хв

vehicle
carpark

Автопарк

Додайте Ваші авто на платформу Lardi-trans для зручного та швидкого пошуку вантажів

Створюйте заявки на транспорт, використовуючи автопарк, цим Ви заощаджуєте час на введенні параметрів Вашого авто

Електронний документообіг

Вбудована система документообігу підвищує ефективність вашого бізнесу та суттєво економить Ваш час.

Зберігання та обмін документами з Вашими партнерами у необмеженій кількості.

document
transport

Мій транспорт

За допомогою даного інструменту Ви зможете з легкістю адмініструвати потік Вашого транспорту — створювати, дублювати, планувати та розміщувати заявки на транспорт на платформі Lardi-trans. Підібрати вантаж дозволить знайти вантаж під конкретний транспорт.

message

Вбудований обмін повідомленнями

Простий, інтуїтивний інтерфейс вбудованого месенджера дозволяє безпечно обмінюватися повідомленнями та файлами всередині платформи зі співробітниками та партнерами, залишаючись усередині платформи Lardi-trans

Тендери

Надають можливість отримати вигідну пропозицію на перевезення.

Знаходьте тендери від вантажовідправників на платформі Lardi-trans та беріть участь у них.

tenders

Залишайся на зв'язку

Мобільний додаток Lardi, все необхідне під рукою

App StoreGoogle Play
Device

Вантажоперевезення – популярненапрямок діяльності. Підприємцям часто доводиться відправлятиневелике замовлення у віддалений населений пункт, а приватним особам - –терміново перевезти якусь габаритну річ. Замовляти автомобіль у такихвипадках не раціонально. Але можна знайти попутну вантажну машину, що прямує позаданим маршрутом. Так власники вантажу платять тільки за займаний обсяг, щоістотно скорочує логістичні витрати. Тим паче, з електронною системою"Ларді-Транс" пошук попутного транспорту для перевезення вантажів– не проблема.

Автомобільні вантажоперевезення з "Ларді-Транс": нам завжди по дорозі!

"Ларді-Транс" – це провідна платформа для пошуку вільного і попутного транспорту, що спеціалізується на вантажоперевезеннях. На нашому сайті ви отримуєте доступ до великого каталогу фірм з докладними даними і активного транспортного форуму. Ми пропонуємо можливість не тільки знаходити транспорт для перевезення вантажів, а й отримувати інформацію про доступних перевізників за вашим маршрутом. Понад 2700 транспортних засобів різної вантажопідйомності і типів зареєстровані на нашій платформі, обслуговуючи внутрішні і міжміські маршрути.

Заснована в 1999 році, компанія "Ларді-Транс" підтверджує свою надійність і затребуваність на ринку вантажоперевезень. На сьогоднішній день ми надаємо сучасну платформу з інноваційним інтерфейсом і зручною системою пошуку вантажів. На нашому сайті ви можете не тільки орендувати транспорт для перевезення вантажів, а й скористатися низкою інших корисних функцій:

  • Розрахувати відстань, максимально наближену до реальності.
  • Вивчити повну інформацію про майбутнього партнера в розділі "Зона Надійності" для пошуку та перевірки надійних контрагентів.
  • Довідатися детальну вартість послуг порталу.
  • TrucksNearMe – знайти машину для перевезення вантажу на карті з детальними характеристиками вільного транспорту. Це особливо зручно для міжміських замовлень.

Обирайте "Ларді-Транс" для ефективних і безпечних вантажоперевезень!

Як знайти машину для перевезення вантажу?

Щодня тисячі клієнтів розміщують оголошення про доставку вантажів, що робить пошук попутного транспорту на нашій платформі легким і зручним. Основним завданням залишається узгодження маршруту і ціни, і ми прагнемо зробити цей процес максимально простим і ефективним.

Для того щоб знайти відповідний транспорт, вам достатньо заповнити швидку форму на нашому сайті. Наша система миттєво надасть вам актуальні пропозиції від досвідчених перевізників. Тут ви зможете легко вибрати ідеальну фуру для перевезення вашого вантажу в країни Європи.

Ми розуміємо, що ваш час цінний, тому нашу платформу створено для оперативного та зручного пошуку транспорту. Довірте нам турботу про ваш вантаж, і ми забезпечимо надійні та ефективні вантажоперевезення, задовольняючи ваші потреби в плані маршруту, ціни та якості обслуговування.

Тонкощі перевезення попутного вантажу

Послуга довантаження або попутного завантаження – дуже популярна. Слідуючи за маршрутом, не повністю завантажені автомобілі можуть підвозити дрібні замовлення в зазначені пункти призначення. З одного боку, приватним особам і дрібним компаніям вдається істотно заощаджувати на логістиці, але, з іншого, час доставки може дещо затягуватися, тому що доводиться на кілька кілометрів відхилятися від маршруту і витрачати час на завантаження/вивантаження.

Але головна перевага в тому, щоб шукати транспорт для перевезення вантажу за допомогою сервісу "Ларді-Транс" – це надійність. Вам не доведеться хвилюватися про цілісність товару, як і про правильність заповнення супровідних документів, адже на нашому майданчику розміщують оголошення тільки перевірені фірми і приватні особи.

"Ларді-Транс": ваш особистий помічник у вантажоперевезеннях!