20.11.2023

Створено Штаб допомоги українським водіям, які застрягли на кордоні з Польщею

МІУ спільно з профільними асоціаціями та перевізниками створило Штаб допомоги українським водіям, щоб забезпечити людей їжею, питною водою, медикаментами та пальним.

Штаб почав працювати із 19 листопада. За кожним із трьох пунктів перетину кордону, де відбуваються протести, закріплено координатора, який збирає потреби та перебуває на постійному зв'язку з водіями. Також цілодобово працює гаряча лінія "Укртрансбезпеки" (+38-(067)-120-04-83). З 20 листопада на кордоні вже працює ініціативна команда, яка має 11 тис. наборів для харчування, питну воду та необхідні ліки. Додаткові потреби можна вказати через гугл-форму.

Також міністерство спільно з профільними відомствами сприятиме евакуації водіїв на територію України, якщо виникне така потреба. Штаб працюватиме доти, доки кордон не буде розблокований і стабільність руху через пункти пропуску не буде відновлена.

«Українські водії понад 10 днів залишаються заблокованими на польському кордоні. У бік Ягодина черга розтягнулася понад 30 км, у бік Рава Руськой – понад 10 км, у бік Краківця – понад 16 кілометрів», - Олександр Кубраков, віце-прем'єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України.

 

Джерело: logist.today