cargo boxes

Вантажі Болгарія - Україна

Lardi-Trans - міжнародна логістична платформа для розміщення оголошень з пошуку вантажів за маршрутом Болгарія - Україна автомобільним транспортом.

Користувачі із 89 країн світу вже користуються нашими послугами. Щодня на платформі Lardi-Trans розміщуються тисячі заявок, серед яких ви завжди зможете знайти підходящий вантаж для перевезення між країнами Болгарія та Україна.

За допомогою функціоналу Lardi-Trans ви можете легко знайти супутні вільні вантажі з початкового пункту Болгарія до Україна та заощаджувати на логістичних витратах, отримуючи максимальну вигоду від кожного рейсу.

Вантажі для перевезення Болгарія - Україна

45
вантажів очікують на перевезення
Вантажі в усіх напрямках
56281
Вантажі для перевезення Болгарія - Україна

Статистика за минулий місяць

Популярні вантажі Болгарія - Україна

69%
тнв
8%
хімія безпечна
6%
метал
6%
добрива
3%
обладнання
2%
сировина
2%
запчастини
2%
лист металевий
2%
пластикові вироби
2%
побутова хімія

Популярні напрямки

Економ на перевезеннях: пошук попутних вантажів Болгарія - Україна

Пошук попутних вантажів за маршрутом Болгарія - Україна - це швидкий, економічний та ефективний спосіб перевезення вантажу до місця призначення. Такі вантажоперевезення надають можливість використовувати вільний простір транспорту максимально ефективно, що підвищує коефіцієнт завантаження та забезпечує вигоду перевізнику за мінімальних витрат для замовника.

Вибір супутніх вантажів для маршруту Болгарія - Україна дозволяє покрити витрати на амортизацію та холостий пробіг, що, своєю чергою, збільшує заробіток власника транспорту та водія. Таким чином, вибір супутніх вантажів на платформі Lardi-Trans є найвигіднішим рішенням для всіх учасників перевезення.

Поради щодо пошуку супутніх вантажів без посередників за маршрутом Болгарія - Україна

Щоб вибрати потрібний вантаж для перевезення з Болгарія до Україна, потрібно врахувати кілька важливих факторів.

  • По-перше, необхідно враховувати тип вантажу. Він має відповідати одній класифікаційній категорії, оскільки перевезення різнотипних товарів заборонено. Наприклад, не можна перевозити продукти харчування та хімічні речовини в одній машині.
  • По-друге, слід звернути увагу на габарити вантажу, що доставляється Болгарія до Україна. Потрібно переконатись, що вільне місце відповідає об'єму довантаження.
  • Третій важливий фактор – це упаковка вантажу. При виборі попутного вантажу обов'язково необхідно заздалегідь узгодити умови його упаковки, щоб гарантувати безпеку транспортування. Також необхідно переконатися, що вантаж, який ви хочете взяти, упакований відповідним чином і не пошкодить основний вантаж під час транспортування.
  • І, нарешті, потрібно врахувати терміни. Кожне завантаження та розвантаження у проміжному пункті займає час, тому потрібно враховувати додаткові зобов'язання водія щодо заповнення накладних.