cargo boxes

Вантажі Італія - Україна

Lardi-Trans - міжнародна логістична платформа для розміщення оголошень з пошуку вантажів за маршрутом Італія - Україна автомобільним транспортом.

Користувачі із 89 країн світу вже користуються нашими послугами. Щодня на платформі Lardi-Trans розміщуються тисячі заявок, серед яких ви завжди зможете знайти підходящий вантаж для перевезення між країнами Італія та Україна.

За допомогою функціоналу Lardi-Trans ви можете легко знайти супутні вільні вантажі з початкового пункту Італія до Україна та заощаджувати на логістичних витратах, отримуючи максимальну вигоду від кожного рейсу.

Вантажі для перевезення Італія - Україна

368
вантажів очікують на перевезення
Вантажі в усіх напрямках
70610
Вантажі для перевезення Італія - Україна

Статистика за минулий місяць

Популярні вантажі Італія - Україна

74%
тнв
11%
обладнання
3%
вино
3%
запчастини
3%
макаронні вироби
2%
будматеріали
1%
метал
1%
сировина
1%
побутова хімія
1%
техніка

Популярні напрямки

Економ на перевезеннях: пошук попутних вантажів Італія - Україна

Пошук попутних вантажів за маршрутом Італія - Україна - це швидкий, економічний та ефективний спосіб перевезення вантажу до місця призначення. Такі вантажоперевезення надають можливість використовувати вільний простір транспорту максимально ефективно, що підвищує коефіцієнт завантаження та забезпечує вигоду перевізнику за мінімальних витрат для замовника.

Вибір супутніх вантажів для маршруту Італія - Україна дозволяє покрити витрати на амортизацію та холостий пробіг, що, своєю чергою, збільшує заробіток власника транспорту та водія. Таким чином, вибір супутніх вантажів на платформі Lardi-Trans є найвигіднішим рішенням для всіх учасників перевезення.

Поради щодо пошуку супутніх вантажів без посередників за маршрутом Італія - Україна

Щоб вибрати потрібний вантаж для перевезення з Італія до Україна, потрібно врахувати кілька важливих факторів.

  • По-перше, необхідно враховувати тип вантажу. Він має відповідати одній класифікаційній категорії, оскільки перевезення різнотипних товарів заборонено. Наприклад, не можна перевозити продукти харчування та хімічні речовини в одній машині.
  • По-друге, слід звернути увагу на габарити вантажу, що доставляється Італія до Україна. Потрібно переконатись, що вільне місце відповідає об'єму довантаження.
  • Третій важливий фактор – це упаковка вантажу. При виборі попутного вантажу обов'язково необхідно заздалегідь узгодити умови його упаковки, щоб гарантувати безпеку транспортування. Також необхідно переконатися, що вантаж, який ви хочете взяти, упакований відповідним чином і не пошкодить основний вантаж під час транспортування.
  • І, нарешті, потрібно врахувати терміни. Кожне завантаження та розвантаження у проміжному пункті займає час, тому потрібно враховувати додаткові зобов'язання водія щодо заповнення накладних.