Грузы и транспорт | API | ЛардиМаркет | Логист Today | SmartGPS | TrucksNearMe
Войти  или  Зарегистрироваться
   
Чат поддержки
Что сделать?

СК УНИКА ,ПрАТ Украина, *

Мы предоставляем только качественные услуги!
Наименование:
ПрАТ "СК "УНИКА" (Юридическое лицо)
Код фирмы: 20033533
Страна: Украина
Область: Одесская обл.
Профиль:
Финансовые и страховые услуги
  • Финансовые услуги
Лицензия: Серія АГ № 569313
Дата регистрации на Ларди-Транс: 21 марта 2014 14:34
Дата последнего посещения: 10 декабря 2018 09:32
УНІКА працює на страховому ринку України 3 10 лютого 1994 року
Більше 1 тис. співробітників Компанії обслуговують понад 500 тисяч страхових полісів
Рівень задоволеності клієнтів УНІКА є стабільно високим протягом багатьох років

10 лютого 2016 року Страхова компанія «УНІКА» відзначає 22-річчя роботи на страховому ринку України. За роки своєї діяльності Компанія стрімко розвивалась, подолавши шлях від страхової компанії з українським капіталом, орієнтованої переважно на корпоративний бізнес, до учасника однієї з провідних страхових груп Австрії та Центрально-Східної Европи з відомим і сильним брендом, добре збалансованим портфелем і міцною платоспроможністю.

З року в рік УНІКА демонструє динамічне та успішне зростання: в 2010 році Компанія входить у п’ятірку найбільших страхових компаній України, а з 2012 року – до трійки лідерів страхового ринку України.

Утримувати лідерські позиції на вітчизняному ринку страхування, особливо в останні складні роки економічної кризи, Компанії дозволяє чітка стратегія UNIQA Insurance Group, спрямована на збільшення кількості клієнтів, розвиток рітейлу і корпоративного бізнесу, підвищення продуктивності, зміцнення капіталу та зростання прибутковості.

Основним фактором успішної роботи Компанії «УНІКА» є, в першу чергу, лояльність клієнтів, більшість з яких вже протягом багатьох років незмінно довіряють Компанії свої ризики.

Велику увагу УНІКА приділяє якості страхових послуг. В Компанії працює система контролю якості, що включає в себе регулярні дослідження якості продажів та врегулювання, на підставі яких компанія здійснює заходи для підвищення рівня страхових послуг. Згідно регулярним щорічним дослідженням компанії GfK, в 2015 році загальна задоволеність клієнтів співпрацею зі Страховою компанією «УНІКА» становила 4,48 балів з 5, залишаючись на стабільно високому рівні.

Пріорітетом для УНІКА завжди залишається якісне врегулювання страхових випадків. Компанія розробила та втілила для своїх клієнтів зручну систему врегулювання страхових випадків на транспорті, включаючи варіанти дистанційного врегулювання, що дозволяють клієнтам економити свій час та залишатися в звичному темпі свого життя.

Впровадження нових IT рішень та постійна модернізація існуючих інформаційних систем забезпечують високу ефективність роботи персоналу та якісний рівень обслуговування клієнтів Компанії. В останні роки УНІКА реалізувала низку проектів з модернізації та впровадження сучасних ІТ-рішень. Так, в минулому році було модернізовано Контакт-центр УНІКА на базі Cisco, що надало можливість підвищити ефективність технічного та медичного асистансів та рівень обслуговування клієнтів Компанії.

Відзначаючи 22-гу річницю роботи нашої Компанії, я щиро дякую нашим клієнтам, партнерам та співробітникам за довіру і відданість, за те, що були з нами всі ці роки і стали невід’ємною частиною великої міжнародної родини UNIQA».

UNIQA в Україні:

UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні Компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують всі види ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників UNIQA в Україні обслуговують близько 700 тис. страхових полісів.

UNIQA Insurance Group:

UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії, Центральній і Східній Європі. 22 000 співробітників і ексклюзивних партнерів UNIQA Group обслуговують більше 10 мільйонів клієнтів у 19 країнах. UNIQA є другою за величиною страховою групою в Австрії з часткою ринку близько 22%. UNIQA працює на 15 зростаючих ринках Центральної та Східної Європи: Албанії, Боснії і Герцеговини, Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщини, Косово, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччини та України. У UNIQA Group також входять страхові компанії в Італії, Швейцарії та Ліхтенштейні.
Наименование: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "УНІКА"
Сокращенное название: ПРАТ "СК "УНІКА"
Код фирмы: 20033533
Адрес: 01032, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ САКСАГАНСЬКОГО, будинок 70-А
ФИО руководителя: УЛЬЄ ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА
Основной вид деятельности: 65.12 Інші види страхування, крім страхування життя
Состояние: зареєстровано
Источник данных: "ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ ТА ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ"
Контактная информация
Сотрудники:Телефоны:E-mail:ICQ:Skype:History
ПрАТ "СК "УНИКА"
Котович Наталья
+380(99)6008101
+380(67)6960370


 
 
 
 
Отдел: Общий
Наталья
+380(4862)38088
+380(99)6008101
+380(99)6008101
+380(99)6008101
 
 
 
 
Документы
Фото
Сообщения: 21 Открыть
Темы: 8 Открыть
О lardi-trans.com | Новости сайта | Статистика | Реклама на сайте | Пользовательское Соглашение | Служба поддержки
Загрузите наше приложение